Hapšenja zbog Lovasa

ne znam sta se cudite ustasama, pa njihov glavni sudija u slucaju Lora je izjavio da se udbrani ne moze pociniti zlocin sto znaci da zlocina nad Srbima u Hrvatskoj nije bilo.

Pa za Branimira Glavasa vise svedoka tvrdi da su Srbe ubijali po njegovom naredjenju a on je i dalje na slobodi , proces mu nije ni poceo.

A ti Srbijo glupava, demokratska ,hapsi svoje.... :mad:
 
Jerry Ropero:
ne znam sta se cudite ustasama, pa njihov glavni sudija u slucaju Lora je izjavio da se udbrani ne moze pociniti zlocin sto znaci da zlocina nad Srbima u Hrvatskoj nije bilo.

Pa za Branimira Glavasa vise svedoka tvrdi da su Srbe ubijali po njegovom naredjenju a on je i dalje na slobodi , proces mu nije ni poceo.

A ti Srbijo glupava, demokratska ,hapsi svoje.... :mad:

lazes..Glavas je u zatvoru, a sudenje nije pocelo zbog obimnosti optuzbe...zlocina nad Srbima je u Hrvatskoj bilo i to nitko pametan ne negira...i svi ce biti procesuirani...sto i treba...i snositi posljedice, za razliku od Srba zlocinaca koji su sada odjednom postali zrtve..
 
slavonija:
umjesto sto kukas nad tom cinjenicom bilo bi plodonosnije da razmislis zasto je to tako...
Srbi su svoj pohod na svim teritorijama poceli ubijanjem, pljackom, rusenjem, paljenjem, zlocinima....a sad, kad im je stigao racun za ono sto su cinili, kukaju...postali zrtve..e nemoze to tako...ili stoj iza onoga sto si cinio i snosi posljedice istoga, ili se bori ponovo..
Slovenci su prvi zakuvali,a njihovim stopama krenuli Hrvati...Ko je poceo rat? :D
 
slavonija:
grijesis...sud je donio osudu Srbiji za nesprecavanje genocida ( iako je mogla i to je dovoljno strasno) a sto se tice agresije nije bila predmet spora...za Hrvatsku tuzbu, mislim da se nece moci dokazati genocid Srbiji,( iako ga je bilo..Vukovar, Vocin, Ilok) ali agresiju mislim hoce i to bez obzira na rezultate ishoda tuzbe protiv hrv. generala
JNA-Jugoslovenska Narodna Arimja,ne Srpska
na chelu JNA u vreme raspada je bio Veljko Kadijevic-Hrvat,na chelu mornarice je bio Slovenac Stanislav Brovet,na chgelu Avijacije isto Hrvat i sve to kao i Vukovar se desilo 1991.,...urbana je hrvatska legenda da je JNA 1991. bila srpska vojska,to nije istina.Nadredjeni Shljivanchaninu je bio Veljko Kadijevic.
SR Jugoslavija je osnovana tek 27. Aprila 1992.
Ako je neko syebo Vukovar to je bila Vojska JNA,a poshto SR Jugoslavija nije pravni naslednik SFRJ(pa time ni SR Jugoslavija drzavne zajednice..itd.)ne moze se Srbija tuziti za ono shto je radila ili nije uradila JNA.
 
Da ne spominjemo da je Josip vrhovec,isto hrvat bio na chelu diplomatije Jugoslavije.
To je neshto shto je dugo planirano-chekalo se da Hrvati zauzmu sve kljuchne polozaje u federaciji i onda je usledila izdaja kao i 1941.
 
slavonija:
grijesis...sud je donio osudu Srbiji za nesprecavanje genocida ( iako je mogla i to je dovoljno strasno) a sto se tice agresije nije bila predmet spora...za Hrvatsku tuzbu, mislim da se nece moci dokazati genocid Srbiji,( iako ga je bilo..Vukovar, Vocin, Ilok) ali agresiju mislim hoce i to bez obzira na rezultate ishoda tuzbe protiv hrv. generala
Po obicaju, od slavonke samo gomila gluposti :roll:

'donio osudu', valjda 'doneo presudu kojom se osudjuje'?! Mada cak je i to pogresno u ovom slucaju...
'agresija nije bila predmet spora? Svasta :shock:

A Vukovar, Vocin, Ilok su 'genocid' samo u tvojoj glavi...nista od toga se ne moze uklopiti ni u najsiru definiciju genocida (za razliku od Bljeska i Oluje, na primer).

