Ignore lista :)

begunac:
Hm....u nesnalazenju na novom forumu mi izbode oci,to kako ste vas dve lepe i pametne....i sve ostalo u superlativu,a najvise mi se svidja to sto ste kvalifikovane da procenite ko je kakav....
Imam utisak da te nešto iritira u mom postu, to jest stavu.
Iskreno - nemam pojma šta. :lol:
Btw, svako ko živi dovoljno dugo sa ljudima sposoban je da proceni ko je kakav.
Ili bi bar trebalo da bude sposoban.
No big deal.
 
Znao sam da ces to napisati... Udarila si me tamo gde najvise boli. Najcrnja mora svakog forumasa je - da njegovo stvaralastvo ostane neprimeceno! Znas ti to... Pravi si psiholog. E, sad si mi do'akala.
 
LePiaf:
Stavio bih nekog u ignore jedino ako bi krenuo da mi salje po 5-6 pp-ova na dan...

Ja bash volim shto na Krsti moze da se nadje i finog sveta i notornog smetja. Ovo mu dodje kao jedna velika socijalna epruveta. Iznt det najs?
Shtavishe, nije loshe kao vezhbanje stalozhenosti, otici na (npr.) podforum Politike i chitati malo ondashnje izluchevine...
Stavio ja nekog na ignore ili ne... taj ce i dalje da pishe. So why bother?

svaka čast!
evo ovaj čovek je rekao sve što bih i ja rekla...
 
Julian_Duranona:
Znao sam da ces to napisati... Udarila si me tamo gde najvise boli. Najcrnja mora svakog forumasa je - da njegovo stvaralastvo ostane neprimeceno! Znas ti to... Pravi si psiholog. E, sad si mi do'akala.
:lol: :lol: :lol:
Imaš duha. To je osnovni utisak.
I retko odvratan avatar.

P.S. Najgore je napisati nekome "znao sam da ćeš to napisati"... Dobih trajne komplekse zbog prosečnosti, predvidljivosti, i sveopšte neoriginalnosti. Idem da izbacim bubu-rusa iz sobe. Ne smem da je ubijem a mota se tu već sat vremena. Vratim se posle.
 
begunac:
Hm....u nesnalazenju na novom forumu mi izbode oci,to kako ste vas dve lepe i pametne....i sve ostalo u superlativu,a najvise mi se svidja to sto ste kvalifikovane da procenite ko je kakav....

are you talking to me ?
nemoj sad odma da ti dam razloga da me stavish na ignore :twisted:
pa da se i sam prepoznash u svoj toj lepoti, pameti i sposobnosti da procenish jesam li ja bolid i koliki
 
oxi:
Volim Te
Tako
Kako
Nikada
Nikoga
Nisam
I Netju!

4.gif


iiiiiiiii ovo je bila 3333 moja poruka!
 

Back
Top