hm,problemcina!

Да није форума на бих знала да људи заиста тако (не) размишљају!!!

Мислим, спуцали сте у ду*е толико година обоје, а нисте се ни најосновније информисали о контрацепцији!!!

Идеш ли ти код гинеколога, девојко?
Што се тамо не распиташ о контрацепцији?

Извини на оштрини, али не могу да верујем да је неко толико неодговоран према свом телу и свом здрављу!!!
 
e mogu ja neshto gadno da ispricham... rech je o nashem susedu cg, imam poznanicu ginekologa koja mi pricha sledeci sluchaj... dolazi osoba od svojih 30 i kusur, zali se na vrlo neprijatan miris vagine... ispostavlja se da je tek pochela da koristi tampone i ona ti ga fino stavi al ne izvadi, pa onda gurne drugi itd... i tako, pa vi vidite
 
А ја се увек питала за које дебиле је писано упутство на тампонима где се изричито каже да мора прво да се извади стари тампон да би се ставио нови?!
 
Zoe, ima prijateljicu koja ima 28 godina, on ima 30...i jedno i drugo vaze za osobe koje nisu imale mnogo partnera. On ne zeli da koristi kondom, ona zeli da on koristi kondom. Nagovara ga, i on nekako pristane, ali da ga ona kupi. Decko ne zna da ga stavi! :shock: Propalo vece! Sledeci put su bili bez kondoma. Rezultat: Ona je zarazena herpesom! :-(

A to sto taj tvoj ima 29, a bezi od kondoma ko djavo od krsta, pravdajuci se glupim izjavama, govori samo o ne zrelosti! Moj predlog je, zaobici u ogromnom luku, a ne raspitivati se o kontracepciji...
 
-ZOE-:
A po cemu su gore jel mi to mozes malo objasniti posto do skora i nisam neki "bliski" susret s njima!
Pa Samantha, znas , ja bas i ne zelim da me,u pocetku jedne veze, glava boli oko takvih nekih stvari i zato ovo i pitam! Uvijek sam u pocetku neke veze inistirala na kondomu i tek nakon izvjesnog vremena kad osjetim da mogu da imam povjerenja onda se opustim sto se tice takvih misli i ne koristim zastitu! Ali u pocetku se jednostavno tako osjecam sigurnija!


Ne daj mu picu dok mu se muda ne napune spermom toliko da moze ugasit prskanjem pozar na krovu sportske hale.
 
S_K_V_O:
ma ko ga yebe!
ajde molim te, sad ti treba da se povinujes njegovim zeljama i traziš neka rešenja koja njemu odgovaraju a da pri tome ugrožavaš svoje zdravlje i svoj mir...a da njega sa druge strane zabole za navedeno...
jel to toliki problem, staviti kondom?
zbog čega neće da ga koristi?
ja sad ne želim da dajem sebi za pravo da drugim ljudima pričam šta da rade u svom žiovtu, ali ja bih ga šutnula bez mnogo razmišljanja...

p.s. kolko ja znam ženski kondomi su skuplje rešenje koje se baš i ne prodaje kod nas u apotekama...nisam baš 100% sigurna, ali tako sam nešto načula...

Jake ste mi vi yebacice a ne znate nabrojati ni dve vrste kontracepcije.
 
Pa da nisam informisana, taj komentar je uzasno glup, iz prostog razloga sto o svemu o cemu zelis da se informises, bar danas to mozes uciniti na hiljadu nacina! To da nisam imala neke pretjerane potrebe za tim je tacnon , jer sam imala veze u kojima nisam imala takav problem!
I bas Helena ne moras da urlas i da se zgrazavas,jer to nije bili tema ovog topica, vec predloziti neko konstruktivno rjesenje, mada izgleda da ovde vecina ljudi koja se javila je bila raspolozena za pljuvanje i sl. Pa priznajem da nisam imala gomilu kojekakvih likova pa da sam bas morala pretjerano voditi racuna o tome! Imala sam vise dugih veza u kojima sam se osjecala sasvim sigurno i opusteno!
Da sam bila malo promiskuitetnija, mozda bih i povela racuna, i onda sigurno ne bih vas pitala!
 
