Han: Srbija ima obavezu da uvede sankcije Rusiji - Kurir

Geografska odrednica jedno i drugo, nista vise.
Znas koliko su male te drzave na ovoj planeti, a koliko je mala Zemlja naspram Sunca, a Sunce u nasoj galaksiji medju milijardama drugih zvezda, a Mlecni Put medju milijardama galaksija.

E sad zamisli koliko su tek mali i nebitni i Srbin i Hrvat i Kinez i Rus i Amer...onako svi zajedno..nema nas na mikroskopu....zato sam ti rekao, libo me racku za te glupe ljudske podele, pogotovu na Balkanu.
Србија јесте мала али Брисел је свестан које би политичке последице имало увођење санкција Русији, пре свега њихов одјек на руско јавно мњене.
Те стога толики безобразан притисак Брисела на Београд.
 
f943bf4fb233481f3ffdea7407a8d9bc.jpg



f416309099b6348164df49afa6d08b55.jpg




9febebd4b8d4e9dd5b7aa336be560f8e.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovde je Han ispao Tupan.
Evropa je htela da preko nas nanese politicki udarac Rusiji, koji bi odjeknuo bolno u ruskoj javnosti.
Na kraju je ovaj potez imalo kontra-efekat. Ruski mediji su objavili da su njihovi tradicionalni prijatelji uz njih.

Bravo za Tomu i Vucka. Toma je zacudjeno izjavio : Санкције Русији? Не данас, не ових година...
 
Ovaj Han je bio zashrao ovde u Beču na univerzitetu sa studentima pa su ga sklonili u Brisel da se slegne prašina oko te afere i sada se u Srbiji priča o njemu kao da je alfa i omega EU politike :sad2:

Овде кад се појави секретарица неког бриселског чиновиника srpske еу власти стоје мирно и не дишу.
 
Misliš proruskim,jer ove naše EU podguzne muve to neće da urade.Samo mi nije jasno zašto neki idu u Belorusiju i kao ugovaraju neku saradnju.Evo skoro je bio keramičar.

Zato što je Lukašenko još onda rekao kako "Belorusija žali zbog uvođenja sankcija od strane Srbije i neće uzvratiti istom merom". E sad, kako neko ima obraza da i pored toga glumi finoću tamo, to ne znam...
 
Србија јесте мала али Брисел је свестан које би политичке последице имало увођење санкција Русији, пре свега њихов одјек на руско јавно мњене.
Те стога толики безобразан притисак Брисела на Београд.

Tacno, ali Srbin moze samo da stavi na papir, sabere i oduzme i odluci sta je najisplatljivije za Srbiju, a ne za Brisel i Rusiju.

Na kraju krajeva sta tebe boli K i sa Moskvu ili Brisel, ides tamo gde isplatljivije i gde ce te manje kostati.

Srbija ima veci izvoz u BiH i CG nego u Rusiju, prema tome glupo je tvrditi kako Srbija ne moze bez Rusije.
To opet ne znaci da im treba uvesti i sankcije, vec kao sto sam rekao, proracunato.

Sve ostalo je idiotizam zaslepljen supljom ideologijom, zapadnom ili istocnom.
 
Meni se oni prosto gade, prvo pomažu "freedom fighter"-ima u Siriji pa posle ti fridom fajteri i ustanici počinju da ubijaju decu za pominjanje Muhameda, kupuju žene kao stoku, i izbacuju nauku iz škola i seku glave ljudima. Da ne govorim o Libiji koja je uništena i kojom danas vladaju naoružane bande islamista i plemena. A Rusi brane Ukrajincima da "oslobode" istok Ukrajine od njenih stanovnika, i oni su sad kao zbog toga gori od njih. Da su Amerikanci na mestu Rusije do sada bi već bombardovali Kijev.
 
Meni se oni prosto gade, prvo pomažu "freedom fighter"-ima u Siriji pa posle ti fridom fajteri i ustanici počinju da ubijaju decu za pominjanje Muhameda, kupuju žene kao stoku, i izbacuju nauku iz škola i seku glave ljudima. Da ne govorim o Libiji koja je uništena i kojom danas vladaju naoružane bande islamista i plemena. A Rusi brane Ukrajincima da "oslobode" istok Ukrajine od njenih stanovnika, i oni su sad kao zbog toga gori od njih. Da su Amerikanci na mestu Rusije do sada bi već bombardovali Kijev.

Da ali, kada bi Rusija bila vodeća sila sveta, ona bi natukla svoj totalitarni poredak drugima.

Zato je dobro što ih Ujka Sem zaustavlja u toj nameri, bokserom u nos.
 

Back
Top