Hari Poter

Ja mislim da ce u sedmoj knjizi doci do dvoboja izmedju Voldemora i Dambldora da bi se konacno pokazalo ko je najbolji carobnjak
Takodje mislim da ce Dambldor pobediti,ali ce mozda nakon dvoboja od iscrpljenosti umreti
 
jovana_p:
Ja mislim da ce u sedmoj knjizi doci do dvoboja izmedju Voldemora i Dambldora da bi se konacno pokazalo ko je najbolji carobnjak
Takodje mislim da ce Dambldor pobediti,ali ce mozda nakon dvoboja od iscrpljenosti umreti

ok,popushtam,reci cu vam... u petoj knjizi se otkriva prorochansto po kojem samo Hari moze ubiti Voldija,a samo Voldi moze ubiti Harija,tako da Dambldor ne ubija Voldija.stavise,ja sam cula da Dambldora ubija Voldi u shestoj(vec sam napisala).chela peta knjiga je odlichna,ima puno novih a i starih likova.ne bih bas rekla mrachna(tako je 'prozvana')
To gost:Hari se tako ponashao u petoj da je zasluzhio da umre!
shta zelite da znate o petoj,pitajte na ovoj temi
 
A kako se Hari ponasao u petom delu?
Ja sam procitala samo uvodni deo u nekom casopisu i znam da ce on spasiti Dadlija od Dementora,da ce Ron biti Cuvar,da se Melfoj zajubljuje u Hermionu,i da Hari ide na sastanak sa Co Cang.
 
jovana_p:
A kako se Hari ponasao u petom delu?
Ja sam procitala samo uvodni deo u nekom casopisu i znam da ce on spasiti Dadlija od Dementora,da ce Ron biti Cuvar,da se Melfoj zajubljuje u Hermionu,i da Hari ide na sastanak sa Co Cang.
Hari se ponashao neodgovorno prema svima,pa i prema sirijusu, koji je na kraju u umro da ga spasi :( .stalno je imao nekakve izlive besa,da tako kazem.Hari je mogao da sprechi njegovu(Sirijusovu) smrt mnoooogo puta,ali nije poshto je toliko pametan. :? :x
Ron ce postati cuvar u kvidichu,a Hari ,George i Fred ce biti izbacheni iz tima.novi tragac(umesto Harija) ce biti Ginny(ronova sestra).Melfoj se ne zaljubljuje u Hermionu.Hari ce ici na sastanak sa Cho i poljubice je, ali nece biti nishta od toga.
ne bih da prepricavam sve,bice vam dosadno kad citate,mislim da je ovo dovoljno,kol'ko-tolk'o... :D
 
Ok, ja sam cula da se muaju Ron i hermiona, ali dobro, to je bilo ocigledno...

A sta je sa onim "u petoj knjizi cemo saznati mnogo vise o Harijevoj prodici... Lili Poter, bla bla..."

I da cemo saznati zasto neki carobnjaci kada umru postaju duhovi a drugi ne.
Hvala!
 
nece biti bas mnogo o Lili Poter,ali ce biti vise o odnosu Snejpa i Harijevog oca-Dzejmsa,otkricete zasto Snejp toliko mrzi Harija,bla,bla...
neki carobnjaci postaju duhovi jer su plasili smrti tj. nisu zeleli da umru (a umrli su u mukama,bla,bla...)

kako mislite da raspravljamo,hocu reci da pricamo, o sestoj knjizi, ako niste procitali petu?
Da li je ovde iko (osim mene)procitao petu knjigu? :(
 
Pa mnogi nisu procitali knjigu na engleskom zato sto
nije isto kao i citati na svom jeziku.Naravno,ne znaju svi perfektno engleski kao ti da bi procitali toliko stivo.Sa mojim engleskim bih uglavnom mogla pratiti radnju knjige,pa cu ipak sacekati nase izdanje.
 
