HTC telefoni

1389_1389

Početnik
Poruka
29
Posedujem HTC magic ima softver 1.5
Interesuje me kako da ostvarim komunikaciju sa PC racunarom
Posto sam ga kupio od preko nista dobio nisam od diskova i tako to
A prvi put se srecem sa HTC-om
Da jos nesto ako ima neko link neke navigacije za ovaj model neka mi posalje
I naravno uputsvo za instalaciju istog :dash:
HVALA unapred dobrim ljudima:worth:
 
Posedujem HTC magic ima softver 1.5
Interesuje me kako da ostvarim komunikaciju sa PC racunarom
Posto sam ga kupio od preko nista dobio nisam od diskova i tako to
A prvi put se srecem sa HTC-om
Da jos nesto ako ima neko link neke navigacije za ovaj model neka mi posalje
I naravno uputsvo za instalaciju istog :dash:
HVALA unapred dobrim ljudima:worth:

Kabal koji koristis za punjenje telefona je ujedno i kabal za povezivanje sa kompom,jednostavno ga prikaci sa USB-om i sacekaj da komp pronadje telefon i to je to.
 
jeste, napravljen je, cak je jedan od koriscenijih za android, ali nije na marketu. moj otac ga ima na svom htc desire-u, tako da znam da postoji za android, ali on je instalacioni fajl obrisao i sad ne mogu da nadjem nigde na netu ponovo
 
Da li neko koristi Wildfire?

Hteo bih da uzmem polovan. Većina koja se prodaju imaju još ~ godinu dana garancije. Koliko sam čitao testove, uglavnom je ekran sporan jer je loše rezolucije, a kamera je slična kao na Desire, kao i kvalitet materijala. Ima neogrebljiv ekran i deo metala na poledjini.
Koristiću ga za pozive, sms-ove, GPS, kompas, akcelerometar, fotoarapat manje više, zatim za Skype, .pdf i malo surfa. Kažu da je za surf dosta loš.
 
za surf je los upravo zbog rezolucije, moraces mnogo da pomeras prstom po web stranici da bi je sagledao. sto se rezolucije tice, uzasna je stvarno, neki kazu da im ne smeta, ali meni licno je jako smetao sam pogled na taj ekran ;)

sto se ostalih stvari tice, ok je
 
za surf je los upravo zbog rezolucije, moraces mnogo da pomeras prstom po web stranici da bi je sagledao. sto se rezolucije tice, uzasna je stvarno, neki kazu da im ne smeta, ali meni licno je jako smetao sam pogled na taj ekran ;)

sto se ostalih stvari tice, ok je
Ok, hvala.

Ne baguje? Što se tiče surfa, nisam siguran da bih koristio surf više od dva - tri puta nedeljno, iz dosade. Imam net kod kuće. Jedino ako je nešto hitno, a nisam kod kuće, onda bih koristio.
Ja sam koristio malo Tattoo od prijatelja. Taj ekran ima istu rezoluciju, ali 65k boja, u odnosu na 16 M koje ima Wildfire. Nisam primetio, tj. nije mi smetala rezolucija. S obzirom da koristim Nokiju 1110 poslednje 2-3 godine, neće mi smetati ta rezolucija :))
 
Pa nema bas brzinu kao Desire, ali ne baguje ono da se zaglavi pa da mu ne mozes nista. Ako bi koristio net browser samo kako kazes za hitne situacije, onda ne bi trebalo da ti bude problem.
Ako ti je ekran na Tattoo bio ok, ovaj ce ti se cak svideti ;)
 
Pa nema bas brzinu kao Desire, ali ne baguje ono da se zaglavi pa da mu ne mozes nista. Ako bi koristio net browser samo kako kazes za hitne situacije, onda ne bi trebalo da ti bude problem.
Ako ti je ekran na Tattoo bio ok, ovaj ce ti se cak svideti ;)

Što se tiče zaglavljivanja e to zavisi koji rom koristite i koliko taj rom baguje t.j.koliko je prilagođen za model telefona koji koristite.
Imaš razne vrste romova , nebih da neki sada favorizujem ali ja koristim CyanogenMod 6.1.0 verzija Androida 2.2.1 ja moj Magic nebih menjao za taj Wildfire zbog rezolucije i ...
A desire je nešto sasvim drugo..
 
