Hrčci

Hoce neko da mi objasni sta se dogodilo sa mojim postovima, ja sam ili corava ili su negde nestali?I one slike sto sam postavila i ono sto sam pricala sa Zvezdicom?AAAAAAAAA!!!!!!!!!
 
Da li je kasno da se sada odgovori?
Jako mi je zao sto nisam ranije videla ovaj post, nesto se dogodilo sa ovom temom, podeljena je na dve.
U svakom slucaju, javi nam sta se desilo.
Ovo sto si opisao moze biti veoma ozbiljno, ali mozda moze i da se oporavi. Molim te, javi sta je bilo.
 
Nisam sigurna sta se do sada tacno desilo sa tvojim hrckom ali se i to meni isto desilo... nekoliko dana nije spavao i samo je na kraju pao i uginuo posle 3 sata...plakala sam kao dete... nadam se ipak da se oporavio a i ako nije ne krivi sebe jer to moze da se desi...ili se povredi dok trci ili postoji nesto sto nije tako uocljivo jer oni kriju kada su bolesni...kod hrcaka testo je uvideti promene moj cak nje dao da ga drzim otimao se grizao me..:( sta ces mnogo se vezemo za njih...
 
Javlja se i krivac za razdvajanje! :-|
U pokušaju da obrišem krajnje besmislenu anketu, desilo se to što se desilo...
Imala saam nameru da sve dovedem u red, ali u nedostatku vremena mi je to promaklo :oops:
 
ja bih samo da obavestim ljude koji su upoznati sa mojom pricom o mojim ljubimcima, da sam dobila male i da zelim da ih poklonim dobronamernim ljudima, ali tek za tri nedelje posto su stari samo jedan dan.Ko kod da je zainteresovan neka se javi, pa cemo se dogovoriti, uslov je samo da se o njima brinu kao o pravim ljudima.Pozdrav!!!!!!!!!!!!!
 
Poz. svima ja sam nov na ovom forumu. :neutral:

Treba mi samo jedan savet.

Nabavio sam hrcka i imam ga vec 3 dana. Mali kavez ima tocak (ludak cangrlja u njemu do 3 ujutru) ,piljevinu ....

Sad mi je jedini problem taj sto treba da ocistim kavez,a plasim se kako da ga izvadim?

Plasim se da me ne ugrize i pobegne.

Da li imate neki predlog?

Pokusao sam par puta da ga pomazim... ne traje dugo odmah krene da se okrece itd...

Unapred hvala :)
 
Oni u sustini ne vole da se maze, ali mozes da ga naviknes da ga drzis.
Za pocetak, probaj ovako da cistis kavez: podignes resetku i nateras njega da stane ispod nje. Onda ocistis kutiju sa piljevinom, pa ga vratis. Glup savet, znam, ali mozda pomogne.
 
Imam sedam malih patuljastih zimskih hrckova i htela bih da ih poklonim dobrim ljudima! Ne bi ih davala u shop a ne mogu sve da ih cuvam, mislim mogu ali da ih odvojim ali bih volela da ih poklonim nekome, ako je neko zainteresovan neka se javi!Molim Vas!Pozdrav!
 
Ako neko ima neko pitanje o glodarima , godinama vec gajim ih . :-P
Jednu zabludu da razresim :evil: na nasem trzistu nema leminga !!!! To su patuljasti hrcckovi (iz mandzurije) . :-?
 
danas mi je uginuo hrčak. Bio je aktivan, davao sam mu hranu, (svaka dva tri dana njegove žitarice). . ali napominjen da mu zadnja tri četiri dana nisam davao žitarice, već samo mrkvu i zelenu salatu. Kako je bio omoljen u kući , moželi neko da mi kaže, da mi bude lakše, da li može biti to razlog što je uginuo i jeli moguće da je toliko osetljiv, ako se ne hrani neredovno.
 
Dragi Veseline moram da ti kazem jednu tuznu vest :-(
Ti si ubio svoga hrcka! :evil:
Mrkvu i salatu ne bi trebalo dati hrckovima , jer oni u sebi (ako na pijaci kupujes) imaju puno stetnih materija .
drugo hrcku moras dati zitarice jer to mu je osnovna hrana .Barem si mu mogao dati suv hleb . ehhh
Moje mislenje bi bio to ...
 

Back
Top