Hoće li Hrvati svojim nacionalizmom da isprovociraju?

hello_world:
to sto neko govori "razumno" ne znaci da bi se u situaciji i ponasao u skladu s tim sto govori....za sebe mogu to da potpisem a vama svaka cast ako ste karakteri

ne znam mene i srbi smaraju ljudi generalno tako da ne vidim neke bitne razlike da li je neko hrvat ili nije mada me niko nikad nije nesto olesio verovatno bih drugacije razmisljala da sam imala neke neprijatnosti ... ali mislim da jedino sto mozes pametno da uradis je da zivis ok da izmiris racune sto ja i ne radim grize me savest



imati karakter je puno lakse nego sto ti to mislis....a samim priznanjem da nisi perfektna pokazujes i jacinu svog karaktera...na pravom si putu...a sto se tice savjesti...vjeruj mi mnogo je lakse oprostiti drugima nego samom sebi... :wink:
 
bosanac85:
e moji ljudi...sto ja ne volim hrvate pa za to jos nije izmisljen termin u nasem jeziku...ma budimo iskreni ne vole ni oni nas...to sto ovo nasi na vlasti potenciraju na nekom prijateljstvu izmedju nas i ljepe njihove...nevidjeno sranje...tu postoji neraskidiva spona...


ja vas ne mrzim,ali mi se gade ratni zločinci(s obadvije strane).a ti ako hoćeš,možeš mene mrziti koliko hoćeš,ali me ne poznaš...ja te ne znam,pa te nemogu mrziti
 
Cale srbin majka hrvatica.Rodjen u Rijeci i ziveo tamo do rata.Spaljena kuca u Lapcu,izgubili stan u Rijeci,moji doziveli sve moguce neprijatnosti od nekadasnjih prijatelja sada velikih Hrvata.Spiskovi po firmama ko je srbin,ko je nepodoban.....i dodjosmo u Beograd.I sta ovde docekas?Isto...samo sada veliki Srbi kolo vode.Gadljive uciteljice,gledaju te kao na prljavog hrvata.Profesori koji te sikaniraju zato sto govoris "stanica" umesto "celija",profesor knjizevnosti koji te kritikuje sto pises na ijekavici iako je diplomirao srpsko-hrvatski jezik.A za posao da ne pricam.I sada koga da mrzim??Da li cu biti ispunjeniji ako odaberem stranu i mrzim??Stojim pri tome da mogu mrziti samo oni koji su stvarno doziveli i preziveli strasne stvari.Njih jedine razumem,a ne balavurdiju koja se nije ni rodila tada i sada kao mrze jel to je u modi i to je normalno.Volim normalne ljude u Hrvatskoj kao sto volim normalne ljude u Srbiji koji su nam pomogli kada nam je bilo najpotrebnije,i kojih ima mnogo na obe strane,a koji su prevazisli tu malogradjanstinu.A onaj deo srba i hrvata koji ce se mrzeti doveka....pa nek se mrze za bolje nisu.
 
mastercat:
Cale srbin majka hrvatica.Rodjen u Rijeci i ziveo tamo do rata.Spaljena kuca u Lapcu,izgubili stan u Rijeci,moji doziveli sve moguce neprijatnosti od nekadasnjih prijatelja sada velikih Hrvata.Spiskovi po firmama ko je srbin,ko je nepodoban.....i dodjosmo u Beograd.I sta ovde docekas?Isto...samo sada veliki Srbi kolo vode.Gadljive uciteljice,gledaju te kao na prljavog hrvata.Profesori koji te sikaniraju zato sto govoris "stanica" umesto "celija",profesor knjizevnosti koji te kritikuje sto pises na ijekavici iako je diplomirao srpsko-hrvatski jezik.A za posao da ne pricam.I sada koga da mrzim??Da li cu biti ispunjeniji ako odaberem stranu i mrzim??Stojim pri tome da mogu mrziti samo oni koji su stvarno doziveli i preziveli strasne stvari.Njih jedine razumem,a ne balavurdiju koja se nije ni rodila tada i sada kao mrze jel to je u modi i to je normalno.Volim normalne ljude u Hrvatskoj kao sto volim normalne ljude u Srbiji koji su nam pomogli kada nam je bilo najpotrebnije,i kojih ima mnogo na obe strane,a koji su prevazisli tu malogradjanstinu.A onaj deo srba i hrvata koji ce se mrzeti doveka....pa nek se mrze za bolje nisu.



mrzi primitivce...nije bitno koji su
 

Back
Top