Dakle nemoj da pricas o pravu, ne znas ni najosnovnije stvari.....

PS 'hrvatska tuzba' se pise malim slovom....
 
Enfroz2891.:
JNA-Jugoslovenska Narodna Arimja,ne Srpska
na chelu JNA u vreme raspada je bio Veljko Kadijevic-Hrvat,na chelu mornarice je bio Slovenac Stanislav Brovet,na chgelu Avijacije isto Hrvat i sve to kao i Vukovar se desilo 1991.,...urbana je hrvatska legenda da je JNA 1991. bila srpska vojska,to nije istina.Nadredjeni Shljivanchaninu je bio Veljko Kadijevic.
SR Jugoslavija je osnovana tek 27. Aprila 1992.
Ako je neko syebo Vukovar to je bila Vojska JNA,a poshto SR Jugoslavija nije pravni naslednik SFRJ(pa time ni SR Jugoslavija drzavne zajednice..itd.)ne moze se Srbija tuziti za ono shto je radila ili nije uradila JNA.
:lol: :lol: :lol:
ma sve sami pravi Hrvati i Slovenci...ha haha ha

moš mislit Kadijević pravo Hrvatsko prezime....Stanislav pravo slovenčko ime... :roll: :roll: :roll:

a gledao sad emisiju (crnogorska produkcija) na HRT2
kako ste Crnogorce obmanuli da se ustashe spremaju na napad na Crnu Goru i poslali ste 30000 crnogoraca na Dubrovnik koju je branilo jedva 700 civila i mupovaca...

kad su crnogorci došli i shvatili da im je poslana pogrešna slika iz Beograda i da je bila obmana o tzv. napadu na Crnu goru počeli su piti i bančiti, krasti i spaljivati hrvatsku imovinu...
dok je gorio Dubrovnik koji nikada nije bio Srpski... istovremeno gorio je i Vukovar gdje ste granatirali ranjenike i civile u vukovarskoj bolnici..
SRAMI SE

al onaj gore sve vidi...kazna će svakog stići!

Moja je savjest čista
nikad ništa nažao nisam učinio nekom, uvijek ću osuđivat svakog ratnog zločince bez obzira bio Hrvat, Srbin, Bošnjak...

ali izrugivati se istoriji kako neki čine na ovom forumu ...u najblažu ruku je NEUMJESNO
 
Enfroz2891.:
Ne samo to nego su Boshnjaci u tuzbi chak i napumpaili neki cifru od 300 000 ubijenih samo Boshnjaka u Bosni a toliko nije chak ni ukupono poginulo svih u ratovima 91.-95.
Znas kako, Srebrenica je toliko medijski i propagandno ofucana da je odluka MSP sto se toga tice, potpuno ocekivana.
Za razliku od Vukovara, Iloka, i sta sve ova nabroja, koje niko ozbiljan na zapadu, cak ni tokom rata nije nazivao 'genocidom', jer nema ni tragova tako necega.
Dakle 'slavonkine' uobicajne prljave provokacije u kombinaciji sa nedostatkom znanja cak i osnovnih pravnih pojmova (i ne samo pravnih).
Ili prosto receno obicne gluposti koje nisu vredne komentara :roll:
 
tokyo:
:lol: :lol: :lol:
ma sve sami pravi Hrvati i Slovenci...ha haha ha

moš mislit Kadijević pravo Hrvatsko prezime....Stanislav pravo slovenčko ime... :roll: :roll: :roll:

a gledao sad emisiju (crnogorska produkcija) na HRT2
kako ste Crnogorce obmanuli da se ustashe spremaju na napad na Crnu Goru i poslali ste 30000 crnogoraca na Dubrovnik koju je branilo jedva 700 civila i mupovaca...

NO
Bilo je 2 miliona crnogoraca i samo 50 mupovaca nisi dobro pratio a jedni crnogorcio nisu nista znali vec su bili obmanuti onako naivni kako da ne .
 
