Hapšenja zbog Lovasa

goxy:
samo Cesi, jer su poprimili preko, katolicanstva i Austrije, praktican duh, Rusi su bili na ivici gradjanskog rata sa svim drzavama bivseg SSSR-a, i pitanje je da li ce biti mira u narednim godinama na tom podrucju8-).....
Ma nema to mnogo veze s narodom, trenutni vladari su zavadili ljude i to je to. Svaka nacija ima svoje ludake, samo su kod nas se našli na vlasti
 
Jelena87:
Pocelo je pocelo....Srbija je uvek prva kad treba hapsiti svoje ljude,a kad treba druge onda je nema... Kad ste vi videli da je Srbija digla optuznicu protiv Glavasa i ostalih glavesina za zlocine nad Srbima,da je trazila izrucenje??? Taj film necemo gledati...bar ne uskoro... Trebaju se kazniti zlocini sa obe strane,ali Srbijo moja,jel znas ti hapsiti i kaznjavati nekog drugog sem svoga??? Dosta je sto se na nas obruci ko god stigne,sad se i ti pridruzujes njima... :(

Prvo se čisti smeće ispred svojih vrata....
 
...Lalo...jel mi mozes objasniti u cemu je tu stvar(procitao sam tu negdje da sve lale vozaju bicikle).......jel to zato sto se nema kuna za benc..ili zato sto su auti dotrajali a nema dijelova...osobno mislim da je bicikl super za grad...prije stignes s njim gdje treba nego s autom....
 

Back
Top