Hvar: Srpski manastir pretvoren u noćni klub

u tamnom vilajetu zvanom jos i Bosna kazu, Boze kceri da te beg uzme, samo cigani oko kuce. hocu reci, zelje su jedno a stvarnost drugo.ako mislis do ukidanja Bosne, slazem se.evo i Hrvati u Bosni traze svoj entitet.kakvo je vase cenjeno misljenje glede tih problema?

Moje mišljenje je da se pripadnici sva tri naroda BiH moraju vratiti tamo odakle su protjerani i da nastave živjeti kao ljudi, bez teritorijalnih, nacionalnih i bilo kakvih drugih podjela.

Povratkom sjedišta Hercegovačke eparhije (ili kako se zove) iz Trebinja u Mostar učinjen je značajan korak k tome cilju.

Ne bi bilo prirodno stanje da se RS odvoji od BiH, a da je vjernicima sjedište eparhije u drugoj državi.

Dakle, jasno je da se projekat samostalne Srpske polako napušta.
 
Ma šteta trebali su to prenamjenit u hram za istjerivanje vještica
cenjena M.Zagorko moram da vas upitam nesto sto mozda nije uobicajeno .da li verujete u Boga?? ako jeste kako kao vernik gledate na pretvaranje jedne crkve,sinagoge,pagode u disko klub, kafanu, bilo cija da je.ili je mozda to u redu zato sto je srpski verski objelt?
 
Moje mišljenje je da se pripadnici sva tri naroda BiH moraju vratiti tamo odakle su protjerani i da nastave živjeti kao ljudi, bez teritorijalnih, nacionalnih i bilo kakvih drugih podjela.

Povratkom sjedišta Hercegovačke eparhije (ili kako se zove) iz Trebinja u Mostar učinjen je značajan korak k tome cilju.

Ne bi bilo prirodno stanje da se RS odvoji od BiH, a da je vjernicima sjedište eparhije u drugoj državi.

Dakle, jasno je da se projekat samostalne Srpske polako napušta.

niko ne govori o osamostajlenju to je svim drugi problem, cinjenica je da dva miliona Srba zivi zapadno od Drine.moras da priznas da to nije zanemarljiv broj. i ko onda moze da kaze da Srbi nemaju sta da traze zapadno od Drine?
 
A možda je trebalo udijeliti vašim sektašima

govorim uopsteno maju, ako ste vernik i ako verujete u Boga da li je pravilno da se jedan bilo ciji verski objekt pretvori u konjusnicu?eto to Vas pitam.za vasu informaciju pravoslavlje nije sekta nego religija.i jos nesto da li opravdavate bombaski napad na koptsku crkvu u Egiptu samo zato sto je to pravoslavna?meni licno gotovo da nema neke razlike izmedju otvaranja kafane u crkvi i ovog gnusnog dela islamskih radikala.
 

da, sad se kao šatro zgražavaju:roll: a kad su onomad oni raketirali Dubrovnik - svetski spomenik baštine i kulture:eek: i rušili i palili crkve po Hrvatskoj:eek:, pazi po Hrvatskoj:rtfm: , ne po Srbiji:rtfm:...i danas još od toga rade sprdačine:evil:

onda je ovo mačji kašalj jednog mačka i ekipe sa krste :mrgreen:

pa eto i neka... na Hvaru nema Srba još od doba SFRJ pa nek se ljudi zabavljaju

bolje i to nego da je sruše kako su Srbi rušili katoličke crkve starije i od ove po Hrvatskoj 90ih...:idea:



ja od dva zla uvek biram ono manje:idea:
:bye:
 

Back
Top