ima li hopera????

obichnim ljudima kao sto sam ja exit smeta pre svega zato sto se grad potpuno obeznani od pristiglih likova. prosle godine sam u vreme exita polagao prijemni i u jednom danu su me dvaput jurili narkici da me spopadnu za lovu :shock: jedan je hteo i da me bije ...... :roll:
ne znam kolko ima narkica na samom exitu i bole me sta ljudi tamo rade, al sto onu stoku stave u grad?
pa ima tolko shuma po frushkoj gori :)
 
Rasta gal:
Electra:
GDE si to nasla? Ja uvek moram da prekopam masu sajtova... ne bas masu... ali tako nesto... i na kraju nista nije sigurno... :roll:
Hehe, pa nesto preko neta,nesto od ortaka...ali kazem ti, najsigurnije informacije su ti sa onog reggae sajta...bar je za sad najbolji kod nas...By the way, poseti i www.irie-people.com :wink:

Proucila sam ono Growin' Ganja :lol: :lol: :lol:
 
Mike girl:
da...ni nas nisu hteli da puste bez tih roze narukvica...bzvz...A koliko sam ja chula nekome su delili u 9h ujutru... :roll:
:shock: piih...



U 9 ujutru? :shock: Ja sam svoju dobila u 4 popodne. Samo je trebalo da se prosetas do zapadnog ulaza. Nego da te ne nerviram s’ tim...

Sto se tice koncerta, ja se jos uvek tresem kada pomislim na to vece, svaka koscica me jos uvek boli od silnog skakanja, grlo grebe od pevanja/vikanja...
Bilo je... FENOMENALNO, NEZABORAVNO, NEPONOVLJIVO, FU**IN’ GREAT :wink:, neopisivooooo...!!! Definitivno, najbolji dan u mom zivotu. 8) Nisam ni mogla da sanjam da ce jedan od mojih omiljenih bendova doci u Beograd! Zato kada su momci (Metallica) poceli da se oprastaju, pocela sam da placem... i dok su svi odlazili odusevljeni (ili sta vec), ja sam kvasila papirnatu maramicu svojim suzama. Pametno, nema sta... :roll:
Ljudi, sto svi kazete da je James deda?? Pa Kirk je stariji od njega, a Lars je isto godiste kao James!
Pivo... sto dinara, pa sta? To je bila Metallica, ne bih zalila ni da sam dala mnogo vise za taj koncert, jer sigurno bi vredelo.
Bila sam u ogradjenom prostoru i mogla sam da vidim koliko puta smo uspeli da zasmejemo James-a. Onaj covek je ziva legenda! :) Kako se samo obracao publici... eeeh... A Rob, kada je podigao Srpsku zastavu... vristali smo k’o ludi. Dobro, nije bas bila Srpska posto ju je okrenuo naopako, ali i to je nesto... :D
Desetine trzalica mi je preletelo preko glave, ali sta je tu je... Moja drugarica je ipak uhvatila jednu. Jedino sto me nerviralo, bili su pojedini fanovi. Jedan par je stajao mirno na 4-5 metara od bine i grlio se, k’o da su gledali Pavarotija ili neki ljubavni film, a ne Metaliku. :x Pre koncerta sam mislila da cu da poginem, ali bio je samo jedan talas, i zapravo JA sam bila ta koja je uspela da ”lepo” opali jednu devojku po glavi, i dobro zgazi jos par osoba... :oops:

Jedino se nadam, da su bogovi i mislili ono sto su nam rekli i da ce se vratiti u Srbiju sto pre inace... Onaj “anger” koji smo, po dogovoru sa James-om ostavili tamo, ce se vratiti. (Bas je bio zlatan kada je rekao nesto u smislu: “Let’s leave that anger here tonight!”).
 
MetallicaTheRasmus:
U 9 ujutru? :shock: Ja sam svoju dobila u 4 popodne. Samo je trebalo da se prosetas do zapadnog ulaza. Nego da te ne nerviram s’ tim...

ja nisam uspeo da uletim u tor za ovchice... nisam ni znao da postoji dok nisam poPu$ao da na pola koncerta pridjem malo blizhe jer je ozvuchenje od 800.000 wati bilo toliko dobro da iako sam bio izmedju metalne konstrukcije i bine mogao lagano da caskam sa ljudima na metar oko mene

MetallicaTheRasmus:
Sto se tice koncerta, ja se jos uvek tresem kada pomislim na to vece, svaka koscica me jos uvek boli od silnog skakanja, grlo grebe od pevanja/vikanja...
Bilo je... FENOMENALNO, NEZABORAVNO, NEPONOVLJIVO, FU**IN’ GREAT :wink:, neopisivooooo...!!! Definitivno, najbolji dan u mom zivotu. 8) Nisam ni mogla da sanjam da ce jedan od mojih omiljenih bendova doci u Beograd! Zato kada su momci (Metallica) poceli da se oprastaju, pocela sam da placem... i dok su svi odlazili odusevljeni (ili sta vec), ja sam kvasila papirnatu maramicu svojim suzama. Pametno, nema sta... :roll:


