Horor filmovi,Gledali..Obrazlozili...Ocenili

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja mrzim Saw,kompletan serijal,i nemam ideju shta se ljudima u tom filmu dopada(Prvi deo 'ajde nekako,ali nastavci-katastrofa).Ako stvarno mislish da je neshto najbolje u poslednje vreme,nemash pojma ili nisi pogledao sve shto vredi.'Ajd' ako te ne mrzi prelistaj zadnjih 5-6 strana,da vidish shta se sve preporuchivalo...
 
Vacansy je do sada jedan od najboljih filmova koje sam gledao! Koja trauma!
i ja volim Vacancy,ali nesto se ljudima i ne svidja...Odgledala sam The strangers..:think:.pa,cudan i neobican,tacno,ne mogu bas da ga definisem.Ajde,kad pogleda jos neko neka napise komentar...Po istinitoj prici...par odlazi u podicnu kucu,posle propalog pokusaja prosidbe.Tamo ih cekaju ludaci sa maskama koji ih prvo psihicki maltretiraju,kasnije i fizicki.Moram da priznam da mi se ne svidja izbor glavne glumice.Prvo,zena je 2 sa 2,savladala bi slona,bolje da je igrala Ramba,a drugo,ima strasno tupavu facu,sto vam nekako odvlaci paznju od price...Ne znam,pogledajte...
 
i ja volim Vacancy,ali nesto se ljudima i ne svidja...Odgledala sam The strangers..:think:.pa,cudan i neobican,tacno,ne mogu bas da ga definisem.Ajde,kad pogleda jos neko neka napise komentar...Po istinitoj prici...par odlazi u podicnu kucu,posle propalog pokusaja prosidbe.Tamo ih cekaju ludaci sa maskama koji ih prvo psihicki maltretiraju,kasnije i fizicki.Moram da priznam da mi se ne svidja izbor glavne glumice.Prvo,zena je 2 sa 2,savladala bi slona,bolje da je igrala Ramba,a drugo,ima strasno tupavu facu,sto vam nekako odvlaci paznju od price...Ne znam,pogledajte...

Liv Tyler:D
Gledao sam trailer i film izgleda prilicno dobro,pogledacu cim budem imao priliku.
Valjda je bolji od Vacancy:cool:
 
Valjda je bolji od Vacancy
pa,na tu foru je,mada,mene je vise uznemirilo ono vristanje u Vacancy-ju.
I meni trailer za Strangers izgleda dobro,mada to nishta ne mora da znachi
Da,trailer je odlican.Ja sam jedva docekala film...Vrlo,vrlo cudan film.Nije los,ali,znate kad imate osecaj da tu nesto 'smrdi'.Bas bih volela da pogledate,da vidim sta mislite.
 
Ja mrzim Saw,kompletan serijal,i nemam ideju shta se ljudima u tom filmu dopada(Prvi deo 'ajde nekako,ali nastavci-katastrofa).Ako stvarno mislish da je neshto najbolje u poslednje vreme,nemash pojma ili nisi pogledao sve shto vredi.'Ajd' ako te ne mrzi prelistaj zadnjih 5-6 strana,da vidish shta se sve preporuchivalo...

Ok, mozda i znas o cemu pricas kad ne volis SAW.
Pusti ti zadnje 6 strane, tu ima i starih dobrih horora. Navedi ti bolji horor u zadnje dve godine od 1408.
 

REC nisam gledao, Inside ima previse krvi i secenja, a daleko manje jeze od 1408. Naravno ukusi su razliciti. Dok sam gledao sobu 1408 stvarno mi se vratio osecaj koji sam imao kao klinac gledajuci Leptiricu, a i neke staaaare dobre horore.

@Air Stefan
Nemoj molim te Cloverfield u horore, ko sto si i reko, nije horor, ali je super, pravo osvezenje posle mora jednobraznih invazija IT-ja na zemlju.
 
aleksandra_ , Ginger, prvi put da se nekom ne svidja taj horor, jednostavno je nesto najbolje u zadnje vreme.
Mada, ako ste poklonici svih delova Saw-a, mogu da razumem ovakve komentare.

au pic...
pakao
tri duha sa stajlingom iz vremena prohibicije
vrela voda iz cesme(covjece bas da se useres)
i naravno ultimativna esencija proliv horora
BLEDUNJAVO DIJETE
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top