-ZOE-:
:roll: E pa ovako:
prije neka 2 mjeseca sam pocela da se zabavljam sa jednim deckom i problem je u tome sto on ne zeli da koristi prezervativ prilikom odnosa.Pokusala sam da pricam s njim na tu temu al on odbija, jer "sa svojom djevojkom nikad nije koristio kondom!" I ja sam njemu lijepo rekla da se mene ne tice kakvi su odnosi sa njegovim bivsim djevojkama bili,ali da ja naprosto ne zelim da razmisljam o tome dal je on mozda nekad bio s nekom koja je mozda bila s nekim ko je bio "kritican" i bla bla ...ma znate sta mislim! Citava lancana reakcija iz koje mogu da se stvore neke nezeljene posljedice!I da ne zelim da razmisljam o tome da li je on "prekinuo" odnos na vrijeme , i mu se mozda malo omaklo i bla bla! Al on je toliko tvrdoglav i siguran u sebe (kao "to se njemu nikad ne moze desiti!" , a veliki broj trudnoca se upravo tako i desilo! ). I ja kad mislim da su mi kriricni dani, ili izbjegavam odnose ili popijem tabletice za dan poslije "za svaki slucaj" ,jer sam uzasno istraumirana i samom mogucnoscu da bih mogla da ostanem trudna,jer jos uvijek nisam spremna da budem mamica sa svojih 27 godina ,iako satic kucka,ja mislim da nisam zrela za to, a ne mislim ni da je on i pored svojih 29 godina!
E posto sam svjesna da te tabletice nisu toliko zdrave, ne svidja mi se ideja im cesto pribjegavam! Jel ima neko neku malo bolju ideju? :?: :confused:

Ma menjaj decka i gotovo.

Ja licno mrzim kondoma, ne bih nikada uskratio devojci pravo da bira.
 
Borg_Queen:
e mogu ja neshto gadno da ispricham... rech je o nashem susedu cg, imam poznanicu ginekologa koja mi pricha sledeci sluchaj... dolazi osoba od svojih 30 i kusur, zali se na vrlo neprijatan miris vagine... ispostavlja se da je tek pochela da koristi tampone i ona ti ga fino stavi al ne izvadi, pa onda gurne drugi itd... i tako, pa vi vidite
Au! Koliko ih je nagurala unutra?
 
-ZOE-:
E evo i mene! Vidim da ste se bas raspisali u mom odsustvu, i bas mi je drago sto mogu da cujem razlicita razmisljanja!
E sad...
Neko me je prozvao da imam 27 god. i da bi trebalo da znam da vodim racuna o sebi. Ok,nisam savrseni primjerak neke zrele 27-ogodisnjakinje- to stoji ( ne osjecam se bas ko da imam 27, valjda me onaj rat malo s**** pa sam nekako izvjestan period zivota preskocila;bila su neka dugacija vremena,drugacij se zivjelo,nisam toliko izlazila,oskudna vremena, j ga, i valjda me to poslije stiglo! Znam da to i nije neki izgovor, i da bi mozda bas zbog toga i trebala da budm zrelija,ali ova djevojcica u meni se bunila,nije joj se odrastalo i eto! ), Ali u mojim dosadasnjim vezama stvarno nisam imala problem kao sto je ovaj koji sam vam navela, pa sam se nasla u prilicnom procjepu,jer mi je stalo i do ove veze ,ali ipak sam sama sebi najpreca, i onda pokusavam te dvije stvari da izbalansiram i da nadjem neko rjesenje!
Pila sam tabletice te od 72 sata,ali samo dvije ukupno, ne znam da postoje neke 4 (2x2), i ne svidja mi se ideja a mi to bude osnovno sredstvo zastite, iako nisam imala stvarno nikakvih propratnih efekata. Da pijem tabl. za kontracepciju mi se takodje ne svidja, a koliko znam da se dijafragme ne preporucuju osobama koje nisu radjale!
Ideja o kondomu mi se najvise svidja, ali kako da ga nagovorim, kad je uzasno,ali bas uzasno tvrdoglav i masu puta smo se svadjali oko toga?! :?
Ma daj mu nogu. Shutni ga. On je krele.
 
-ZOE-:
I bas Helena ne moras da urlas i da se zgrazavas,jer to nije bili tema ovog topica, vec predloziti neko konstruktivno rjesenje, mada izgleda da ovde vecina ljudi koja se javila je bila raspolozena za pljuvanje i sl. Pa priznajem da nisam imala gomilu kojekakvih likova pa da sam bas morala pretjerano voditi racuna o tome! Imala sam vise dugih veza u kojima sam se osjecala sasvim sigurno i opusteno!

CcccccC HELLEN kokosko ne vaspitana;) :lol:,..sto napadne ovo celjade :lol: :lol: :lol: :lol:
Nisu svi iskusni kao ja,..ovaj.,..ti.... :lol: :lol:
 
a, šta ti misliš, ako on neće da pristane na jednu tako jednostavnu i banalnu stvar (da ne pominjem da bi kao kulturan muškarac trebalo da i sam to želi, ali dobro sad...) zbog tebe, kako će ti onda učiniti nešto drugo? hm? malo njega zabol... za tebe, izgleda. inače bi ga stavio, sve u šesnajst ;)
 
Znas sta, njemu da je stalo, on te nebi stavljao na muku.
Ako mu nije stalo, otkaci ga i nadji nekom kome nece biti tesko da ti omoguci da se osecas sigurno!
To sta je on radio sa prethodnim devojkama a sta nije nije vazno.
Sem toga ko zna sta je on sve i sa kim radio a uz to sta je sve mogao da pokupi.
Ovo samo moze na nase muskarce da lici. Da nije jos rekao da mu je kondom mali/
Ne odustaj!
 
recimo
g015.gif
 

Back
Top