ima li hopera????

Inace, svako ko iole ceni muziku, radije bi otisao na Pavarotijev koncert nego na ovu new-age Metallica-u... A sto neko rece, jos da je tu Andrea Bocelli ih... Pa da mu se pridruzi Sarah Brightman... To bi bio KONCERT (ali svakako ne najbolji dan u mom zivotu)...

Znaci ko je bio na Metallici nema pojma sta je muzika !!? Ja inace nikada ne bih otisao na Pavarotijev ili Bocellijev koncert. Zasto da slusam nesto sto mi ne prija?

BTW od pesama sa Load/Reload/Garage/St.Anger bile su samo 3 (Fuel, Frantic i St. Anger).
 
iluzionista:
bleach:
iluzionista:
bleach:
iluzionista:
bleach:
wild_child:
Dobra je i Iggijeva ali ......Doors forever :lol:
ima i the Cult obrada, zar ne?
dobro, Doorsi su jedni jedini, al ova je stvarno dobra :wink: 8)

Mada su to dve razlicite pesme - Iggijeva i ona od Doorsa. Koju su obradili the Cult? Pretpostavljam Iggijevu...
nemam pojma 8)
nisam cula Iggijevu :? :roll:

Cek. Iggy Pop. :lol: Mislim da se zove "Wild one", a mozda je i "Wild child"... A, mozda je to 3 razlicita pesma. :lol:
hm :? :oops:
ma ova je ista kao Doorsa :lol:
Wild child... samo je "malo" jaca 8)

A, to je obrada Doorsa. :lol: Nisam znao za tu verziju. Ajde, verujem ti na rec da je dobra. ;)
i treba... 8)
jer jeste :wink:
 
jeste bas su mogli spustit cenu na bar ispod 1990.
je%iga ipak 2500 dinara ti je dovoljno da odes u grad i ubijes se od hrane i pica 3 put.
ja nisam isao pa sam video da ce u zagrebu svirat' pa kontam da idem tamo. A kad ono ulaznica 45€. CVRC!
 
I ja ne volim kada su u gradu fudbalske i sve druge utakmice, zbog navijača, pa jel neko tražio da se u NS zabrane ili nešto sl.?
Exit je godišnje 4 dana...tričava 4 dana...
Ko ne voli neka kulira...

Jedna studentkinja nećaka moje prijateljice je komentarisala "Ju, ja na Exit da me tamo oni narkomani..." Dakle ljudi imaju predrasude...
 
Incognito:
Sh*tallica... neko to jos slusa?!?

Do 'kobne' (po nasu zemlju) '91-'92, i bili su nesto... Sad, pa sve da je ulaz slobodan i pivo dzaba, ne bih otisao... mada, dzaba pivo... hmmmm ;)

Daj sta se lozite... Moze li neko da izvuce prosek godina ljudi (da ne kazem dece) koji su bila na tom happening-u? ... Ako je i 16, delovalo bi previse ;) ... Ovo izvlacim iz toga da je jedina primedba pivo koje je kostalo 100 dinara... Kome je to mnogo, ili je totalni besposlicar ili je klinac koji zivi od svog dzeparca...

zlo, zlo, nema sta! ne samo sto postoje predrasude prema rasama, polovima, nacionalnostima, sad postoje i prema godistima. to znaci da ako imam cetrnest ne smem da odem na cert, jer to znaci da je cert bio sranje. a sem toga, ne da nas je bilo malo od ovog godista nego smo bile jedine u moru pradatih likova...pa sad ti gledaj
 
ma trebaju nama i fudbalske i druge utakmice, i dobre svirke i koncerti, ali ne za ovu marvu. jedan deo nje ..... ne treba ukidati nista od toga, al treba ukinuti one koji idu na utakmice da se mlate i na koncerte da se uduvaju, napiju ........
 
ma evo ima, moja keva...ona ima predrasude prema exitu! :wink:
"ali sine, tamo se deli droga!"
"mama, ma ko je lud da daje drogu besplatno!"
"radi se to sine, radi"
"ma mama, ko bi gubio XTC na cetrnaestogodisnju klincicu?"
"nemoj, sine, znam ja to bolje nego ti"
"pa mama, i ako mi ponude necu uzeti!"
"ne moze na exit! bez ppogovora!"
"dobro mamice!"
 
Sto sam se slatko nasmejao! Dugo nisam bio ovde i bas mi super da naletim na ovu leeeeeeepu spiku... :)
Sto se tice Exita i onih (mladih!) koji ga ne volU - pa mislim da su motivi svakog od njih slozeni (kao i svi motivi, ne diskriminiminisem :)), a kamoli kad se skupe na jedno mesto i u dozivljaj mase svakog od nas. E! :)
So, valjda je kao i svacim drugim u zivotu...
To mu dodje i slika drustva: ocajna skola, masovna dogadjanja tipa miting, tekma, festivali - prilika da vidis s kim sve delis ovaj (drobeci) grumen zemlje, majke Srbije. Zivotna skola. Kao ono: skole su nam ocajne, al zamisli bolju skolu u ovako ocajnom drustvu, tek tad bi svi postali narkomani kad ih skenja Van.
PS. Nadam se da ce biti lep provod!!!
PPS. UUUUUUUUUuuuuuuuuuuuUUUUUuuUUUuUuU>..
PPPS. Aj da ga ne krasim toliko, ima i sta meni smeta; ne volim brate guzvu i guranje, ko prosle godine na Moloko-u... ali pretpostavljam da je zahtev za prosirenjem prostora (ne spolja, nego iznutra :)) ipak preveliki zahtev... :)
 

Back
Top