Ove izjave su sme$ne i jadne.. mada ko zna ... verovatno bih i ja tako zvuchao da imam 18 i da sam Metallicu pocheo da slu$am kad i ti... Iskustvo govori da je koncert bio osrednji, a svi odreda su me razocharali kad su pocheli da nam uvlache jezik u bulju infantilnim izjavama.. Setim se chuvene Rambove "Vi ste naaaajdivnija publika" :twisted:


MetallicaTheRasmus:
Ljudi, sto svi kazete da je James deda?? Pa Kirk je stariji od njega, a Lars je isto godiste kao James!
Pivo... sto dinara, pa sta? To je bila Metallica, ne bih zalila ni da sam dala mnogo vise za taj koncert, jer sigurno bi vredelo.
Bila sam u ogradjenom prostoru i mogla sam da vidim koliko puta smo uspeli da zasmejemo James-a. Onaj covek je ziva legenda! :) Kako se samo obracao publici... eeeh... A Rob, kada je podigao Srpsku zastavu... vristali smo k’o ludi. Dobro, nije bas bila Srpska posto ju je okrenuo naopako, ali i to je nesto... :D

bruka... bruka.... nahvatali su klindzuriju na mlake fore.. nevidjeno... xe xe xe... Hetfild mi lichi na baju koji radi trecu smenu u klanici, ali mu to dodje kao plus.. Za Kirka sam rekao da je kralj.. chovek je uspeo da se ne promeni (fizichki) skoro 20 godina.. izgleda veoma mladoliko... e pusta medicina :)


MetallicaTheRasmus:
Desetine trzalica mi je preletelo preko glave, ali sta je tu je... Moja drugarica je ipak uhvatila jednu. Jedino sto me nerviralo, bili su pojedini fanovi. Jedan par je stajao mirno na 4-5 metara od bine i grlio se, k’o da su gledali Pavarotija ili neki ljubavni film, a ne Metaliku. :x Pre koncerta sam mislila da cu da poginem, ali bio je samo jedan talas, i zapravo JA sam bila ta koja je uspela da ”lepo” opali jednu devojku po glavi, i dobro zgazi jos par osoba... :oops:
I zaista... par je bio u pravu... bili su tek malo jachi od Poovarotija.. Ja bih se vi$e odu$emsio da je do$ao Andrea Bocheli... ma bili su mlaki.. ali ko mozhe da ochekuje da posle 20 godina svirke sviraju sa onom energijom kao na pochetku karijere.. koncert osrednji



MetallicaTheRasmus:
Jedino se nadam, da su bogovi i mislili ono sto su nam rekli i da ce se vratiti u Srbiju sto pre inace... Onaj “anger” koji smo, po dogovoru sa James-om ostavili tamo, ce se vratiti. (Bas je bio zlatan kada je rekao nesto u smislu: “Let’s leave that anger here tonight!”).

Govori$ kao da je James uhvatio nKnigta za moodo... kakvi crni bogovi.. gorece$ u paklu zbog ove bogohulne izjave.. xe xe.. Olinjali machori su se ubajatili i pocheli da smrde na pare i komercijalu.. Lo$ zvuk lo$.. Moglo je bolje.. A i onaj baja iz organizacije (gledao na RTS1) reche da bre ova na$a goveda nemaju pojma kada je organizacija u pitanju.. Daj bozhe da ponovo dodju... na Marakanu... da ulaznica bude 1.000 dinara.. jake predgrupe, a ne impotentni DJ-Ule.. pa mozhda bude i ne$to... 'vako..
 
Ej slusajte. Meni je Nightwish omiljena grupa. Nemam njihov novi album (ali imam sve ostale), nigde u gradu ne mogu da nedjem Once, a hocu namerno original da kupim... Uglavnom, samo da vam kazem da je NW zakon, i po melodiji a jos vise po textovima!
Peace
 
MetallicaTheRasmus:
Mike girl:
da...ni nas nisu hteli da puste bez tih roze narukvica...bzvz...A koliko sam ja chula nekome su delili u 9h ujutru... :roll:
:shock: piih...



U 9 ujutru? :shock: Ja sam svoju dobila u 4 popodne. Samo je trebalo da se prosetas do zapadnog ulaza. Nego da te ne nerviram s’ tim...

