Quantcast

Hocu da se udam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 388309

Poznat
Poruka
7.765
:zcepanje: ovo mi za sada djeluje kao najbolji argument za brak :rotf:

Jesi vidla kako sam joj lepo rekao?
Ghelyon.gif

sirmijum

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.588
Mame mi..

Kazu..vreme mi je ..da osnujem, porodicu..da imam kucu..porodicni auto basticu..decu..psa..godisnji odmor u Grckoj..
da kuvam..perem...peglam.spremam zimnicu..imam sex svako vece...ono,samo on i niko vise...i jos sto sta ...

aj da vas cujem.

Zelim sa vama da porazgovaram o ovome...i to da li je moja odluka ispravna ..koliko je izvodljiva..moze li se ostvariti u braku...da li je brak potreban danas za srecu ili sreca za brak..i kolika je verovatnoca da cu bas super lika da nadjem..
i gde da ga nadjem..da li uopste da se udajem..aaa koliko pitanja a ja ne znam odgovore..

Temu sam postavila ovde na Ljisu..na ona trazi njega nisam jer nisam toliko ocajna i zato budite ozbiljni..kao nikada..u pitanju je biti ili ne biti..misim..stvarno..sta da radim?

ово је 1. порука у теми ..... датум 2010 ,

Ko tebe stavi za moderatorku tako smotanu...
Ja prvi te ne bi uzo za ženu a kamoli još da mi i kuče šetaš...
Ni krastavce da kiseliš ne znaš a oš da se udaš...
A sumljam da si i nevina...
Ma nema šamse da se udaš u narednih 15 dodina...

ово је 3. порука у теми ......година 2010 :hahaha:

Izvinite na smetnji, duuuugo nisam bio ovdje, svet je stvarno otišao do đavola... pa da pitam: je li postavljačica teme napokon primila bračne sakramente?

данас , октобар 2017 . Ред би био да постављачица обнови критеријуме . Мождеа су критеријуми попустили па је рецимо шетање кучића избачено , као и секс свако вече .

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
242.518
ово је 1. порука у теми ..... датум 2010 ,

ово је 3. порука у теми ......година 2010 :hahaha:

данас , октобар 2017 . Ред би био да постављачица обнови критеријуме . Мождеа су критеријуми попустили па је рецимо шетање кучића избачено , као и секс свако вече .

Bolje da cutis..spisak se u medjuvremenu dopunio..a kriterijum povecao..u ova vunena vremena...:zkez:

- - - - - - - - - -

Brak je:
Zajednica dvoje ljudi u kome lakse resavaju probleme koje ne bi ni imali da nisu u braku

:lol:

eto , pa posle udaj se Nina..samo sebi da navalim na grbacu probleme....:mrgreen:

jel moze taj brak a da nema problema..ono ,da nam je stalno prolece:obozavam:

Poslednja izmena:

Little Redhead

ishchashena
Moderator
Poruka
44.609
Bolje da cutis..spisak se u medjuvremenu dopunio..a kriterijum povecao..u ova vunena vremena...:zkez:

- - - - - - - - - -

eto , pa posle udaj se Nina..samo sebi da navalim na grbacu probleme....:mrgreen:

A jel znaš da nekad i u proleće bude hladno i pada kiša? Tako i u braku...
Ali udaj se, što tebi da bude bolje nego onima u mraku...ups, mislim braku... :zkez:

sirmijum

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.588

- - - - - - - - - -

spisak slobodno dopuni jer se nikada ne zna ko može da pročita .

Malo dodaj optimizna poruci jer prva deluje kao da ti je smaranje praviti kisele krastavce i ne samo krastavce ......o šetanju kučića neću ništa da kažem .:mrgreen:

pa nego šta nego da se udaš , pa nećeš se ovde zaebavati sa nama do peMzije

spirit sentinel

Zainteresovan član
Poruka
285
Ko se jos udaje u 28 moj kud si navro.

Pa nije to toliko užasno... Znači već sa 21 godinom je počela da kuka i po tome se vidi da devojka ima ispravne stavove i da je dobro vaspitana. Želi porodicu, decu,.. a smatram da ni želja da šeta kera nije bogohulna.

Ali, na žalost, obzirom da još ništa nije našla, izgleda da je poklekla pred napastima savremenog hedonizma. To je najveće zlo, umesto sa se usklađuju srca, gledaju se nevažni kriterijumi kao bogatstvo, veličina kur.ca, slava.. da sad ne nabrajam.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.