Tokyo,

Kadijevic jeste Hrvat,otac mu je bio Hrvat ako ne znash ne kenjaj nego proveri.
Isto vazi i za admirala Broveta i za Tusa u vazduhoplovstvu.
A shta danas ustashka propaganda sere po HRT-u mene ne zanima.
Sud jedini moze da dokaze da je Miloshhevic kontrolisao JNA a ja sem ustashkih nebuloza HRT propagande kojima vam je ispiran mozak ne vidim ni jedan dokaz za to.
JNA vrhushka je bila multietnichka,bilo je svih i Hrvata i Srba i Bosanaca i Slovenaca..itd.jer su svi birani "po kljuchu".
JNA se pochetkom 90-tih nashla u nebranom grozdju,ko slon u staklarskoj radnji,vodili su je ljudi neposobni da reaguju odgovarajuce na brze promene situacija.
Ako SR Jugoslavija nije pravni naslednik SFRJ ja ne vidim nachin kako je pravno moguce optuziti ili osuditi Srbiju za bilo shta pre nastanka SR Jugoslavije.
 
A tek to za crnogorce je smejurija aktuelne politike"Stipe pochasni gradjanin pa za uzvrat hrvati"nagradjuju"crnogorce interpretacijom da su ih zaveli "zli Srbi"
A za tvoju informaciju Slobodan Miloshevic uopshte nije bio Srbin nego Crnogorac i ako se izjashnjavao kao Jugosloven.
 
Enfroz2891.:
Tokyo,

Kadijevic jeste Hrvat,otac mu je bio Hrvat ako ne znash ne kenjaj nego proveri.
Isto vazi i za admirala Broveta i za Tusa u vazduhoplovstvu.
A shta danas ustashka propaganda sere po HRT-u mene ne zanima.
Sud jedini moze da dokaze da je Miloshhevic kontrolisao JNA a ja sem ustashkih nebuloza HRT propagande kojima vam je ispiran mozak ne vidim ni jedan dokaz za to.
JNA vrhushka je bila multietnichka,bilo je svih i Hrvata i Srba i Bosanaca i Slovenaca..itd.jer su svi birani "po kljuchu".
JNA se pochetkom 90-tih nashla u nebranom grozdju,ko slon u staklarskoj radnji,vodili su je ljudi neposobni da reaguju odgovarajuce na brze promene situacija.
Ako SR Jugoslavija nije pravni naslednik SFRJ ja ne vidim nachin kako je pravno moguce optuziti ili osuditi Srbiju za bilo shta pre nastanka SR Jugoslavije.

pročitaj još jednom moj post

komentiraš stvari koje nisam napisao

a za onaj "ključ"
da da aham... :roll: :roll: :roll: ..bilo je birano kako da ne...

samo si zaboravio staviti kada i DO KADA :shock: :evil:
 
tokyo:
:lol: :lol: :lol:
ma sve sami pravi Hrvati i Slovenci...ha haha ha

moš mislit Kadijević pravo Hrvatsko prezime....Stanislav pravo slovenčko ime... :roll: :roll: :roll:
Kadijević je polutan. Trenutno živi u Americi i prima njihovu penziju... makes me wonder...
a gledao sad emisiju (crnogorska produkcija) na HRT2
kako ste Crnogorce obmanuli da se ustashe spremaju na napad na Crnu Goru i poslali ste 30000 crnogoraca na Dubrovnik koju je branilo jedva 700 civila i mupovaca...
rollin.gif

RSK je pred Oluju 1995 imala cca 50.000 ljudi pod oružijem a oružije je nostio ko je mogao + dobrovoljci, a ti kažeš da su 1991. CGorci sa 30.000 ljudi krenuli na dubrovnik... RSK je imala oko 400.000 stanocnika, a CG oko 800.000, što bi proporcionalno značilo da je svaki drugi CGorac bio mobilisan, što je budalaština...
rollin.gif

kad su crnogorci došli i shvatili da im je poslana pogrešna slika iz Beograda i da je bila obmana o tzv. napadu na Crnu goru počeli su piti i bančiti, krasti i spaljivati hrvatsku imovinu...
Nisu ni Hrvati bili ništa bolji od toga. Pogotovo ne po Bosni... a ni u Srpskim podriučijima Hrvatske... ali verujem da to HRT nije objavio... i da neće...
dok je gorio Dubrovnik koji nikada nije bio Srpski... istovremeno gorio je i Vukovar gdje ste granatirali ranjenike i civile u vukovarskoj bolnici..
SRAMI SE
Jbiga Kyane, ali Dubrovnik je bio duže Srpski nego Hrvatski.

