HTC telefoni

Kako se aplikacije ili fajlovi uopste prebacuju sa kompa na HTC Mozart koji ima OS Win7,od softvera sam instalirao ZUNE pomocu kojeg se moze prebaciti samo muzika i video.
Dali ima neko raspolozen da mi razjasni,hvala.
 
Pozdrav, sta mislite o telefonu HTC HD2, sad sam ga skoro kupio. Jel da ostavim Windows ili da stavljam Android. Ja bi pre Android, zbog veceg izbora aplikacija, al ne bi skodilo da cujem jos neko misljenje :). Koja je navigacija najbolja za njega? Ja se razmisljam izmedju garmina i iGo. Hvala :).
 
Pozdrav, sta mislite o telefonu HTC HD2, sad sam ga skoro kupio. Jel da ostavim Windows ili da stavljam Android. Ja bi pre Android, zbog veceg izbora aplikacija, al ne bi skodilo da cujem jos neko misljenje :). Koja je navigacija najbolja za njega? Ja se razmisljam izmedju garmina i iGo. Hvala :).

Po meni jedan od najboljih telefona koji je HTC izbacio ,star je nekoliko godina a i dalje se drži u vrhu ,preporučujem ti ako umeš da ubaciš android jer kao što ti reče zbog većeg izbora aplikacija dokle je windows mobile mrtva platforma :)
Što se tiče navigacije imam garmin na nokiji 5800 i probao sam igo na iphoneu i obdava su mi podjednako dobri mada dali postoji uopšte garmin za android ako ga budeš ubaivao :think:
 
Onda cu android i igo da ubacim. Nasao sam na netu verziju, pa da pitam dal valja :):

evo ova
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=905060

ili ova

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=769026

i jel zna neko od vas da mi pojasni u poruci kako da flashujem magldr, CWM recovery i ovaj rom preko tog CWM cuda. Ja jedino sto znam to je HSPL da flashujem :P.

I da, ja sam imao problem sa hd2, kazu da je standardan, ono oko zagrevanja, pa sam morao da menjam maticnu plocu. Jel nece nista smetati androidu to sto je menjana ploca :P?

I kako se android ponasa kad je ubacen? cuo sam da se dosta zagreva telefon, i da android zauzima dosta RAM memorije, al to je fazon, sa neta :P, pa ako neko stvarno zna o tome, zamolio bih ga da napise =). Hvala
 
hd2 strasna masina :) ja bih ti dao malo drugaciji savet od ostalih - da ostanes na windows mobile jos neko vreme, par meseci, dok ne izadje stabilan rom za Windows Phone 7. vec postoji jedan takav rom, ali ima nekoliko bagova, pa treba sacekati da se usavrsi. Mislim da je to bolja varijanta od androida, jer je wp7 stabilniji i manje zahtevan sto se tice hardvera, pa ce ti se tako i manje zagrevati. jedina mana je sto je trenutno na toj platformi manje aplikacija, ali sve one vazne aplikacije koje normalan covek koristi imas i na windows phone 7. ako se ipak odlucis za android, definitivno igo aplikacija za navigaciju - ja je koristim na htc desire i stvarno su mape srbije odlicne.

sto se tice tog flashovanja, imas na xda-developers forumu detaljna uputstva za svaki model, pa je najbolje da to pratis
 
Pa ja sam stvarno uspela da sama izmajstorisem,naime svaki put kad hocu da ubacim novi kontakt ili editujem postojeci meni se pojavi ovo :Android.process.acore has stopped unexpectedly...osim toga resila sam da idem ono na Factory reset i da ispocetka da nabavim,ali evo ja cekam vec 10 min da se resetuje,jel to normalno,pomozite :(...?
 
Jedmo pitanje...da li Vam IGO8 navigacija prikazuje kucne brojeve ? I ima li prikaza imena ulica po selima ?
Nemojte se cuditi ali kod mene na win. 6.1 nema kucnih brojeva ni imena ulica po selima. Izes onda navigaciju...
 
Pa ustvari, nikad nisam ni azurirao mape. Nisam nekako ni stigao jer sam od 5-6 verzija jedva nasao jednu koja radi nekako. Zapravo ne znam ni kako se azuriraju na moju sramotu ...moze asistencija, plizzz ?
 
Koliko sam te razumeo to je neki stariji telefon sa Windows mobile 6 a ako je taj igo imalo sličan sa ovim igom na androidu onda je jednostavno samo skineš nanovije mape a to su od jul.2011 ,priključiš mob na mass storage mod nađeš igo folder na njemu i u njmu bi trebao da ima folder maps i samo u taj folder prebaciš mape koje si skinuo ,mada ovako ide na android nisam siguran da je isto na WM:,
 
Imam HTC Smart. Kupio sam ga polovnog.
E sada, verzija ROM-a na telefonu je starija od verzije koja se moze skinuti sa neta.
Mene zanima sad ovo, telefon sad radi ekstra iako je polovan, nema mane. Da li ce nova verzija ROM-a nesto poboljsati ili ukakiti? :)
 
Pa ako misliš da skineš oficijalni rom za njega nebi trebalo da ima nikakvih problema pošto su to ipak ljudi iz HTC-a specijalno pravili za taj telefon ,a ako misliš na custom romove onda neki znaju da imaju po koji bug :)
 
Verzija je od strane ljudi iz HTC. Gledam po stranim forumima koji su kupili Smart sa novom verzijom roma.

A i nije mi jasno, HTC Smart iz Indije i HTC smart iz Engleske koriste razlicite verzije ROM-a. Prosto ne kontam u cemu je fora :D
 
Poslednja izmena:

Back
Top