Hapšenja zbog Lovasa

dobro max i nije Hrvat već državljanin BiH...a to što se on s tim nemože pomiriti već ima separatističke emocije u glavi isto kao i određeni broj Srba iz Republike Srpske to je daklem njihov tj. njegov problem :roll:
 
tokyo:
:evil: :evil: :evil: :roll: :roll: :roll:

Ja se trudim ovdje pokazati da su Hrvati OK narod i onda dođeš ti ili onaj max i sve za$erete! :evil:

Ti se Kyo ne brini za mene:)

Nek me banira...super..hebote kak mi je naškodio...

Pun ***** mi je više objašnjavanja nekih stvari tu ekipi koja ne kuži da su okupirali pola Hrvatske pola Bosne, napravili rate zločine srušili Hrvatski Vukovar koji nikada nije bio srpski, napali Hrvatski Dubrovnik, dizali pobune usred Hrvatske i ja da se još njima izvinjavam za hapšenja po Srbiji ratnih zločinaca iz Lovasa koji su nevine ljude tjerali u minska polja...

SRAMOTA....

I ti Jelena87 sorry ak ti smetaju hapšenja ljudi koji su radili ratne zločine po zemlji koja te školuje u kojoj ceš raditi i koja ce ti omogucavati život...ako ti smeta pa ti brate u Srbiju pa uživaj tam...
 
Zg2004:
Hehe...ovo postaje već fobicno...nevjerovatno kako uvijek samo Srbi imaju svoje verzije povijesti, karata i sl...nevjerovatno...
To kaže 'rvat, a ja odgovaram sa: o, ironijo...
majketi od sve te silne Srbije ispadne pašaluk na kraju...mora da je to jer ste tako jaka vojnička sila...nebeski narod...a ono ovce na autocesti na zaustavnoj traci:)
Pašaluk, ali opet veći od 'rvatske, tako da je to što si rekao krajnje... smešno...
Katastrofa...nakon svih razgovora s večinom ( isprika uistinu manjini na forumu ) mogu reci da ste zaslužili sve što ste dobili...šteta što samo ono bombardiranje 99 nije duže potrajalo i završilo s nekom kopnenom intervencijom da se lijepo Srbija podjeli ko Njemačka 45 na istočnu i zapadnu...to bi pomoglo...
Već je podeljena.

A za ostalo:

............../´¯/)............(\¯`\
............/....//..............\\....\
.........../....//................\\....\
...../´¯/..../´¯\............../¯`\....\¯`\
.././.../..../..../.|_......._|.\....\....\...\.\.
(.(....(....(..../. )..)..(..(...\....)....)....).)
.\................\/.../....\...\/................/
..\................. /........\................../
....\..............(............)............../
......\.............\.........../............./
 
Enfroz2891.:
:lol:
Pa kakav je to argument?
Aktuelna vlast u CG gaji anti-srpstvo kao novu ideologiju,isti lik koji je 1991. bio prvi Slobin jurishnik danas se poliva pepelom i preko svake mere samo da bi se dodvorio Hrvatima.:lol:
To je blam za vashu inteligenciju ako stvarno verujete da je Djukanovic bio neshto drugo do desna ruka Miloshevica.

priznajem da jest to tako na neki način...i iskrenu taj Đukanović mi se totalno zgadio to što sam danas vidio u tom dokumentarcu...kako može biti tako dvoličan..

jeste da su Crnogorci mogli biti izmanipulirani od strane režima u Beogradu , ali zato politički vrh u Crnoj gori ...e to već malo teže....baš i ne vjerujem da ni oni nisu znali u šta se upuštaju
 
Ti se Kyo ne brini za mene:)

Nek me banira...super..hebote kak mi je naškodio...

