hrvati među sirijskim pobunjenicima

Watchman

Buduća legenda
Poruka
34.797
Među sirijskim pobunjenicima pronađene kartice za mobitel hrvatskog operatera Tomato

medu-sirijskim-pobunjenicima-pronadene-kartice-za-mobitel-hrvatskog-operatera-tomato_3969_8250.jpg



Kako su među prvima uočili na portalu politika.hr, na najnovijim snimkama sirijske državne televizije - za vrijeme reportaže o upadu sirijskih snaga u pobunjeničko utočište u gradu Lattakia - jasno se vide kartice za mobitel hrvatskog mobilnog operatera Tomato.
O kontroverznom detalju bi se moglo očitati hrvatsko ministarstvo vanjskih poslova i ministrica Vesna Pusić, za sada još uvijek nema službene izjave, prenosi index.hr.
Podsjetimo, Hrvatska je i službeno prisustvovala na summitu anti-Assad koalicije pod nazivom "Prijatelji Sirije" - hrvatsku delegaciju je predvodila ministrica Vesna Pusić (opširnije: Vesna Pusić danas u Istanbulu na summitu "Prijatelji Sirije" - o osporavanju tuđeg i vlastitog suvereniteta). Izjave pristaša sirijskih pobunjenika u Zagrebu su objavljivanje u nekoliko navrata i u sklopu centralnog Dnevnika HRT-a.

Kako su točno kartice za mobitel hrvatskog operatera Tomato dospjele u epicentar sirijskog konflikta još uvijek nije jasno, no, ovaj detalj svakako potvrđuje da konkretna spona postoji. Podsjetimo, sirijske vlasti već mjesecima tvrde kako oružanu pobunu najvećim djelom vode strani borci koji su ušli u zemlju ilegalno.
Ovaj detalj svakako dodatno potvrđuje te konstatacije.
http://www.advance.hr/vijesti/medu-...artice-za-mobitel-hrvatskog-operatera-tomato/

Oduvek je ta sramota ljudskog roda bila na strani fašista, hitlera, zla.
I sad se čudimo otkud masakri?
 
Poslednja izmena:
na zalost, naci ces u siriji i srbe i bosance i makedonce..
kao sto me uzasnulo kad sam skoro cula da nasi muskarci zbog dobrog izvora prihoda odlaze u avganistan i irak po ugovoru..
zbog onih koji su razbili staru jugu,unistili ekonomiju i doneli bedu na ove prostore i nasi su postali psi rata..
 
na zalost, naci ces u siriji i srbe i bosance i makedonce..
kao sto me uzasnulo kad sam skoro cula da nasi muskarci zbog dobrog izvora prihoda odlaze u avganistan i irak po ugovoru..
zbog onih koji su razbili staru jugu,unistili ekonomiju i doneli bedu na ove prostore i nasi su postali psi rata..

Nasi ljudi su uvek bili placenici i to dobri.

Vekovima u nazad.

Srbi i Hrvati zajedno su se borili po celoj Evropi za novac.
 
Nasi i Hrvati su i u Libiji bili radili kod Gadafija,ako se ne varam:think:

na nekoj drugoj temi sam u okviru komentara procitala da imas tek nesto preko 20godi i da planiras odlazak preko bare..
tvojim vrsnjacima koji su prihvatili irak i avganistan, ponudjeno je 50.000eu za period od osam meseci..i oni su to prihvatili..
rezon kojim su se vodili je da odrade nekoliko godina po tih vezanih osam meseci, pa da se onda vrate, smire, obezbede sebe stambeno i zapocnu neke privatne poslove..
ne znam kakva je situacija tamo na terenu..ne znam da ce njihovo angazovanje zaista da pokriva samo obezbedjivanje velikih drzvanih institucija od interesa ili ce raditi usputno jos neke poslice koji ce im promeniti poglede na svet..
ono sto znam sigurno je da nikad vise noc nece prespavati mirno.
 
na nekoj drugoj temi sam u okviru komentara procitala da imas tek nesto preko 20godi i da planiras odlazak preko bare..
tvojim vrsnjacima koji su prihvatili irak i avganistan, ponudjeno je 50.000eu za period od osam meseci..i oni su to prihvatili..
rezon kojim su se vodili je da odrade nekoliko godina po tih vezanih osam meseci, pa da se onda vrate, smire, obezbede sebe stambeno i zapocnu neke privatne poslove..
ne znam kakva je situacija tamo na terenu..ne znam da ce njihovo angazovanje zaista da pokriva samo obezbedjivanje velikih drzvanih institucija od interesa ili ce raditi usputno jos neke poslice koji ce im promeniti poglede na svet..
ono sto znam sigurno je da nikad vise noc nece prespavati mirno.

Hoce.

Ako mogu da mirno prespavaju noc oni koji su ucestvovali u ratu u Bosni - i oni iz Avganistana ce to moci MNOGO LAKSE.
 
na nekoj drugoj temi sam u okviru komentara procitala da imas tek nesto preko 20godi i da planiras odlazak preko bare..
tvojim vrsnjacima koji su prihvatili irak i avganistan, ponudjeno je 50.000eu za period od osam meseci..i oni su to prihvatili..
rezon kojim su se vodili je da odrade nekoliko godina po tih vezanih osam meseci, pa da se onda vrate, smire, obezbede sebe stambeno i zapocnu neke privatne poslove..
ne znam kakva je situacija tamo na terenu..ne znam da ce njihovo angazovanje zaista da pokriva samo obezbedjivanje velikih drzvanih institucija od interesa ili ce raditi usputno jos neke poslice koji ce im promeniti poglede na svet..
ono sto znam sigurno je da nikad vise noc nece prespavati mirno.
;)ja sam vec tamo,to sto moji vrsnjaci idu u Irak i Avganistan mene ne ineresuje....ne volim rat...:confused:
 

Back
Top