Hendrix

iva!!:
lara:
mislim da je hendrix najveci car i smesno mi je kad ga neko pljuje ti ljudi se tako blamiraju da je to strasno.
hendrix je to tako.......dobro radio! mislim da su on i jim morrison pravi rockeri iako su totalno nesrecni bili i zavrsili tako kako su zavrsili.
s druge strane avril je smesna kao i oni koji je nazivaju pank ZVEZDOM. ko je jos cuo za pank zvezde?
takodje su mi i stonsi bezveze i trulo mi je da tako nafatirani pricaju o pobunama.
HENDRIX JE PRAVI ROCKER!!
jelena
sta fali avril? meni je ona bas kul

/quote]

Ovo za Avril. Meni je ona vishe plastichna , nekako se previshe folira. Ali svako ima svoje mishljenje :wink:
 
Kurt Cobain:
Batice, da se razumemo. Za nekoga je on mozda smarach ali ako je smarach onda ne moze da ima po koju dobru stvar. :evil:

Po mom mishljenju, Henrix, pa on je GENIJALAN!! :D
Najbolji gitarista svih vremena, nedostizan, na vrhu.
Jednostavno GENIJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! :lol:

Budalo, mojne vise tako glupe izjave.
<<<KURT COBAIN>>> ako je smarach onda ne moze da ima po koju dobru stvar.
<<<JA>>>Ajde ako ti tako kazes,,, (hahahahha).
LIK VEZE, ALI REALNO, VEZE TI SINE NEMAS!!!

Slazem se sa tobom da je GENIJE i da je jako dobar gitarista, ali sta mu to vredi kada lik smara sa svojom mjuzom.Lik je virtuoz, psihodelicar.

Brate ti si ODLEP ne vidjeni.Slusam samo tvoje izjave i vristim!!!hahahhahehehehehhehihihih
 
yugoslav:
Kurt Cobain:
Batice, da se razumemo. Za nekoga je on mozda smarach ali ako je smarach onda ne moze da ima po koju dobru stvar. :evil:

Po mom mishljenju, Henrix, pa on je GENIJALAN!! :D
Najbolji gitarista svih vremena, nedostizan, na vrhu.
Jednostavno GENIJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! :lol:

Budalo, mojne vise tako glupe izjave.
<<<KURT COBAIN>>> ako je smarach onda ne moze da ima po koju dobru stvar.
<<<JA>>>Ajde ako ti tako kazes,,, (hahahahha).
LIK VEZE, ALI REALNO, VEZE TI SINE NEMAS!!!

Slazem se sa tobom da je GENIJE i da je jako dobar gitarista, ali sta mu to vredi kada lik smara sa svojom mjuzom.Lik je virtuoz, psihodelicar.

Brate ti si ODLEP ne vidjeni.Slusam samo tvoje izjave i vristim!!!hahahhahehehehehhehihihih

Batice, pazi ovako: ti mi nisi cjale pa da me zovesh SINE. Jasno?! Drugo, gledaj svoja posla, a ne da kritikujesh moje izjave.
Zakljuchak je da ti nemash malo mozga za razmishljanje pa da shvatish ono shto drugi kazu.
 
Zasto se svaka tema pretvori u neko svadjanje???? Alo ljudi....... prestanite vise da se prepirete. Licite mi na neko obdaniste.... ja sam u pravu, ja sam pametniji...nije nego sam ja!!!!!! Dosta..... Recite svoje mishljenje i ne dirajte ostale..... :D

pozdrav
 
silvereye:
Zasto se svaka tema pretvori u neko svadjanje???? Alo ljudi....... prestanite vise da se prepirete. Licite mi na neko obdaniste.... ja sam u pravu, ja sam pametniji...nije nego sam ja!!!!!! Dosta..... Recite svoje mishljenje i ne dirajte ostale..... :D

pozdrav

Pa fora je da se malo prepucavamo.Smoricu se na forumu, ako bi samo citao tudja misljenja.Moramo malo da se iscimao da komentarisemo zasto i zbog cega neko nesto voli ili ne voli.A to sto se prozivamo, mene ne pogadja.A i vidis sama da nikoga ne nazivam kretenom idiotom i tako dalje nego samo "ti si odlepio, nisi normalan i te fore" nece valjda neko da se naljuti.