ok,nisam htela nikog da uvredim,cisto pitam :wink: :roll: .molim te,nemoj da pricas da je mje znanje engleskog perfektno,daleko od toga! nadam se da nase izdanje nece da kasni,mada imam osecaj da hoce.kod nas sve i uvek kasni :? ali ipak ima nade da cemo svi moci da raspravljamo o petoj za desetak dana! :D :wink:
 
Da li iko zna koliko ce nase izdanje imati stranica?
Sto se mene tice sto vise to bolje.
Ja sam u nemackom bravu procitala to za Melfoja i Hermionu,ali izgleda da to nije tacno.
Samo bih htela da te pitam Anne,sta ce se desavati sa Krumom i Hermionom?
Ja licno mislim da ce u jednoj od sledecih knjiga Ron da se smuva sa Hermionom,sto je cini mi se ocigledno.
A vi?
8)
 
Anne:
ja sam procitala knjigu na engleskom (celu naravno,sad chitam trechi put),a o shestoj znam ovo:
Hermiona postaje asistent(ocigledno),
Veslijevi blizanci otvaraju prodavnicu "Veslijevske charobnjache ludorije"
Dambldora vishe nema-ili ga je Fadz otpustio ili Voldi ubio(ali bice da je ovo drugo)
Hari :evil: pokusava da se suprotstavi Voldiju i ubije ga-ali ne uspeva! :D
ANNE NE LUPETAJ TO SE SVE DESILO U PETOM DELU,NE BRINITE VRATIO SE DUMBLEDORE :x :P
 
KATARINA K.:
Anne:
ja sam procitala knjigu na engleskom (celu naravno,sad chitam trechi put),a o shestoj znam ovo:
Hermiona postaje asistent(ocigledno),
Veslijevi blizanci otvaraju prodavnicu "Veslijevske charobnjache ludorije"
Dambldora vishe nema-ili ga je Fadz otpustio ili Voldi ubio(ali bice da je ovo drugo)
Hari :evil: pokusava da se suprotstavi Voldiju i ubije ga-ali ne uspeva! :D
ANNE NE LUPETAJ TO SE SVE DESILO U PETOM DELU,NE BRINITE VRATIO SE DUMBLEDORE :x :P
stvarno si mogla i bez tog 'lupanja'TO SU SAMO PRETPOSTAVKE KOJE SE MOTAJU NETOM! rekla sam da se Dambldor 'gubi' u sestom delu - opet jedna pretpostavka! :evil: ,a Hari se bas i nije suprotstavio Voldiju kad je ovaj pokusao da ga ubije,opet PRETPOSTAVKA da ce doci do otvorenog sukoba medju njima! :? i , da, receno je da V. blizanci otvaraju prodavnicu,tu si u pravu,ali u sestoj ce ocigledno biti mnogo vise o njima.ali nije se desilo to da je Hermiona postala asistent!
 
Ok, polako ljudi... Ja imam kopiju u Noutpedu :? i stvarno me bole oci da citam sve... ja sam cula da ce kod nas peta knjiga da izadje u dva dela, onako je predebelo.

E sad, ja sam citala neke intervjue sa Roulingovom, gde je rekla da cemo "sznati nesto novo o Darslijevima". Pa dobro, sta je to? I za onu babu koja je cuvala harija 9sto ima macke)... Da je ona vestica i da im predaje odbranu od mracnih vestina. Sta je od toga tacno.

Hahahahaah, sto ja volim spoilere... :twisted: :twisted: :evil: :twisted:
 
Zvezdica:
Ok, polako ljudi... Ja imam kopiju u Noutpedu :? i stvarno me bole oci da citam sve... ja sam cula da ce kod nas peta knjiga da izadje u dva dela, onako je predebelo.

E sad, ja sam citala neke intervjue sa Roulingovom, gde je rekla da cemo "sznati nesto novo o Darslijevima". Pa dobro, sta je to? I za onu babu koja je cuvala harija 9sto ima macke)... Da je ona vestica i da im predaje odbranu od mracnih vestina. Sta je od toga tacno.

