Ignore lista :)

Ja poruke sa takvim sadržajem nigde nisam pročitao! 8 (
Jako je malo tema i podforuma na kojima visim, tako da..... Raindog, zar ti misliš da takve stvari pogađaju samo tebe??
 
raindog:
eto ja sam danas otkrila od ove krste sebi napraviti fino mesto za odmor

i zaista mi se mnogo dopada ova opcija :D

ne znam bash da li je tema u skladu sa pravilnikom ali ko su vashi favoriti za ovu listu ?

kod mene za sada vode:
1.simmke
2.Aleksej _Baso

hehe, mislim da ce lista opasno da se produzhi , ali ima vremena...

Za sada niko, ali mogucnost upotrebe mi se zaista dopada.
 
raindog:
ban bi bio sasvim dovoljan

pogle kako je toma postao fin i kulturan :lol:
Ne kaki! Ja sam uvek fin i kulturan u RL! 8 )
A to što vi ćurke ne umete da procenite čoveka, ja vam tu ništa ne mogu pomoći. ; )
Ajde, kaži ti meni šta ti misliš o Gazdaricinom ponašanju?
Kakav primer ona daje svima nama, a pogotovo omladini? ; )
Ma volem ja i nju, ali čisto da se zna.. : )
 
Meni ignore lista ne treba, sve dok neko ne pretjera, ali obracajuci se meni licno, preko pp. To se jos, hvala Bogu, nije dogodilo. Inace, postoje osobe ciji mi se postovi ne svidjaju, krajnje su infantilni, ali me niko nije tjerao da ih procitam. Svako ima pravo da se izjasni, pa ako je to njegov ili njen nacin razmisljanja, obicno nisam potrebna ja da ukazem na njegove gluposti, oni to obicno sami urade. O, da, naravno, izignorisem mnoge povremeno, drugi put me prijatno iznenade tako da nisam iskljuciva, ne volim ni da ulazim u rasprave, ovo mjesto mi ne sluzi za to vec za neke pozitivne stvari.
 
Stavio bih nekog u ignore jedino ako bi krenuo da mi salje po 5-6 pp-ova na dan...

Ja bash volim shto na Krsti moze da se nadje i finog sveta i notornog smetja. Ovo mu dodje kao jedna velika socijalna epruveta. Iznt det najs?
Shtavishe, nije loshe kao vezhbanje stalozhenosti, otici na (npr.) podforum Politike i chitati malo ondashnje izluchevine...
Stavio ja nekog na ignore ili ne... taj ce i dalje da pishe. So why bother?
 
brate...mislim....ignorishesh me...znachi isposhtuj me brate...mora da se snadje...nema da se bezhi...znachi brate ovo nije film...ovo je yebeni zhivot....ne daj da te gaze brate....brate svi su oni zhene brate...ima da ih karamo samo da ih navatamo u kraju brate...znachi ovo vishe nije shala...


antun je malo nervozan.....efendija je umro
 
Ignore lista je divna stvar, koristim je od prvog dana i za sada imam dva korisnika iste :D
Ljudi koji konkurišu za moju ignore listu su oni koji pokažu simptome ozbiljnog mentalnog poremećaja, duboko poremećeni pojedinci... a ne oni koji su mi nesimpatični iz ovog ili onog razloga.
 
etotako:
Ignore lista je divna stvar, koristim je od prvog dana i za sada imam dva korisnika iste :D
Ljudi koji konkurišu za moju ignore listu su oni koji pokažu simptome ozbiljnog mentalnog poremećaja, duboko poremećeni pojedinci... a ne oni koji su mi nesimpatični iz ovog ili onog razloga.
Ne verujem ti. Zar ne bi ti, kao psiholog, trebala da se lozhish na ludake?
 
CaLiMeRo:
... da dodam u ovu kategoriju nepismene, pa glupe, pa površne egomanijake što propagiraju ljubav i humanost. and last, but not least - one pokvarene. 8-

P.S. Phhh... zaboravila dupeuvlakače. Mišljenje obično nemaju, ili ga imaju ali ne daj bože da ga saopšte - da se ne zamere nekom od lokalnih idiota...
Hm....u nesnalazenju na novom forumu mi izbode oci,to kako ste vas dve lepe i pametne....i sve ostalo u superlativu,a najvise mi se svidja to sto ste kvalifikovane da procenite ko je kakav....
 
CaLiMeRo:
... da dodam u ovu kategoriju nepismene, pa glupe, pa površne egomanijake što propagiraju ljubav i humanost. and last, but not least - one pokvarene. 8-)

See no evil, hear no evil... :arrow:

P.S. Phhh... zaboravila dupeuvlakače. Mišljenje obično nemaju, ili ga imaju ali ne daj bože da ga saopšte - da se ne zamere nekom od lokalnih idiota...
He! Pa ovim si obuhvatila sve kategorije forumasa... Mislim, sta ces onda citati? Jedino sto ce ti se otvarati stranice foruma ocas posla... A u kojoj sam ja kategoriji? Da pogadjam: ja sam povrsan egomanijak, koji propagira ljubav i humanost... at last - pokvaren.
Kalimero?
Da li vidis moje pitanje? Kalimero?
 

Back
Top