Quantcast

homoseksualnost

gost 133940

Elita
Poruka
23.649
Zato što fantaziraju o sexu sa dve žene....

Pravo pitanje je: Zašto kada se otvori tema o analnom sexu svi muškarci polete da postuju, pa komentarišu kako to vole i iskaju od svojih devojaka, a kada se pomene homosexualni odnos odmah bude "pfuj!".....Što je muško dupe vrednije od ženskog? Mislim, zar to nije diskriminacija, traže naše a ne daju svoje!:evil:

Valjda je reč o dlakavosti dupeta. :D

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
109.708
dominantna
55.gif

gost 107590

Buduća legenda
Poruka
42.249
zasto se u uvredljivom kontekstu kaze "*****" ali nikad u istom znacenju i "lezbejka"?
el to jopet neka diskriminacija ?
i da li bi imali ili imate dobrog druga/drugaricu istog pola koji je homoseksualan?

Čini mi se da se i reč lezbejka upotrebljava u uvredljivom kontekstu.
Seksualna orijentacija ljudi nije osnova koja mi služi prilikom procene da li ću biti prijatelj sa njima. Ne bi imao ništa protiv da mi neki od ljudi koji su homoseksualci postanu drugari ukoliko je reč o pozitivnim osobama koje zaslužuju prijateljstvo...

chika doktor

Iskusan
Banovan
Poruka
6.360
Čini mi se da se i reč lezbejka upotrebljava u uvredljivom kontekstu.
Seksualna orijentacija ljudi nije osnova koja mi služi prilikom procene da li ću biti prijatelj sa njima. Ne bi imao ništa protiv da mi neki od ljudi koji su homoseksualci postanu drugari ukoliko je reč o pozitivnim osobama koje zaslužuju prijateljstvo...

tako je dacho.
nego nisam te nikad pito, jel znaju tvoji roditelji da si homoseksualac?

Ivo Afrikanac

Aktivan član
Poruka
1.944
zasto se u uvredljivom kontekstu kaze "*****" ali nikad u istom znacenju i "lezbejka"?
el to jopet neka diskriminacija ?
i da li bi imali ili imate dobrog druga/drugaricu istog pola koji je homoseksualan?

Pa logicno... lezbejke kao ideja deluju eroticno i estetski (dva puta lepo), a ****** su bljaaak.

Imao sam za prijetalja jednog, bio skorz ok... posto me nije startovao (inace bi bilo ko zna sta grrr). Nije se eksponirao, zato je i bio ok.

Znao sam i dve lez... one se jesu eksponirale kao par, ali posto sam musko to mi nije smetalo, a nismo bili bliski.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.