И З Д А Ј А! - Коштуница: ССП ЈЕ ФАЛСИФИКОВАН!

А зашто се ти правиш блесав када сви знају да је на сајту Владе ПРВОБИТНИ ТЕКСТ СПОРАЗУМА КОЈИ ЈЕ ПАРАФИРАН - и да је он претрпео измене .... сигурно да ће Коштуница дати и да се то објави........

Па шта ви мислите ЗАШТО САДА ЕУ ТРЧИ ДА НЕШТО ПОТПИШЕ СА НЕЛЕГАЛНОМ ДРЖАВОМ КОСОВе - у међувремену - ДО ИЗБОРА У СРБИЈИ ??? :evil::evil::evil:

iznesi dokaze ili prekini da seres
 
A kod nas i Koshtunica i ove "demokrate"lazu narod-prvi da SPP-om mi priznajemo Kosovo.
Ne priznajemo ga mi nego EU,ako potpishe isto sa kosovom.
Ali ipak,mnogo vaznije je shto mi potpisivanjem u tome pomazemo a zna se da za to nishta ne dobijamo poshto on stupa na snagu tek kad se uhapsi..zna se ko.
Molgi smo ako se vec prodajemo da se ne prodamo za nishta.
 
Što se toliko buke diglo oko tog sporazuma
ja sam mislio da to ništa ne važi, da će oni to da ponište i da je to rešena stvar
Da nije ovog SSP, Mlohavi ne bi imao šta da priča u kampanji:lol::lol:

Pa,hteo Tadic da uvacari koji procenat uz pomoc ''prijatelja'' iz Evrope,a sada mu se vraca sve kao bumerang.U lazi su kratke noge,a nos veliki:lol:
 
Jadan Voja, ponekad mi ga i bude žao.

Meni..sva..ova..njegova..paranoja..liči..da..se..čovek...žestoko..plaši..gubitka..fotelje.

Sad..se..već..ozbiljno..pitam..šta..bi..to..moglo..biti..u..pitanju...
Čovek..urla..ovih..dana..iste..gluposti..kao..Sloba.!.."Ne..potpisujte"..."recite..im..NE"!..
.Ybt..i..ovaj..oće..da..nas..odvoji..od..sveta..!..
 
Nemoj ti nekom da pricas da lupeta kad i ti lupetas. Eto, sigurno je i predsednik ove drzave upoznat sa sadrzajem SSP-a kao i premijer ove drzave. Pa eto Tadic nije rekao da je falsifikat. Ista cemo sada predsednik tvrdi jedno,a premijer drugo? Znaci i ti lupas.


Ajde da podjemo od te predpostavke koju je izneo Tadic da je SSP isti kao pre 14.decembra 2007.g. a sa njegovim sadrzajem upoznato je svega par ljudi u zemlji.
Znaci u ovom momentu Tadic tvrdi da SSP nije izmenjen.

Kada se kompletan dokument prevede za neki dan, javno objavi i primete odredjene izmene u njemu kako se moze okarakterisati Tadic u tom slucaju.

Kao lazov,izdajnik.... ili vec nekako drugacije.Ili da je mozda te izmene prevideo ?

Nezaboravi da je taj sporazum, predsednik Vlade do sada sigurno video i sigurno ne bi nesto tek tako izjavljivao da nije sasvim siguran.
 
Ajde da podjemo od te predpostavke koju je izneo Tadic da je SSP isti kao pre 14.decembra 2007.g. a sa njegovim sadrzajem upoznato je svega par ljudi u zemlji.
Znaci u ovom momentu Tadic tvrdi da SSP nije izmenjen.

Kada se kompletan dokument prevede za neki dan, javno objavi i primete odredjene izmene u njemu kako se moze okarakterisati Tadic u tom slucaju.

Kao lazov,izdajnik.... ili vec nekako drugacije.Ili da je mozda te izmene prevideo ?

Nezaboravi da je taj sporazum, predsednik Vlade do sada sigurno video i sigurno ne bi nesto tek tako izjavljivao da nije sasvim siguran.

Ma da, čim Mlohava luda nešto kaže onda je to 100 % tačno......................O debila majko mila................:roll:
 

Back
Top