Harry Potter Fan Club

  • Začetnik teme Harijeva sestra
  • Datum pokretanja
Fanatic_Kv:
dare_987:
Verovatno Hari i Dzini, Ron i Hermiona

Da tu se slazem!!! Svi tipuju da ce biti Hari i Hermiona a ustvari su Ron i hermiona stvoreni jedno za drugo (lepo kaze ona nasa: suprotnosti se privlace)

Jos jedno pitanje: Mislite li da ce se Roulingova zaustaviti na 7. delu harija ili nece???

Ma gde ce Hari i Hermiona da se smuvaju? :shock: Oni su kao brat i sestra, a sto se tice Rona i Hermione, mislim da je to vrlo moguce i da ce se sigurno smuvati,ako ih ova ludaca ne ubije,sto je vrlo moguce. A bas me briga s kim ce Hari da zavrsi. Nikad mi on nije nesto bio za devojke.
 
sofffy:
sta cu... moram se svadjati kad sam tvrdoglava :twisted: :oops: 8)

uradicemo kao i prije: ignoristati postove poteromrzaca....
U kako ste opasni.
Zaista se neki ovde ponasaju kao deca.

Ja se ne secam da sam rekao da mrzim niti volim niti ne volim delo Hari Poter, ali ga ni ne dozivljavam kao stvarnog lika, vec dajem neko generalno misljenje o kvalitetu navedenog romana.
 
Evo kako ja mislim da bi knjiga trebala da se zavrsi>
Dakle Hari i Voldemor u Hogvortsu(Dambldor mrtav)
Voldemor je priterao Harija u cosak.Oni se kao svadjaju i Voldemor mu kaze "Dambldor ti nije rekao sta ti se desilo sa ocem".Hari:"Rekao mi je dovoljno.Rekao mi je da si ga ti ubio!!!"
Voldemor:"Ne Hari,JA SAM TVOJ OTAC"!!!
Bilo bi gotiva zar ne? 8)
 
Sentimentalna budala:
Evo kako ja mislim da bi knjiga trebala da se zavrsi>
Dakle Hari i Voldemor u Hogvortsu(Dambldor mrtav)
Voldemor je priterao Harija u cosak.Oni se kao svadjaju i Voldemor mu kaze "Dambldor ti nije rekao sta ti se desilo sa ocem".Hari:"Rekao mi je dovoljno.Rekao mi je da si ga ti ubio!!!"
Voldemor:"Ne Hari,JA SAM TVOJ OTAC"!!!
Bilo bi gotiva zar ne? 8)

Nesto od toga sto si rekao je vec tacno :wink:

A ne moze Voldemor da mu bude otac jer Hari zna kako je njegov otac izgledao u mladosti, kao i kako je Voldemor izgledao :D
 
N_ToNx:
Da bi bio duh morao bi da se jako plasi smrti, a Dambldora ne dozivljavam tako. Verovatno ce imati portret u direktorovoj kancelariji i to je to.

U pravu si. A njegov portret je vec u kancelariji. :wink:


Inace, nasao sam par foruma u kojima diskutuju o 6. delu i mogucim desavanjima u 7. delu.
Izlazu veoma zanimljive predloge. Tako na primer, tvrde da je R.A.B. u stvari Sirijusov brat (Regalus, ako se ne varam), i da je on unistio Horcrux (ne znam kako ce nasi da prevedu ovo) u amuletu. Zatim, Dambldor je sam naredio znate-vec-kome ( :wink: ) da ga ubije, da bi Red Feniksa imao insajdera u Voldemorovim krugovima.
 
dare_987:
N_ToNx:
Da bi bio duh morao bi da se jako plasi smrti, a Dambldora ne dozivljavam tako. Verovatno ce imati portret u direktorovoj kancelariji i to je to.

U pravu si. A njegov portret je vec u kancelariji. :wink:


Inace, nasao sam par foruma u kojima diskutuju o 6. delu i mogucim desavanjima u 7. delu.
Izlazu veoma zanimljive predloge. Tako na primer, tvrde da je R.A.B. u stvari Sirijusov brat (Regalus, ako se ne varam), i da je on unistio Horcrux (ne znam kako ce nasi da prevedu ovo) u amuletu. Zatim, Dambldor je sam naredio znate-vec-kome ( :wink: ) da ga ubije, da bi Red Feniksa imao insajdera u Voldemorovim krugovima.
hm... naredio mu da ga ubije? sumnjam... iako ne mogu nista komentarisati dok ne procitam knjigu....
 

Back
Top