И З Д А Ј А! - Коштуница: ССП ЈЕ ФАЛСИФИКОВАН!

ma dobro,sta sad ti to meni pricas
samo konstatujem da do sada nisam videla toliku fasciniranost nekim politicarem i da je najiskrenije ne razumem.
meni ni jedan jedini nije savrsen i takodje ne postoji ni jedan kojeg nisam kritikovala do sada,iako sam glasala za njih.
jednostavno politicari nisu ljudi za obozavanje - treba ih shvatiti kao profesionalce ( a i to kako koga) koji niti su naivni,niti su liseni ljudskih losih osobina,niti su nepogresivi niti savrseni...a tako uzimati nekoga zdravo za gotovo...meni jednostavno nije prihvatljivo.
 
ma dobro,sta sad ti to meni pricas
samo konstatujem da do sada nisam videla toliku fasciniranost nekim politicarem i da je najiskrenije ne razumem.
meni ni jedan jedini nije savrsen i takodje ne postoji ni jedan kojeg nisam kritikovala do sada,iako sam glasala za njih.
jednostavno politicari nisu ljudi za obozavanje - treba ih shvatiti kao profesionalce ( a i to kako koga) koji niti su naivni,niti su liseni ljudskih losih osobina,niti su nepogresivi niti savrseni...a tako uzimati nekoga zdravo za gotovo...meni jednostavno nije prihvatljivo.

Ovde si ubola poentu.
 
A neki patiJota bi samo dobio dugme BAN od tvojih kolega Irona i Jominija!
ja nisam jomini i nisam iron,ako imas nesto njima da kazes kontaktiraj njih licno!
niti sam banovala nekoga do sada,niti jurim da banujem,gledam da izbrisem postove osim ako neko ne pretera ili ako nije konstantno bezobrazan.
i nemoj meni da se obracas,jer nisam niciji drveni advokat.
 
људи, жао ми је на изражавању... Свима извињење.

Хтедох рећи, докле исте приче, где је цивилизацијски напредак и вредности? Где је поштовање интелекта својих суграђана? Докле више овако? 20 година исте приче и терминологија. Ште ће бити са нама кад видимо да увек идемо погрешним смером?
 
људи, жао ми је на изражавању... Свима извињење.

Хтедох рећи, докле исте приче, где је цивилизацијски напредак и вредности? Где је поштовање интелекта својих суграђана? Докле више овако? 20 година исте приче и терминологија. Ште ће бити са нама кад видимо да увек идемо погрешним смером?

Jesi preterao, ali si rekao i istinu, onako usput :)
 
људи, жао ми је на изражавању... Свима извињење.

Хтедох рећи, докле исте приче, где је цивилизацијски напредак и вредности? Где је поштовање интелекта својих суграђана? Докле више овако? 20 година исте приче и терминологија. Ште ће бити са нама кад видимо да увек идемо погрешним смером?

Ti da pominjes civilizaciju i intelekt!!!
 
ja nisam jomini i nisam iron,ako imas nesto njima da kazes kontaktiraj njih licno!
niti sam banovala nekoga do sada,niti jurim da banujem,gledam da izbrisem postove osim ako neko ne pretera ili ako nije konstantno bezobrazan.
i nemoj meni da se obracas,jer nisam niciji drveni advokat.

U pravu si, izvini, ali kolege vole ili da obrisu poruku ili da ne odgovore.
 
људи, жао ми је на изражавању... Свима извињење.

Хтедох рећи, докле исте приче, где је цивилизацијски напредак и вредности? Где је поштовање интелекта својих суграђана? Докле више овако? 20 година исте приче и терминологија. Ште ће бити са нама кад видимо да увек идемо погрешним смером?

Vidi se, popio si bensedin.
 
људи, жао ми је на изражавању... Свима извињење.

Хтедох рећи, докле исте приче, где је цивилизацијски напредак и вредности? Где је поштовање интелекта својих суграђана? Докле више овако? 20 година исте приче и терминологија. Ште ће бити са нама кад видимо да увек идемо погрешним смером?

Хах....... е, Станојко, Станојко.... нека тебе... овог пута без одговора на онај онако увредиљив пост...... нека, нека...........:cool:
 
******************************************************

И З Д А Ј АААААААААААААА - ево, знао сам и само сам чекао ШТА ЋЕ КОШТУНИЦА РЕЋИ ЈАВНО О САДРЖИНИ ССП иако су разне Тање Мишковић и други олош ЛАГАЛИ НАРОД.

Е, сад сте готови ! :twisted::twisted::twisted:

da da :roll:
"Gotov je!" "politički" je 11.maja...
baš kao i ovaj svojevremeno:
http://sr.wikipedia.org/wiki/Слика:Milosevic-1.jpg
:mrgreen:
 
@eremita
imas na sajtu vlade kompletan sporazum,nadji te clanove i napisi ih ovde ako postoje,a ne da seres ovde svakakve gluposti

taj sporazum na sajtu vlade je falsifikat i ne sadrzi anekse sporazuma a u tim aneksima je sustina cele priec tako kaze barem prozapadni analiticar dusan janjic.

novinari su trazili od ds-ovaca da objave sporazum u celini ali oni to odbijaju? zasto?

zato sto je jasno da je sporazum falsifikat i da je stetan po drzavu srbiju.

sporazum je cin izdaje to kaze i premijer kostunica.
 
@eremita
imas na sajtu vlade kompletan sporazum,nadji te clanove i napisi ih ovde ako postoje,a ne da seres ovde svakakve gluposti

А зашто се ти правиш блесав када сви знају да је на сајту Владе ПРВОБИТНИ ТЕКСТ СПОРАЗУМА КОЈИ ЈЕ ПАРАФИРАН - и да је он претрпео измене .... сигурно да ће Коштуница дати и да се то објави........

Па шта ви мислите ЗАШТО САДА ЕУ ТРЧИ ДА НЕШТО ПОТПИШЕ СА НЕЛЕГАЛНОМ ДРЖАВОМ КОСОВе - у међувремену - ДО ИЗБОРА У СРБИЈИ ??? :evil::evil::evil:
 
taj sporazum na sajtu vlade je falsifikat i ne sadrzi anekse sporazuma a u tim aneksima je sustina cele priec tako kaze barem prozapadni analiticar dusan janjic.

novinari su trazili od ds-ovaca da objave sporazum u celini ali oni to odbijaju? zasto?

zato sto je jasno da je sporazum falsifikat i da je stetan po drzavu srbiju.

sporazum je cin izdaje to kaze i premijer kostunica.

E baš je bitno šta ti kažeš i to bez dokaza. Iznesi dokaze, i ne lupetaj više.
 
jedini koji ovde lupeta si ti. ko bolje poznaje sta pise u tom sporazumu od premijera ove drzave?

i premijer ove drzave kaze da je taj sporazum falsifikat i da u njemu pise da srbija mora da prizna nezavisno kosovo.

Nemoj ti nekom da pricas da lupeta kad i ti lupetas. Eto, sigurno je i predsednik ove drzave upoznat sa sadrzajem SSP-a kao i premijer ove drzave. Pa eto Tadic nije rekao da je falsifikat. Ista cemo sada predsednik tvrdi jedno,a premijer drugo? Znaci i ti lupas.
 

Back
Top