Хоћемо ли и на усвајање овог Закона погнути главу

Да ли сте за усвајање Закона о забрани дискриминације

  • НЕ

  • ДА

  • НЕ

  • ДА


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
А, по чему МОРАМО?

Мора се само умрети!!!

Ama je6ote moramo. Pun mi je kufer toga da ne znamo gde bijemo.... Ako smo trasirali smer ka EU, onda moramo. Ako smo trasirali smer ka Kini, onda ne moramo... U svakom slučaju, nema oće kaki - neće kaki. Ako idemo ka EU, taj zakon je potreban.

Ne može da se sedi na dve stolice...
 
Теби не смета кад се два мушкарца држе за руке и гледају онако
благо ТЕЛЕЋИ, к`о да су животиње????
п.с.
Извини ја сам нешто погрешно разумела,
мислила сам да пишеш са Пала из РС,..а знам ко тамо
одређује који закони се морају усвојити,..
(да ли сам сад добро схватила да се јављаш из Аустрије)

Сад је све већ много јасније ...
Како се зваше онај педер што је недавно погинуо у "саобраћајној несрећи" ...
Кандидат за Председника Аустрије, невероватно популаран ...
 
sta ste svi upali u paranoju, niko ne postaje ***** jer gleda dva tipa kako se ljubakaju, vidjala sam ja i pedere i lezbejke pa mi nikad nije palo napamet da pozelim neku zenu, to sto ce biti nekih parada i sto ce moci otvorenije da pokazuju da su gej, nece stvoriti pedere od onih koji to nisu, samo ce oni koji jesu a to kriju, imati hrabrosti da zive iskreno prema sebi i drugima...
 
sta ste svi upali u paranoju, niko ne postaje ***** jer gleda dva tipa kako se ljubakaju, vidjala sam ja i pedere i lezbejke pa mi nikad nije palo napamet da pozelim neku zenu, to sto ce biti nekih parada i sto ce moci otvorenije da pokazuju da su gej, nece stvoriti pedere od onih koji to nisu, samo ce oni koji jesu a to kriju, imati hrabrosti da zive iskreno prema sebi i drugima...

Nema druge nego da se prijavis za dobijanje Nobelove nagrade iz medicine jer si svojerucno uspela da utvrdis kako se postaje i kako se ne postaje *****, sto tolika masa naucnika do sada sa sigurnoscu nije uspela da utvrdi,
 
Nema druge nego da se prijavis za dobijanje Nobelove nagrade iz medicine jer si svojerucno uspela da utvrdis kako se postaje i kako se ne postaje *****, sto tolika masa naucnika do sada sa sigurnoscu nije uspela da utvrdi,

samo navodim da meni nije palo na pamet da pozelim neku zenu, a vidjala sam lezbejke....znaci tako se ne postaje gej.
 
sta ste svi upali u paranoju, niko ne postaje ***** jer gleda dva tipa kako se ljubakaju, vidjala sam ja i pedere i lezbejke pa mi nikad nije palo napamet da pozelim neku zenu, to sto ce biti nekih parada i sto ce moci otvorenije da pokazuju da su gej, nece stvoriti pedere od onih koji to nisu, samo ce oni koji jesu a to kriju, imati hrabrosti da zive iskreno prema sebi i drugima...
Ne,to nije tacno,i upravo je u tome problem.
Samo jedan mali broj pedera je kao takav i rodjen,
sa poremecenim hormonima,i oni tu nisu nista krivi,
sve ovo ostalo su ******,koji su to vremenom postali,
a pre toga bili hetero ili bi
 
Шта мислите за кога је ово место ИЗМИШЉЕНО?
Ко ће бити тај ПОВЕРЕНИК?



"Овим законом установљава се Повереник
за заштиту равноправности
као самосталан државни орган,
независан у обављању послова утврђених овим законом.

За Повереника може бити изабран држављанин Републике
Србије који испуњава следеће услове:
1. да је дипломирани правник;
2. да има најмање десет година искуства на правним пословима у области
заштите људских права;

3. да поседује високе моралне и стручне квалитете.

Повереник се бира на време од пет година.
Исто лице може бити бирано за Повереника највише два пута.

Повереник има право
на плату једнаку плати судије Врховног касационог суда,
као и право на накнаду трошкова насталих у вези са вршењем
своје функције.
Повереник ужива имунитет који уживају народни посланици у
Народној скупштини.


..Повереник има стручну службу
која му помаже у вршењу његових
надлежности. Повереник има три помоћника.



.
 
Ama je6ote moramo. Pun mi je kufer toga da ne znamo gde bijemo.... Ako smo trasirali smer ka EU, onda moramo. Ako smo trasirali smer ka Kini, onda ne moramo... U svakom slučaju, nema oće kaki - neće kaki. Ako idemo ka EU, taj zakon je potreban.

