homoseksualnost

zasto se u uvredljivom kontekstu kaze "*****" ali nikad u istom znacenju i "lezbejka"?
el to jopet neka diskriminacija ?
i da li bi imali ili imate dobrog druga/drugaricu istog pola koji je homoseksualan?

diskriminicija koju su sami mushkarci napravili...mislim,svakom se digne na dve lezbejke i nema mushke osobe kojoj nije fantazija,ostvarena ili ne,da bude sa dve dotichne...ali daj,kome se se digne na dva pedera?? Oni su bolesni...i to je fuj..:roll:
 
Onoj zeni koja skapira da su normlanom muskracu dva homica fuj zato sto mu se zgadi a ne zato sto ima neki strah i uspe to da objasni drugim zenama treba dati Nobelovu nagradu za pamet i nteligenciju. z:dm:
 
zasto se u uvredljivom kontekstu kaze "*****" ali nikad u istom znacenju i "lezbejka"?
el to jopet neka diskriminacija ?
i da li bi imali ili imate dobrog druga/drugaricu istog pola koji je homoseksualan?


Imam dobrog prijatelja koji je homosexualac .... lepo izgleda, lepo je vaspitan, društven je, intelektualac je .... ništa mu ne fali .....

Kad kažem za nekog da je ''*****'' mislim na skup njegovih negativnih osobina ... a kad kažem za nekog da je ''homosexualac'' - mislim na njegovu sex.opredeljenost.
 

Back
Top