Himna BiH

Što si po geografskoj odrednici Hercegovac kriva je tvoja mati što prije poroda ne ode u Zanzibar, što si Srbin zaslužan ili kriv je Bog a što nisi pravi državljanin BIH krivo je kučno vaspitanje ili ti odgoj i ti koji neznaš kako ti se zove država..

e, ako te zbog ovoga pljuvanja ne banuju, odgovoricu ti mali gade jako rado.
 
Nekakvi mizički stručnajci Šestić i Isović osvojiše novčanu nagradu za prijedlog teksta himne BiH, koji treba doći u parlamentarnu proceduru, tekst slijedi:

Himna Bosne i Hercegovine

Ti si svjetlost duše
Vječne vatre plam
Majko naša zemljo Bosno
Tebi pripadam

Divno plavo nebo
Hercegovine
U srcu su tvoje rijeke
Tvoje planine

Ponosna i slavna
Krajina predaka
Živjećeš u srcu našem
Dov'jeka

Pokoljenja tvoja
Kazuju jedno:
Mi idemo u budućnost
Zajedno!

_____________________-
E da sam sličajno Srbin a pogotovo poslanik u BiH iz RS-a ovaj tekst nikad nebih prihvatio jer u tekstu nema ni Srba, Bošnajka ni Hrvata a ni RS-a a niti FBiH.

Zatio kažem, Svaka čast muzičari!!!

I za ovo dobili 30000?:roll:
Tekst mi je nekako suviše jednostavan,a uostalom nije ni bitno...ionako ga niko neće ni pamtiti...:)
 
A bezobrazluk nije kad je tvoj politički idol Radovan Karadžić naređivao klanje Sarajeva?
A bezobrazluk nije kad je tvoj duhovni vođa Šešelj pozivao Srbe u Hrvatskoj da ne prihvate plan Z4?
A bezobrazluk nije kad je tvoj uzor po čojstvu Ratko Mladić klao po Srebrenici?

Fuj, kakav si licemer, odvratan si.

Moj politički idol nije Radovan Karađić, za Mladića bi voleo da se preda, nit mi je čojstvo streljanje zarobljenika. Nađi gde sam ja to podržao???

Ali ne treba pošto-poto podilaziti nekom samo zato što se u startu izjašnjava da je drugačiji...

Mislim, zabole me za njegovu BiH... Što su se gurali da budu samostalni... Mogli su ostati u krnjoj jugoslavij, sa Alijom prvim predsednikom, ali je njima bilo do nečeg drugog...

E pa ne može to besplatno, ne može od riblje čorbe da se napravi akvarijum, reko je Đinđić...;)
 
Ako bude banovanje moguće budemo obojica jer tvoj avatar je ???? i sa tim avatarom po prvoj pojavi u deemokratkom svijetu bi zaslužio ban-.

moj avatar j emoja stvar, a tvoj komentar j eza jedan dobar degenek,.al kako u ovome virtuelnom svijetu toga nema, onda ban neka te smiri,..
p.s.ili cu ja da vratim te komplimente, ..jako raado.
 
Ma nek pljuju. ne znaju sta znaci kada ne mrzis, koliko si smiren i srecan i u svome raju. ne treba meriti po politici, rasi, naciji, veri. Nego po tome kakav je ko covek. Jer olosa ima svuda kao i dobrih ljudi.
Ja bolan hodam vazda i svuda pa i po dijelu BiH koji sa danas zove RS i svuda naiđem na dobre ljude, evo u martu/ožujku sam pozvan u BL neču tu priliku propustiti i izevjeriti dobre Banjalučane.
Biti će Nektara koliko hoćeš.
 
moj avatar j emoja stvar, a tvoj komentar j eza jedan dobar degenek,.al kako u ovome virtuelnom svijetu toga nema, onda ban neka te smiri,..
p.s.ili cu ja da vratim te komplimente, ..jako raado.
Među demokratama degeneka nema, a ratni zločinci i oni koji ih na bilo koji način reklamraju zaslužuju kazne po zakonima demokratskog svijeta, pa i zbog avatara.
 
Nekakvi mizički stručnajci Šestić i Isović osvojiše novčanu nagradu za prijedlog teksta himne BiH, koji treba doći u parlamentarnu proceduru, tekst slijedi:

Himna Bosne i Hercegovine

Ti si svjetlost duše
Vječne vatre plam
Majko naša zemljo Bosno
Tebi pripadam

Divno plavo nebo
Hercegovine
U srcu su tvoje rijeke
Tvoje planine

Ponosna i slavna
Krajina predaka

Živjećeš u srcu našem
Dov'jeka


Pokoljenja tvoja
Kazuju jedno:
Mi idemo u budućnost
Zajedno!

_____________________-
E da sam sličajno Srbin a pogotovo poslanik u BiH iz RS-a ovaj tekst nikad nebih prihvatio jer u tekstu nema ni Srba, Bošnajka ni Hrvata a ni RS-a a niti FBiH.

Zatio kažem, Svaka čast muzičari!!!



E ovo je zajednicko za sva tri naroda : Srpsko poreklo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Mislim, zabole me za njegovu BiH... Što su se gurali da budu samostalni... Mogli su ostati u krnjoj jugoslavij, sa Alijom prvim predsednikom, ali je njima bilo do nečeg drugog...
_____________________________________________________________-

Čuj Alije ttrebao biti ikebana u Beogradu, morao bi predfiti ime u Sejdo Bajramović, Morina, bulatović i sl. ali pod uslovom da viče kako glavni gazda naredi "SLOBONDA_NE".
 
Ti si svjetlost duše
Vječne vatre plam
Majko naša zemljo Bosno
Tebi pripadam

Divno plavo nebo
Hercegovine
U srcu su tvoje rijeke
Tvoje planine

Ponosna i slavna
Krajina predaka
Živjećeš u srcu našem
Dov'jeka

Pokoljenja tvoja
Kazuju jedno:
Mi idemo u budućnost
Zajedno!

Koja glupost.Himna Bosne i Hercegovine je ovo :

 

Back
Top