Ne može da se sedi na dve stolice...

A, mora li taj zakon biti tako formulisan da ***** može, ako ga ne propustiš na pešačkom prelazu, da te tuži jer ga nisi pustio što je *****? Bukvalno sve će moći da se podvede pod diskriminaciju pedera. Loš radnik, dobije otkaz, on zavapi: "Diskriminacija! Teraju me s posla što sam *****."
Dođe na razgovor za posao, i ne prime ga je ne odgovara, on će opet da zavapi da je to zato što je *****. A, po novom zakonu, neće on morati da dokazuje diskriminaciju, nego ti, koga on optuži, ćeš morati dokazivati da je nisi primenjivao.
Pa, zamisli samo koliko zloupotreba tog zakona, i ucenjivanja će da bude.
 
Ма СУПЕР !!!!

Најзад ће Тадићи смети јавно да обнародује своју гимназијску љубав Небојшу Крстића,
венчаће се ...

И нико му неће замерати што се љуби са Хавијером Соланом (шећераном)
осим можда горе поменутог Небојше ...

и сви ћемо живети сретни и задовољни,
во вјеки вјековами ...
 
Znaci tako se ne postaje gej jer se tebi nije desilo? Izvrstan naucni metod.

kad smo kod naučnog metoda, jel ovaj psihijatar u utisku nedelje rekao o tome ili nije? te teorije da se postaje feget naknadno su zastarele, znači ako se dobro sećam to se rešava u 5om mesecu trudnoće i to je poslednja reč nauke, kad smo već kod nje.

A, mora li taj zakon biti tako formulisan da ***** može, ako ga ne propustiš na pešačkom prelazu, da te tuži jer ga nisi pustio što je *****? Bukvalno sve će moći da se podvede pod diskriminaciju pedera. Loš radnik, dobije otkaz, on zavapi: "Diskriminacija! Teraju me s posla što sam *****."
Dođe na razgovor za posao, i ne prime ga je ne odgovara, on će opet da zavapi da je to zato što je *****. A, po novom zakonu, neće on morati da dokazuje diskriminaciju, nego ti, koga on optuži, ćeš morati dokazivati da je nisi primenjivao.
Pa, zamisli samo koliko zloupotreba tog zakona, i ucenjivanja će da bude.

yebote istripovao si. na koju foru će moći da te tuži ako ga pregaziš na pešačkom. jednostavno nema osnova da dokaže da si znao da je gej. a na razgovoru za posao isto tako ne govoriš sa kim se yebeš u krevetu, ja mislim da se ti kao i većina ljudi ovde sve vreme bespotrebno paranoišete.
 
Ama je6ote moramo. Pun mi je kufer toga da ne znamo gde bijemo.... Ako smo trasirali smer ka EU, onda moramo. Ako smo trasirali smer ka Kini, onda ne moramo... U svakom slučaju, nema oće kaki - neće kaki. Ako idemo ka EU, taj zakon je potreban.

Ne može da se sedi na dve stolice...

Пази,
овај закон је УСЛОВ,...сад за ово, а сад за оно!
После овога закона иде нешто сасвим десето и опет ће и то бити
УСЛОВ ,...има ли томе краја?

Ова власт не зна да управља државом, то је евидентно!
Она ради наопачке, натумбе.
Па ваљда се седне за сто, па се све стави на папир, шта се мора,
а шта не.
Па се онда добро то погледа шта се МОРА и добро
се утврди да ли је то све,...
а не, као до сада,......................Србија ми некако дође као рупа без дна,
захвата ко хоће и како хоће,..
Да ли ми то треба да дозволимо,...за рад неког уласка,
а где то ми треба да уђемо?
Ма дај, то су приче за мали децу.
Са овим ми нешто ПЛАЋАМО,.а. шта, е то треба да каже ова влсат!


.
 
***** ti Srbistan........:evil:

U zemlji gde nema manjine koja nije diskriminisana, pocevsi od roma, invalida , homoseksualaca, pa cak i zena..........frka se dize oko zakona protiv diskriminacije??

Pa , bre , stoko.........u Srbiji se jos po selima ( a i gradovima ) bolesna i nepokretna deca kriju po podrumima, da ih selo ne vidi..........***** vas u usta, zvalava, seljacka......:evil:

Kada ste zadnji put videli invalida na ulici???........a svaki deseti stanovnik srbije je invalid.........ovde vlada srednjevekovni, dvojni moral.......hitler bi bio presvecan , da zna da srbi , kada vec niko drugi u evropi nece, dosledno prate njegove ideje o istrebljenju svih manjina,,,,,,,,,pa i invalida, i homoseksualca........:evil:
 

Prilozi

  • Hz_Morning2.gif
    Hz_Morning2.gif
    2,4 KB · Pregleda: 26
kad smo kod naučnog metoda, jel ovaj psihijatar u utisku nedelje rekao o tome ili nije? te teorije da se postaje feget naknadno su zastarele, znači ako se dobro sećam to se rešava u 5om mesecu trudnoće i to je poslednja reč nauke, kad smo već kod nje.

