Hrvatska Stranka Prava: ‘Doći ćemo na tenkovima i osloboditi hrvatski Zemun!

Ne vidim da izmedju Mesica, Tudjmana, Josipovica... i ovih likova iz AHSP-a postoji neka bitna razlika. Jedni su otvorene ustase a drugi su vise ili manje prikriveni. Uglavnom, svi oni imaju isti zadatak: :lol:

Zadatak izvrsen. Usli u EU. Sada sitno, piljicarski, vezu i pustaju njihove majmune da provociraju na golo... Cista primitivna psihologija (koja ima mnogo sanse da uspe, za audijenciju za koju je namenjena). :smeker:

_niemand_
 
Zadatak izvrsen. Usli u EU. Sada sitno, piljicarski, vezu i pustaju njihove majmune da provociraju na golo... Cista primitivna psihologija (koja ima mnogo sanse da uspe, za audijenciju za koju je namenjena). :smeker: _niemand_

Ovo je Kreso grandiozno, napeto... pa neka je i par hiljada postova, virtuelno, otislo, jednom se zivi.. ono, kao, virtuelno :lol:
 
“Na današnji dan prije 74 godine, 10. travnja 1941. godine oslobodili smo se velikosrpske okupacije i njihova terora, a uz božju pomoć proglašena je NEZAVISNA DRŽAVA HRVATSKA
cega se pametan stidi time se budala ponosi...sta je ovo?budjenje i velicanje nacizma po evropi?
PONOVO će oni cvećem dočekivati srpske tenkove... :hahaha:

 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

11016090_1697303600497278_3186265865227304452_n.jpg
 
1. Најпознатији слоган Хрватске Странке Права јесте "Србе на врбе!".

Предс(ј)едник Хрватске Странке Права јесте Данијел Срб.

Ви из ХСП будите доследни, не будите лицемери!

2. Најпознатији српски слоган у вези ХСП јесте "Ко је у Праву, добије кару!"

3. Могао бих писати још, ал бојим се избрисаће.

Хвала на разумевању!
 
Te loozercine lupetaju glooposti...Ponapijali su se neke uzasne radze i ispovratili po sebi. :dash:

Mada, ja se uzasno plasim Srba Zemunaca. Njima mozda padne na pamet da treba da se separisu i ubrzano udju u EU. Kakvi smo mi, Srbi, kreteni i mujmani, sa ovima u Zemunu je sve moguce! :udriglavu:

Rekoh ja, ali nema ko da cuje... :sad2:

_niemand_
 

Back
Top