http://www.euratlas.com/time1.htm

Dok su Hrvatskom išli ZNGe i MuPovci i ubijali Srbe, i stare i decu, (što je i isprovociralo rat), HRT verujem da prećutkuje...
al onaj gore sve vidi...kazna će svakog stići!
cca 3.000.000 mrtvih, proteranih i uništenih Srpskih života za 80 godina. Ne bi se ja baš radovao da sam na tvom mestu.
Moja je savjest čista
nikad ništa nažao nisam učinio nekom, uvijek ću osuđivat svakog ratnog zločince bez obzira bio Hrvat, Srbin, Bošnjak...
Rešse k'o foka...
ali izrugivati se istoriji kako neki čine na ovom forumu ...u najblažu ruku je NEUMJESNO
Fakat.
 
Enfroz2891.:
Tokyo,

Kadijevic jeste Hrvat,otac mu je bio Hrvat ako ne znash ne kenjaj nego proveri.
Isto vazi i za admirala Broveta i za Tusa u vazduhoplovstvu.
A shta danas ustashka propaganda sere po HRT-u mene ne zanima.
Sud jedini moze da dokaze da je Miloshhevic kontrolisao JNA a ja sem ustashkih nebuloza HRT propagande kojima vam je ispiran mozak ne vidim ni jedan dokaz za to.
JNA vrhushka je bila multietnichka,bilo je svih i Hrvata i Srba i Bosanaca i Slovenaca..itd.jer su svi birani "po kljuchu".
JNA se pochetkom 90-tih nashla u nebranom grozdju,ko slon u staklarskoj radnji,vodili su je ljudi neposobni da reaguju odgovarajuce na brze promene situacija.
Ako SR Jugoslavija nije pravni naslednik SFRJ ja ne vidim nachin kako je pravno moguce optuziti ili osuditi Srbiju za bilo shta pre nastanka SR Jugoslavije.

Za tvoju informaciju Srbija jest jedna od pravnih sljednica SFRJ isto kao i ostale republike..zato se i dijeli imovina...:)
 
@bob

kratko i jasno: dokumentarni film koji je bio na HRT2 maloprije nije hrvatske produkcije već CRNOGORSKE...a intervjuji su bili sa svim visokim dužnosnicima iz Crne Gore
i svi su redom priznali da su bili izmanipulirani od Beograda i od Miloševića

stoga ne tr@bunjaj @luposti!
 
SiIent Bob:
Kadijević je polutan. Trenutno živi u Americi i prima njihovu penziju... makes me wonder...
rollin.gif

RSK je pred Oluju 1995 imala cca 50.000 ljudi pod oružijem a oružije je nostio ko je mogao + dobrovoljci, a ti kažeš da su 1991. CGorci sa 30.000 ljudi krenuli na dubrovnik... RSK je imala oko 400.000 stanocnika, a CG oko 800.000, što bi proporcionalno značilo da je svaki drugi CGorac bio mobilisan, što je budalaština...
rollin.gif

Nisu ni Hrvati bili ništa bolji od toga. Pogotovo ne po Bosni... a ni u Srpskim podriučijima Hrvatske... ali verujem da to HRT nije objavio... i da neće...
Jbiga Kyane, ali Dubrovnik je bio duže Srpski nego Hrvatski.

http://www.euratlas.com/time1.htm

Dok su Hrvatskom išli ZNGe i MuPovci i ubijali Srbe, i stare i decu, (što je i isprovociralo rat), HRT verujem da prećutkuje...

cca 3.000.000 mrtvih, proteranih i uništenih Srpskih života za 80 godina. Ne bi se ja baš radovao da sam na tvom mestu.

Rešse k'o foka...

Fakat.

Hehe...ovo postaje već fobicno...nevjerovatno kako uvijek samo Srbi imaju svoje verzije povijesti, karata i sl...nevjerovatno...

majketi od sve te silne Srbije ispadne pašaluk na kraju...mora da je to jer ste tako jaka vojnička sila...nebeski narod...a ono ovce na autocesti na zaustavnoj traci:)

Katastrofa...nakon svih razgovora s večinom ( isprika uistinu manjini na forumu ) mogu reci da ste zaslužili sve što ste dobili...šteta što samo ono bombardiranje 99 nije duže potrajalo i završilo s nekom kopnenom intervencijom da se lijepo Srbija podjeli ko Njemačka 45 na istočnu i zapadnu...to bi pomoglo...
 