Ajde ne lupetaj vise.

The American Psychiatric Association has stated "some people believe that sexual orientation is innate and fixed; however, sexual orientation develops across a person’s lifetime.
http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexuality

yebote istripovao si. na koju foru će moći da te tuži ako ga pregaziš na pešačkom. jednostavno nema osnova da dokaže da si znao da je gej. a na razgovoru za posao isto tako ne govoriš sa kim se yebeš u krevetu, ja mislim da se ti kao i većina ljudi ovde sve vreme bespotrebno paranoišete.

To sto ti ne govori o tome na razgovoru za posao, ne znaci da nece neki drugi *****. Njegovo je zagarantovano "pravo" da bude ***** i da to saopsti svom poslodavcu. Ako ga poslodavac odbije pri prijemu, on to moze iskoristiti da bi istog tuzio.
 
Samo sto kriminal nikad nije bio legalizovan i "normalan"po zakonu,
a ovo jeste.
Jel uocavas razliku

Прочитај поново шта сам написао. Опет ниси схватила. И без овога су хомосексуалци могли слободно да се шетају улицама и ако их неко нападне, извршио је кривично дело.
 
A, mora li taj zakon biti tako formulisan da ***** može, ako ga ne propustiš na pešačkom prelazu, da te tuži jer ga nisi pustio što je *****? Bukvalno sve će moći da se podvede pod diskriminaciju pedera. Loš radnik, dobije otkaz, on zavapi: "Diskriminacija! Teraju me s posla što sam *****."
Dođe na razgovor za posao, i ne prime ga je ne odgovara, on će opet da zavapi da je to zato što je *****. A, po novom zakonu, neće on morati da dokazuje diskriminaciju, nego ti, koga on optuži, ćeš morati dokazivati da je nisi primenjivao.
Pa, zamisli samo koliko zloupotreba tog zakona, i ucenjivanja će da bude.

Neće druže, Balkan je ovo... Prvo će pandur da ga prebije, a sud da ga odje6e... Pokušaće, ali valjda će da radi Obraz nešto, ako im Mloha da parica...
 
]pa ti sigurno nećeš.[/U] a ni likovi poput palme sa sve izjavom "i šta ja sad da radim kad vidim dva pedera u AVIONU" :hahaha:

Зато што ће то место сигурно припасти неком педеру,..

а он, тј. ПОВЕРЕНИК
(као самосталан државни орган, независан у обављању послова
утврђених овим законом
)



Надлежност Повереника
Члан 33.
Повереник:
1. прима и разматра притужбе због повреда одредаба овог закона
и даје мишљења и препоруке у конкретним случајевима и изриче мере
у складу са чланом 40. овог закона;


2. подносиоцу притужбе пружа информације о његовом праву и
могућности покретања судског или другог поступка заштите, односно
препоручује поступак мирења;


3. подноси тужбе из члана 43. овог закона, због повреде права
из овог закона, у своје име а уз сагласност и за рачун дискриминисаног
лица, уколико поступак пред судом по истој ствари није већ покренут или правноснажно окончан;


4. подноси прекршајне пријаве због повреде права из овог закона;

5. подноси годишњи и посебан извештај Народној скупштини о стању
у области заштите равноправности;


6. упозорава јавност на најчешће, типичне и тешке случајеве
дискриминације;


7. прати спровођење закона и других прописа, иницира доношење
или измену прописа ради спровођења и унапређивања заштите од
дискриминације и даје мишљење о одредбама нацрта закона и других
прописа који се тичу забране дискриминације;


8. успоставља и одржава сарадњу са органима надлежним за
остваривање равноправности и заштиту људских права на територији
аутономне покрајине и локалне самоуправе;


9. препоручује органима јавне власти и другим лицима мере за
остваривање равноправности.
 
Ма СУПЕР !!!!

Најзад ће Тадићи смети јавно да обнародује своју гимназијску љубав Небојшу Крстића,
венчаће се ...


И нико му неће замерати што се љуби са Хавијером Соланом (шећераном)
осим можда горе поменутог Небојше ...

и сви ћемо живети сретни и задовољни,
во вјеки вјековами ...


Ех, да је само један случај у питању,...:hahaha::hahaha::hahaha:

(за ово имаш бону)


.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top