Pun ***** mi je više objašnjavanja nekih stvari tu ekipi koja ne kuži da su okupirali pola Hrvatske pola Bosne, napravili rate zločine srušili Hrvatski Vukovar koji nikada nije bio srpski, napali Hrvatski Dubrovnik, dizali pobune usred Hrvatske i ja da se još njima izvinjavam za hapšenja po Srbiji ratnih zločinaca iz Lovasa koji su nevine ljude tjerali u minska polja...

SRAMOTA....

I ti Jelena87 sorry ak ti smetaju hapšenja ljudi koji su radili ratne zločine po zemlji koja te školuje u kojoj ceš raditi i koja ce ti omogucavati život...ako ti smeta pa ti brate u Srbiju pa uživaj tam...
 
@ZG2004,
Naravno,samo josh nisi objasnio kako su to Srbi "okupirali"zemlju na kojoj su vekovima ziveli?:)
Trebali su valjda mirno josh 1991.da se svi pokupe pa na traktor....ko shto se i desilo 1995.
Ponavljam,ako se dokaze "zlochinacjhki poduhvat"to znachi da je Tudjmanov rezim josh u startu PLANIRAO proterivanje Srba i onda ti i sve Ujke slichne tebi mogu bulju da brishu sa svim tim o "domovinskom ratu" u shta sebe 15 godina ubedjujete.
 
@ZG2004,
Naravno,samo josh nisi objasnio kako su to Srbi "okupirali"zemlju na kojoj su vekovima ziveli?
Trebali su valjda mirno josh 1991.da se svi pokupe pa na traktor....ko shto se i desilo 1995.
Ponavljam,ako se dokaze "zlochinacjhki poduhvat"to znachi da je Tudjmanov rezim josh u startu PLANIRAO proterivanje Srba i onda ti i sve Ujke slichne tebi mogu bulju da brishu sa svim tim o "domovinskom ratu" u shta sebe 15 godina ubedjujete.

Ma nebi ja rekao "vekovima" milenijumima su živjeli tamo...osobito u Osijeku, Karlovcu, Kninu, Šibeniku, Zadru, Dubrovniku...sve stare srpske metropole...

A jooj....sodoma i gomora...
 
..Bože oprosti im....
...što nikad neće pomisliti i priznati koliko je Srpske nejači ubijeno od strane ustaškog režima,samo zato što su druge vjere....
...sramota...

Ne mješaj ustaški režim 41-45 i Hrvatsku...

Mene kao i svakoga normalnog Hrvata je sram za svaku žrtvu ustaškog režima...sram me za Jasenovac..ipak je to počinio dio moga naroda...

Ali ne mješaj njih s ljudima iz 90 - 95 koji su branili svoju zemlju...
 
Zg2004:
Ne mješaj ustaški režim 41-45 i Hrvatsku...

Mene kao i svakoga normalnog Hrvata je sram za svaku žrtvu ustaškog režima...sram me za Jasenovac..ipak je to počinio dio moga naroda...

Ali ne mješaj njih s ljudima iz 90 - 95 koji su branili svoju zemlju...
Rat je počeo 1991. A vi ste branili državu godinu dana pre nego što je država postojala i godinu dana pre nego što je rat počeo...
 
Zg2004:
..Bože oprosti im....


Ne mješaj ustaški režim 41-45 i Hrvatsku...

Mene kao i svakoga normalnog Hrvata je sram za svaku žrtvu ustaškog režima...sram me za Jasenovac..ipak je to počinio dio moga naroda...

Ali ne mješaj njih s ljudima iz 90 - 95 koji su branili svoju zemlju...


konačno nešto vrijedno čitanja i sa tvoje strane...e sad si na dobrom putu...

