Хоћемо ли и на усвајање овог Закона погнути главу

Да ли сте за усвајање Закона о забрани дискриминације

  • НЕ

  • ДА

  • НЕ

  • ДА


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ето управо си увредила педере,молим модератора да спроведе закон и банује те :banovati: ,нови закон мора да се примењује,педери су сада главни у држави,педерској србији која не сме да има ништа са његошем и светим савом...они нису ИН.....

Zasto? Cime?

Tako zovem pesmicice zbog kojih se osecam srecnom i lepom .:D
Ko vam je kriv sto ste mracni i depresivni.....mi cemo da se volimo i da se radujemo dok nas miluju suncevi zraci.....:D
 
Poslednja izmena:
Mozda je bolje da krenu u paradu sa nekim posmrtnim marsom i da ne budu veseli.
Ovde u Srbiji ljudi imaju panicni strah i averziju kad vide da postoji neko da je veseo.:think:

што да не играју,могу и да се скину,мало садо-мазо,у београду то није ништа чудно, то је сигурно боље од пљачке народа и наметања харача....:hahaha:
 
Iskreno. Mrzi me da citam 40 strana vaseg hejtovanja :)

Uglavnom, procitao sam prvu i poslednju stranu. I OK je da se ne dozvoli gay parada, zato sto je sve to vise politicki obojeno nego bojom duge, i nije ispravan nacin da se homoseksualne osobe bore za svoja prava.

Ali bilo kakva drugo hejtovanje homoseksualaca je zasta glupo. Da li zaista nalazite toliko zadovoljstvo u guranju noseva u tudj zivot? Ako tebe niko ne dira zasto diras ti njega?
A te price..."pipkaju me ****** pa dobijaju batine"...To pipkanje se desava samo u filmovima, i evenutalno ako si "slucajno" zapao u njihov klub.

Sve u svemu...Svoje vreme trosite nekim ozbiljnim politickim ucescem koje ce resiti prave probleme...ili mozda zelite da se igrate sa decom bez roditeljskog staranja, da se borite protiv torture zivotinje u Kini, da se zalazete za cistiju zivotnu sredinu, radite sa mladima, ucite, prosvetljujete se, pomognete oko lokalne crkve, imate mali milion opcija koje ce mnogo dobrih promena da ucine....
Ali ne...60% vas se odlucilo da sedi za kompjuterom...hejtuje preko tastature....a do promena pokusava da dovede preko mailova?

ovde sam mislio..."ide riba da pali skupstinu" :D
ја ћу макар нешто покушати
ali....
Ја ћу да пошаљем маил СПЦ
-> LOL^3
toliko o tome sto se stvarno zalazete za svoja verovanja. Koja su se sada svela na povremen bunt preko kompjutera.

GLHF with that :)
 
evo cetrdeset strana, a i dalje off, i vredjanje
gospodo, ukoliko je neko ZA zakon, to ne znaci da je automatski *****.
ako je neko PROTIV zakona, to ne znaci da je automatski zatucan.
podseticu vas jos jednom.
nije dozvoljeno pozivanje na nasilje.
nije dozvoljeno vredjanje drugih korisnika.

ukoliko nastavite sa uvredama i spamovanjem, tema ide pod kljuc.
 
evo cetrdeset strana, a i dalje off, i vredjanje
gospodo, ukoliko je neko ZA zakon, to ne znaci da je automatski *****.
ako je neko PROTIV zakona, to ne znaci da je automatski zatucan.
podseticu vas jos jednom.
nije dozvoljeno pozivanje na nasilje.
nije dozvoljeno vredjanje drugih korisnika.

ukoliko nastavite sa uvredama i spamovanjem, tema ide pod kljuc.

у праву си,нико не сме ни попреко да погледа педера ,а камо ли да се побуни,сви нека купе вазелин,и тишина,најбоље да уопште не коментаришемо:sad2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top