Zg2004:
Za tvoju informaciju Srbija jest jedna od pravnih sljednica SFRJ isto kao i ostale republike..zato se i dijeli imovina...:)
Jeste jedna od ali nije naslednik svega-ponavljam,JNA nije bila vojska Srbije i njome su rukovodili Hrvati,tako da Hrvati tuze svoj komunistichki kadar preko nashih ledja shto je paradoksalno.
Vazno je kako se pravno definishe nestanak jugoslavije-kao raspad drzave ili otcepljenje drugih republika.Poshto je drugo odbijeno(a time i postoji sukcesjia koju spominjesh pre svega podela u imovini bivshe drzave),to znachi da je usvojeno da se drzava raspala,a vi sad hocete da optuzujete Srbiju za neshto shto je uradila vojska nepostojece drzave.
 
Zg2004:
Hehe...ovo postaje već fobicno...nevjerovatno kako uvijek samo Srbi imaju svoje verzije povijesti, karata i sl...nevjerovatno...

majketi od sve te silne Srbije ispadne pašaluk na kraju...mora da je to jer ste tako jaka vojnička sila...nebeski narod...a ono ovce na autocesti na zaustavnoj traci:)

Katastrofa...nakon svih razgovora s večinom ( isprika uistinu manjini na forumu ) mogu reci da ste zaslužili sve što ste dobili...šteta što samo ono bombardiranje 99 nije duže potrajalo i završilo s nekom kopnenom intervencijom da se lijepo Srbija podjeli ko Njemačka 45 na istočnu i zapadnu...to bi pomoglo...
Sad ce jomini da nam objashnjava kako smo svo isti kao lik koji je ovo postovao i kako ovo nije za ban jer eto on je bolji od hrvatskih modova.:lol:
 
Zg2004:
Hehe...ovo postaje već fobicno...nevjerovatno kako uvijek samo Srbi imaju svoje verzije povijesti, karata i sl...nevjerovatno...

majketi od sve te silne Srbije ispadne pašaluk na kraju...mora da je to jer ste tako jaka vojnička sila...nebeski narod...a ono ovce na autocesti na zaustavnoj traci:)

Katastrofa...nakon svih razgovora s večinom ( isprika uistinu manjini na forumu ) mogu reci da ste zaslužili sve što ste dobili...šteta što samo ono bombardiranje 99 nije duže potrajalo i završilo s nekom kopnenom intervencijom da se lijepo Srbija podjeli ko Njemačka 45 na istočnu i zapadnu...to bi pomoglo...


:evil: :evil: :evil: :roll: :roll: :roll:

Ja se trudim ovdje pokazati da su Hrvati OK narod i onda dođeš ti ili onaj max i sve za$erete! :evil:
 
Zg2004:
Hehe...ovo postaje već fobicno...nevjerovatno kako uvijek samo Srbi imaju svoje verzije povijesti, karata i sl...nevjerovatno...

majketi od sve te silne Srbije ispadne pašaluk na kraju...mora da je to jer ste tako jaka vojnička sila...nebeski narod...a ono ovce na autocesti na zaustavnoj traci:)

Katastrofa...nakon svih razgovora s večinom ( isprika uistinu manjini na forumu ) mogu reci da ste zaslužili sve što ste dobili...šteta što samo ono bombardiranje 99 nije duže potrajalo i završilo s nekom kopnenom intervencijom da se lijepo Srbija podjeli ko Njemačka 45 na istočnu i zapadnu...to bi pomoglo...
ustaso, aj ti lepo u tri tvoje lijepe, i ostani tamo (a mozes da povedes i ove ostale sa sobom).
 
tokyo:
@bob

kratko i jasno: dokumentarni film koji je bio na HRT2 maloprije nije hrvatske produkcije već CRNOGORSKE...a intervjuji su bili sa svim visokim dužnosnicima iz Crne Gore
i svi su redom priznali da su bili izmanipulirani od Beograda i od Miloševića

stoga ne tr@bunjaj @luposti!
:lol:
Pa kakav je to argument?
Aktuelna vlast u CG gaji anti-srpstvo kao novu ideologiju,isti lik koji je 1991. bio prvi Slobin jurishnik danas se poliva pepelom i preko svake mere samo da bi se dodvorio Hrvatima.:lol:
To je blam za vashu inteligenciju ako stvarno verujete da je Djukanovic bio neshto drugo do desna ruka Miloshevica.
 

Back
Top