FORAAAAAAA
 
Kurt Cobain:
Batice, pazi ovako: ti mi nisi cjale pa da me zovesh SINE. Jasno?! Drugo, gledaj svoja posla, a ne da kritikujesh moje izjave.
Zakljuchak je da ti nemash malo mozga za razmishljanje pa da shvatish ono shto drugi kazu.


JASNOOOO druze KURTE CAOBAIN-e!!!
Rekao sam ti da je fora, pa i ti kritikujes moja pa se slatko zezamo, meni do jaja.Aj samo reci da tebi nije dobro da se prepucavamo.

Zakljucak ti je glup do bola!!!
Ma shvatam ja tebe, ali mislim da u pogresnom pravcu razmisljas paa bi da ti pomognem..

HAHAHAH
 
hendrix je , chek', kako da se izrazim, VANZEMALJAC.
taj chovek definitivno nije sa nashe planete.
ja vam kazem ili je charobnjak (vJeshtac,upuceno sivereye :D :) ) ili je alien.
neverovatan je.a ljudi kao Ti, shto misle da je on sranje, ok svako ima svoje mishljenje, ALI GA NE TREBA UVEK ISPOLJAVATI JAVNO,POGOTOVO AKO JE TO VELIKA GLUPOST!!! :twisted:
 
Na ovo cu da odgovorim kao jedini izgleda profesionalni gitarista ovde.
Jimmy jeste prvi u nizu genijalnih gitarista,i ako znam da sviram sve njegove pesme,prilicno me zbunjuje i zaprepascuje kako je covek sa obicnom prostom Fender Stratocaster gitarom uradio gotovo nemoguce stvari.Danas procesori menjaju sve,uglavnom za mladje gitariste procesori i pedale odradjuju polovinu posla.
To Hendrix nije radio.On jeste svirao iz srca,i tu mu svaka cast.
Ali meni licno vise odgovara Michael Schenker,pa onda Ulrich Roth,pa Yngwie Malmsteen,za koga ne smatram da je nikakva kopija Hendrixa,nego covek ima drugaciji pristup samom komponovanju i sviranju.
Ja postujem gitariste koji nisu zahtevni kada im treba gitara,nego volim da vidim kada neko svira sve sto zna na fabricki napravljenoj gitari.
Ali na zalost,danas gitaristi uglavnom prave frankenstajne kao sto to rade Steve Vai i Joe Satriani,i pri tom samo sviranje gubi svaki smisao.
Volim da cujem prirodnost,volim da cujem kada neko svira iz srca,kao sto je to radio Hendrix,kao sto to nastavljau da rade M.Schenker,Roth,Jabbs,Vanderhoof,Shermann i Denner.
 
Dont_Break_The_Oath:
Na ovo cu da odgovorim kao jedini izgleda profesionalni gitarista ovde.
Jimmy jeste prvi u nizu genijalnih gitarista,i ako znam da sviram sve njegove pesme,prilicno me zbunjuje i zaprepascuje kako je covek sa obicnom prostom Fender Stratocaster gitarom uradio gotovo nemoguce stvari.Danas procesori menjaju sve,uglavnom za mladje gitariste procesori i pedale odradjuju polovinu posla.
To Hendrix nije radio.On jeste svirao iz srca,i tu mu svaka cast.
Ali meni licno vise odgovara Michael Schenker,pa onda Ulrich Roth,pa Yngwie Malmsteen,za koga ne smatram da je nikakva kopija Hendrixa,nego covek ima drugaciji pristup samom komponovanju i sviranju.
Ja postujem gitariste koji nisu zahtevni kada im treba gitara,nego volim da vidim kada neko svira sve sto zna na fabricki napravljenoj gitari.
Ali na zalost,danas gitaristi uglavnom prave frankenstajne kao sto to rade Steve Vai i Joe Satriani,i pri tom samo sviranje gubi svaki smisao.
Volim da cujem prirodnost,volim da cujem kada neko svira iz srca,kao sto je to radio Hendrix,kao sto to nastavljau da rade M.Schenker,Roth,Jabbs,Vanderhoof,Shermann i Denner.
To je radio jer je bio genije!
Inace ne znam da li si cuo ali ja sam cuo da je Denner presao da svira i u Megadeath.
 

Back
Top