Hahahahaah, sto ja volim spoilere... :twisted: :twisted: :evil: :twisted:
ok, i ja sam cula da ce na srpskom peta da izadje u dva toma,posto ce da ima 1100 stranica! :) da li da se smejem ili placem? :D :) :( :D
jeste,saznacemo nesto vise o Darslijevima,a sta je to-OTKRICETE SAMI KAD PROCITATE!a sto se tice one babe sa mackhama tj. Mrs Fig ona je poruga-znaci da je iz carobnjavke porodice,ali ne moze da radi magiju i ona NECE predavati odbranu od mracnih vestina(ili kako oni kazu skraceno DADA) :D
dovoljno da vam drzi radoznalost pet dana(do izlaska knjige)? :?:
 
Kako pojedini sajtovi mogu da znaju sta ce se desavati u sledecim delovima(izuzev onog sto je ocigledno)kad to ni sama Joan Rouling ne zna?
Neki kazu da je ona vec zavrsila sesti i sedmi deo i da ih drzi u sefu,ali ne verujem.
Pitanje je sta ce uraditi mnogobrojni obozavatelji Hari Potera ukljucujuci i mene raditi kada se zavrsi i sedmi deo.Mozda ce pisati o Hari Poteru,auroru ili tako nesto. :wink:
 
A sta je to Dambldor trebao da kaze Hariju , pet godina ranije?
Da li to ima veze sa smrcu Harijevih roditelja?
Sto je Voldemor ubio Harijeve roditelje?
Cula sam da ce se to otkriti ove godine...
Ko je Harijeva kuma?
 
ok,idemo redom:
to jovana_p:
sa ovim knjigama nista nije ocigledno! :D :wink: kako znaju- to je bas dobro pitanje,ma sve same pretpostavke
i sama JKR je sama rekla da je zavsila sedmu knjigu i da ce zadnja rec u njoj biti "scar"(oziljak)
sad, na internetu su mnoooge glasine u vezi ovoga.cula sam vise puta nesto ovako(ali to su samo nagadjanja)
Hari se bori sa Voldijem i uspeva da ga ubije :cry: ali i sam gine u sukobu :cry: .nad njim(Harijem) stoje Hermiona i Ron, i Hermiona kaze:"Vidi,Hari vise nema oziljak"
ovo je pomalo(pomalo???) depresivan kraj i ipak ne verujem da ce biti ovako(mislim na to da Hari
umre,stvarno bi bilo ... glupo) ali 'znajuci' JKR niko ne moze da tvrdi.vrlo je lako da Hari pogine
takodje,JKR je rekla da ako(pazite: AKO) Hari prezivi i AKO citatelji budu hteli( i to se dovodi u pitanje?) ona ce pisati o Hariju i dalje

to slatka_89: mislim da sam vec pomenula,Dambldor je ispricao Hariju prorocanstvo koje povezuje njega i Voldija.sad,koliko to ima veze sa smrcu Harijevih roditelja-odlucicete sami(kad procitate knjigu)
Hari nema kumu(Sirijus nije bio ozenjen) zanimljivo je to da je Sirijus bio u daljem srodstvu sa Melfojevima(tacnije sa Narcisom Melfoj,majkom Draka Melfoja)jadan Sirijus,kakvu je rodbinu imao
 
Aj molim te anne kazi ...
Please , please , please , ....
Ja volim Harija puuuuno i nece mi biti dosadan , veruj mi!!!!
Molim te kazi samo zbog cega i kako to ima veze sa Harijevim roditeljima ?!?
 
Htela sam da kazem da je ocigledno da ce Fred i Dzordz osnovati rednju "Veslijevske carobnjacke ludorije" i da ce Hermiona postati asistent.
Slazem se da bi Harijeva smrt bila glupa.
A gde si cula da je JKR rekla da je napisala i sedmu knjigu?
 

Back
Top