slažem se ne mješati ustaški režim 45 i Hrvatski obrambeni rat 95

mada su postojali zločini i zločinci s Hrvatske strane, narod Hrvatske to nikad neće tolerirati... i zločince treba osuditi

da bi se skinula ljaga s Domovinskog rata
 
Pa ovde je na delu ispiranje mozga sa pricama o nekom herojskom domovinskom ratu i velicanstvenoj vojnoj akciji Oluja iako je to bila smejurija jer je protivnik zbrisao glavom bez obzira pa ne znam gde je tu ogroman vojni uspeh a o ubijanji preostalih baba da i ne govorim .Takodje i u Srbiji ima jos budala isprana mozga koji su i dalje ubedjeni da su Vukovar,Zadar ,Osjek ili Karlovac srpski gradovi koji su vazda bili u Srbiji i onda dodjose zle ustase koje su ih okupitrale uz pomoc Vatikana ,Strumpfova,CIA , i masona tj. to je takodje kao i u Rvatskom slucaju proizvod konzumiranja bolesne propagande vladajuceg rezima .
 
Rat je počeo 1991. A vi ste branili državu godinu dana pre nego što je država postojala i godinu dana pre nego što je rat počeo...

Rat je počeo formalno 91 al 90 su već poceli balvani, mitinzi slobode i slična sranja...

razgovaraš s čovjekom kojega je 90 martćevac izvukao iz vlaka ZG - ST s trudnom majkom i **** im mater ustašku...hm...znaš kak smo bili opasni hebote...trudna žena i klinac:)
 
svetolik trpkovic:
Pa ovde je na delu ispiranje mozga sa pricama o nekom herojskom domovinskom ratu i velicanstvenoj vojnoj akciji Oluja iako je to bila smejurija jer je protivnik zbrisao glavom bez obzira pa ne znam gde je tu ogroman vojni uspeh a o ubijanji preostalih baba da i ne govorim .Takodje i u Srbiji ima jos budala isprana mozga koji su i dalje ubedjeni da su Vukovar,Zadar ,Osjek ili Karlovac srpski gradovi koji su vazda bili u Srbiji i onda dodjose zle ustase koje su ih okupitrale uz pomoc Vatikana ,Strumpfova,CIA , i masona tj. to je takodje kao i u Rvatskom slucaju proizvod konzumiranja bolesne propagande vladajuceg rezima .

i na kraju dođe svetolik i ugasi svjetlo sa svojim komentarima :roll:
UJEDNO MOJ POSLEDNJI POST NA OVOJ TEMI

prigodna tema za diskusiju o događajima u devedesetima jest ovdje:

http://forum.krstarica.com/threads/152597
 
Pa ovde je na delu ispiranje mozga sa pricama o nekom herojskom domovinskom ratu i velicanstvenoj vojnoj akciji Oluja iako je to bila smejurija jer je protivnik zbrisao glavom bez obzira pa ne znam gde je tu ogroman vojni uspeh a o ubijanji preostalih baba da i ne govorim .Takodje i u Srbiji ima jos budala isprana mozga koji su i dalje ubedjeni da su Vukovar,Zadar ,Osjek ili Karlovac srpski gradovi koji su vazda bili u Srbiji i onda dodjose zle ustase koje su ih okupitrale uz pomoc Vatikana ,Strumpfova,CIA , i masona tj. to je takodje kao i u Rvatskom slucaju proizvod konzumiranja bolesne propagande vladajuceg rezima .

Djelomicno se slažem s tobom...pretjeruje se u glorificiranju nekih stvari...ali hebiga tako je...za mene osobno herojski dio domovinskog rata je Vukovar...Oluja je samo krajnje riješenje bila...nužna i potrebna
 
Zg2004:
Rat je počeo formalno 91 al 90 su već poceli balvani, mitinzi slobode i slična sranja...

razgovaraš s čovjekom kojega je 90 martćevac izvukao iz vlaka ZG - ST s trudnom majkom i **** im mater ustašku...hm...znaš kak smo bili opasni hebote...trudna žena i klinac:)
Čuj ovo... rat je počeo formalno... mis'im, ovo je genijalno... ono, rat je nešto malo i beznačajno da treba godinu dana da se primeti da traje... brainwash...

I ja sam razgovarao sa likom kojem su Hrvati tazneli 9ogodišnju unuku bazukom, 1990.
 

Back
Top