Хиљаде људи на протесту у Бгд: Вучићу издајниче, блокираћемо целу Србију!

Videcemo do petka sta ce biti sa potpisivanjem zakona, verujem da ce ipak pre da ga vrati na izmenu, ali zakon o referendumu ostaje a to je jos jedan ozbiljan problem.
Ne vidim šta je tu tačno problem oko cenzusa.
Ako nema ideje o bojkotu referenduma onda je cenzus nebitan i izaći će svakako preko 50%.
 
Nemoj da brineš zajedno sa Natašom Rostovom ideš na zavod za zapošljavanje gde ćeš usled velikog rasta privrede kao kaže Vučić brzo naći posao.

Već sam na zavodu za zapošljavanje, jer ni od jedne stranke nisam tražio posao, niti zaradjujem kao bot, pišući hvalospeve jednoj ili drugoj strani.
Samo konstatujem da je u toku pozorišna predstava, kojom treba opravdati ulazak trećine "opozicionih" poslanika (koji rade za iste Gazde za koje i Vučić) u Narodnu skupštinu.
Opravdano nezadovoljstvo i bes naroda - biće kanalisano ka dolasku zapadnjačkog Murte na vlast.
A hapšenja neće biti, kao ni do sada.
 
1. Glavninu protesta u BG i NS cine mladji od 30 godina
2. Narod se batina ne plasi, na batine se uzvraca batinama
3. Protest ne vode opozicioni politicari
4. Protest je sada popularizovan objavom Novaka Djokovica

Kljucne stavke
Ovo pod 2 nije tacno inace, ali je tacno kad je masa mladja...
Ovo pod 4 ne znam , ne gledam Tv....
 
Rano je jos, cak i ja kao neko ko ne zna PR tehnike, znam da se izvucem iz dosadasnjih zapleta...
mozes ti da mazes i lazes na ekranu dok ti voditelj viri iz dupeta, ali na ulici tesko, oci u oci

moze biti da je rano, ali skidam kapu, nisam ocekivao da se tako lako moze zaustaviti saobracaj, i ne znam da li vam je vucic dao fore, ili se usrao

u svakom slucaju dosta je ljudi izslo, a to znaci je je PUKO KO ZVECKA

sad ga treba pritisnuti
 
Rano je jos, cak i ja kao neko ko ne zna PR tehnike, znam da se izvucem iz dosadasnjih zapleta...

Problem je što se okružio retardima, koji pod "izvlačenjem" podrazumevaju nenormalno laganje, tipa onog od "20 ljudi".
Što ne sme da dozvoli bilo kakvo ustupanje (verbalno, iako sve traženo kasnije ispuni)
što ga "brane" najgluplji, najpokvareniji, najgadnije spodobe,...
itd
A na ruku mu ide:
kad kao Sorošev prijatelj optuži "opoziciju" da radi za Soroša
kad nekog proziva da je zapadnjački agent, a on potpisuje sve što mu zapad poturi pod nos
kad "nikada neće priznati Kosovo", a već je sve predao Šiptarima
itd
a sve to njegovi glasači gutaju kao suvu istinu
 
Zaista je teško depresivno stanje izazivaju ovakve slike:

protest-beograd-gazela-autoput-riotinto-mars-sa-drine-kreni-promeni-stefan-stojanovic-.jpg
 
Ne vidim šta je tu tačno problem oko cenzusa.
Ako nema ideje o bojkotu referenduma onda je cenzus nebitan i izaći će svakako preko 50%.
Odakle ti ideja da ce *svakako* izaci preko 50% kad ni na prosle izbore nije izaslo 50%?
A bojkot referenduma je besmislen posto bi rezim u slucaju bojkota opet slagao da je izaslo vise nego sto jeste...zato su i promenili zakon da ne mora da izadje vise od 50% posto znaju da nikad ne bi navukli 50% (cak i za onaj prethodni Ustavni referendum koji su razvlacili 2 dana i uz sveopstu propagandu svi znaju da nije stvarno izaslo 50%...)
A tada je trebalo podrzati taj Ustav, ako ni zbog cega drugog, bar zbog preambule o KiM
 
Odakle ti ideja da ce *svakako* izaci preko 50% kad ni na prosle izbore nije izaslo 50%?
A bojkot referenduma je besmislen posto bi rezim u slucaju bojkota opet slagao da je izaslo vise nego sto jeste...zato su i promenili zakon da ne mora da izadje vise od 50% posto znaju da nikad ne bi navukli 50% (cak i za onaj prethodni Ustavni referendum koji su razvlacili 2 dana i uz sveopstu propagandu svi znaju da nije stvarno izaslo 50%...)
A tada je trebalo podrzati taj Ustav, ako ni zbog cega drugog, bar zbog preambule o KiM
Na prošlim izborima je bio bojkot a na većinu izbora od uvodjenja višestranačkog sistema kod nas je izlazilo preko 50% ljudi na izbore. Ako opozicija ne proglasi bojkot referenduma izlaznost će biti preko 50% jer vlast će svakako svoje uspeti da izvede da glasaju kao što će i opozicija plus ljudi koji su neopredeljeni mogu osetiti potrebu da izadju i da na primer glasaju protiv izmena. U početku sam mislio da će izlaznost na referendumu biti niža nego na izborima i ispod 50% ali pošto se dešavaju ovi protesti očekujem i višu izlaznost u januaru na referendumu nego na izborima jer to će biti čisto udaranje inata Vučiću zaokruživanjem NE a ujedno nema tu kao na izborima nekih nepopularnih partija opozicije.
 

Back
Top