Ignore lista :)

Ajde kad niko nema muda da prizna,ja cu prva.Nemoguce je da se svako slaze sa hiljadama forumasha.Ne pricham sa :
1.Goscicom(moderator sa likovne),
2.Crow-om (psihom sa pf''kult''),
3.Strelom.(radikalkom)
naravno ima josh njih sa kojima ne mogu da uspostavim normalnu komunikaciju.
Ali sa njih troje sam u vishe navrata pokushala da razgovaram normalno,ali to mu dodje kao lupanjem glave o zid.
 
Ajde kad niko nema muda da prizna,ja cu prva.Nemoguce je da se svako slaze sa hiljadama forumasha.Ne pricham sa :
1.Goscicom(moderator sa likovne),
2.Crow-om (psihom sa pf''kult''),
3.Strelom.(radikalkom)
naravno ima josh njih sa kojima ne mogu da uspostavim normalnu komunikaciju.
Ali sa njih troje sam u vishe navrata pokushala da razgovaram normalno,ali to mu dodje kao lupanjem glave o zid.
ja sam pisala vec koga drzim na ignore-u sad je malo drugacije nego onda.
evo bas sam pogledala B.A.L. mada mislim da je on trajno banovan a da je sad on mozda S.S.S.R. mada mozda i nije onaj prvi je bio jedna nevaspitana i bezobrazna ********* koja je samo pljuvala po drugima,ovaj drugi (jos uvek) nije.
imala sam i ja strelu,al posto mi smeta kako izgleda ignore skinula sam je.
onda ratko_mladic
breaking,benjamin koji je smarao na pp i bio odvratan prema svima
son koji se pojavio kao marlon pa mi vise nije na ignore-u i to je to.
 
@virginija... hahahhaa... dobra fora... a ko kaze da se oni koji nemaju nikoga na ignore obavezno slazu sa svima??? ne chini li ti se da meshash pojmove malo... lichno mi ide na **** par njih, i njihovi su mi postovi bash smor, a zatim ima i onih koji me samo periodichno smaraju... smatram da ovo shto sam navela nije razlog da stavim nekog na ignore... takodje mislim da ne treba da navedem ni ove "periodichne" jer se deshava da imaju i ok postove, znachi, ne dozivljavam ih uvek isto... njih zaista ne mogu da obojim "samo" crnom ili belom bojom, jer se deshava da mi i njihovi postovi prijaju...
e sad:
u prvoj grupi su divlja i upadljivo_tih... da se ne muvamo po istim temama ne bi ni oni bili, a ovako, shta je tu je...:)
 

Back
Top