Sto se tice koncerta, ja se jos uvek tresem kada pomislim na to vece, svaka koscica me jos uvek boli od silnog skakanja, grlo grebe od pevanja/vikanja...
Bilo je... FENOMENALNO, NEZABORAVNO, NEPONOVLJIVO, FU**IN’ GREAT :wink:, neopisivooooo...!!! Definitivno, najbolji dan u mom zivotu. 8) Nisam ni mogla da sanjam da ce jedan od mojih omiljenih bendova doci u Beograd! Zato kada su momci (Metallica) poceli da se oprastaju, pocela sam da placem... i dok su svi odlazili odusevljeni (ili sta vec), ja sam kvasila papirnatu maramicu svojim suzama. Pametno, nema sta... :roll:
Ljudi, sto svi kazete da je James deda?? Pa Kirk je stariji od njega, a Lars je isto godiste kao James!
Pivo... sto dinara, pa sta? To je bila Metallica, ne bih zalila ni da sam dala mnogo vise za taj koncert, jer sigurno bi vredelo.
Bila sam u ogradjenom prostoru i mogla sam da vidim koliko puta smo uspeli da zasmejemo James-a. Onaj covek je ziva legenda! :) Kako se samo obracao publici... eeeh... A Rob, kada je podigao Srpsku zastavu... vristali smo k’o ludi. Dobro, nije bas bila Srpska posto ju je okrenuo naopako, ali i to je nesto... :D
Desetine trzalica mi je preletelo preko glave, ali sta je tu je... Moja drugarica je ipak uhvatila jednu. Jedino sto me nerviralo, bili su pojedini fanovi. Jedan par je stajao mirno na 4-5 metara od bine i grlio se, k’o da su gledali Pavarotija ili neki ljubavni film, a ne Metaliku. :x Pre koncerta sam mislila da cu da poginem, ali bio je samo jedan talas, i zapravo JA sam bila ta koja je uspela da ”lepo” opali jednu devojku po glavi, i dobro zgazi jos par osoba... :oops:

Jedino se nadam, da su bogovi i mislili ono sto su nam rekli i da ce se vratiti u Srbiju sto pre inace... Onaj “anger” koji smo, po dogovoru sa James-om ostavili tamo, ce se vratiti. (Bas je bio zlatan kada je rekao nesto u smislu: “Let’s leave that anger here tonight!”).
Jao ne mogu da verujem... :evil:
A ja sam ushla na zapad bila sam tamo,imala kartu za zapad ali doshla oko 5h...i kazu nema narukvice...e bwe...
Drago mi je shto je i tebi bilo strawa :lol:
james :wink:
 
MetallicaTheRasmus:
Definitivno, najbolji dan u mom zivotu. 8)

... evo jos jednog platipusa (unapred se izvinjavam zivotinjama... k'o ono na pocetku Dogme ;) ) odusevljenog hipnotickim dejstvom komercijale i jakog imena :?

Ako ti je to najbolji dan u zivotu, onda ti stvarno nemas zivot... Umesto da ti najlepsi dan u zivotu bude kad si prvi put bila sa osobom u koju si se zaljubila (uzvraceno), ili nesto tome slicno, tebi je najbolji dan u zivotu bio taj kad si uzivo slusala ofucane trecerazredne muzicare... fuj!

Inace, sta ima lose u tome stajati i slusati muziku? Zar treba slomiti nekome 5 rebra, i vratiti se kuci razbijene arkade da bi rekla da si uzivala u koncertu?

Inace, svako ko iole ceni muziku, radije bi otisao na Pavarotijev koncert nego na ovu new-age Metallica-u... A sto neko rece, jos da je tu Andrea Bocelli ih... Pa da mu se pridruzi Sarah Brightman... To bi bio KONCERT (ali svakako ne najbolji dan u mom zivotu)...
 
Incognito:
MetallicaTheRasmus:
Definitivno, najbolji dan u mom zivotu. 8)

... evo jos jednog platipusa (unapred se izvinjavam zivotinjama... k'o ono na pocetku Dogme ;) ) odusevljenog hipnotickim dejstvom komercijale i jakog imena :?

Ako ti je to najbolji dan u zivotu, onda ti stvarno nemas zivot... Umesto da ti najlepsi dan u zivotu bude kad si prvi put bila sa osobom u koju si se zaljubila (uzvraceno), ili nesto tome slicno, tebi je najbolji dan u zivotu bio taj kad si uzivo slusala ofucane trecerazredne muzicare... fuj!

Inace, sta ima lose u tome stajati i slusati muziku? Zar treba slomiti nekome 5 rebra, i vratiti se kuci razbijene arkade da bi rekla da si uzivala u koncertu?

Inace, svako ko iole ceni muziku, radije bi otisao na Pavarotijev koncert nego na ovu new-age Metallica-u... A sto neko rece, jos da je tu Andrea Bocelli ih... Pa da mu se pridruzi Sarah Brightman... To bi bio KONCERT (ali svakako ne najbolji dan u mom zivotu)...


Ajde, ostavi malo klince na miru. Ne mora svakom da se svidi ista muzika. Ja znam pojedine mnogo starije i od tebe i od mene koji su uživali na koncertu Metalike. Nisam neki fan, ali me najviše pogodi ona njihova stvar...Nothing else matter...
 

Back
Top