Porediti Desire i Wildfire na bilo koji nacin, pa cak ih i spominjati zajedno, nije na mestu :)
Desire je telefon iz totalno druge kategorije.
Sa druge strane, wildfire je po meni odlican telefon za nekog ko nije zahtevan i ne treba mu sve sto nudi Desire.

Nije brz ko munja, ali radi dobro, nema extra ekran, ali se sve vidi kako treba, touchscreen nije na nivou skupljih telefona ali to ne treba ni ocekivati....
 
Porediti Desire i Wildfire na bilo koji nacin, pa cak ih i spominjati zajedno, nije na mestu :)
Desire je telefon iz totalno druge kategorije.
Sa druge strane, wildfire je po meni odlican telefon za nekog ko nije zahtevan i ne treba mu sve sto nudi Desire.

Nije brz ko munja, ali radi dobro, nema extra ekran, ali se sve vidi kako treba, touchscreen nije na nivou skupljih telefona ali to ne treba ni ocekivati....
Potpuno se slazem,Desire je kad je izasao bio top in line telefon,dok je Wildfire bio touchtelefon srednjih karakteristika za shire mase. ;)
 
cao poz svima, ja imam htc hd 7 i ne znam se snaci na njemu da li moze neko da mi pomogne u vezi toga :) uopste se ne mogu snaci imam ga vec 3 4 dana i ne znam kako postaviti pjesmu za zvono nista prakticno :) neka mi s ejavi neko u inbox ako nije problem
 
Evo da ti odgovorim .Android platforma je u velikom usponu i predlažem ti Android dok taj 5800 je dobar ali dosta star.
Mada nešto baš i ne podnosim taj Wildfire naravno sve to zbog rezolucije ekrana i procesora.
Ako postoji mogućnost vidi da uzmeš nešto sa jačim procesorom i naravno jačom BATERIJOM.
 
imao sam nokiu 5800 i telefon je super u nekim stvarima kao sto je kvalitet zvuka, dobra rezolucija za te pare, baterija koja traje dugo. s druge strane, ekran je prilicno neosetljiv, moras ponekad vise puta da pritisnes da bi se nesto desilo, a symbian je stvarno zastareo, posebno taj symbian^1 koji se nalazi na 5800 i kada ga uporedis sa androidom, shvatis da mnogo zaostaje.

e sad, wildfire je u osetljivosti ekrana u velikoj prednosti, ali sve ostalo je prilicno njesra: rezolucija je ocajna, kvalitet zvuka slabiji, kvalitet kamere nezadovoljavajuci uprkos 5 MP, baterija traje dan-dva (ali to je kod vecine uredjaja na Androidu tako).

ako je bas izbor izmedju ta 2, ja bih uzeo nokiju, ali ako mozes da dodas jos malo para i uzmes neki bolji, onda je ipak neki Android uredjaj bolji.
 
imao sam nokiu 5800 i telefon je super u nekim stvarima kao sto je kvalitet zvuka, dobra rezolucija za te pare, baterija koja traje dugo. s druge strane, ekran je prilicno neosetljiv, moras ponekad vise puta da pritisnes da bi se nesto desilo, a symbian je stvarno zastareo, posebno taj symbian^1 koji se nalazi na 5800 i kada ga uporedis sa androidom, shvatis da mnogo zaostaje.

e sad, wildfire je u osetljivosti ekrana u velikoj prednosti, ali sve ostalo je prilicno njesra: rezolucija je ocajna, kvalitet zvuka slabiji, kvalitet kamere nezadovoljavajuci uprkos 5 MP, baterija traje dan-dva (ali to je kod vecine uredjaja na Androidu tako).
ako je bas izbor izmedju ta 2, ja bih uzeo nokiju, ali ako mozes da dodas jos malo para i uzmes neki bolji, onda je ipak neki Android uredjaj bolji.
To je izgleda samo kod tebe tako.
 

Back
Top