Han: Srbija ima obavezu da uvede sankcije Rusiji - Kurir

Mizerna ucena belosvetskih protuva !

Ucena?
Pa tacno smo svi mi zasluzili nesto mnoog mnogo gore od Milosevica,Djindjica i Vucica zajedno.
Pre drugog svetskog rata Nemaci nam ponude fakticku neutralnost, luku Solun, mi potpisemo pa ih zaj.ebemo.

i onda nas oni polupaju, kao sto bi svako od nas polupao nekog pored sebe koji danas kaze jedno a sutra drugo.
1991.godina, svi na svetu upadljivo cute celih desetak dana, dajuci vremena JNA da porazi Slovence i ugusi pobunu.
Onda odjednom Milosevic sklopi dogovor i povuce se iz Slovenije.
Jel` hocete tako?
Pa dobro, sad cemo mi sve priznati redom, da nas vi vise ne bi zaje.bavali.
Od pada Milosevica mi damo skoro 8 milijardi evra donacija, a vi opet svrsavate na Putina?
Pa nece to da mzoe tako.............Opet cemo vas polupati, jer ste zasluzili.
 
Ucena?
Pa tacno smo svi mi zasluzili nesto mnoog mnogo gore od Milosevica,Djindjica i Vucica zajedno.
Pre drugog svetskog rata Nemaci nam ponude fakticku neutralnost, luku Solun, mi potpisemo pa ih zaj.ebemo.

i onda nas oni polupaju, kao sto bi svako od nas polupao nekog pored sebe koji danas kaze jedno a sutra drugo.
1991.godina, svi na svetu upadljivo cute celih desetak dana, dajuci vremena JNA da porazi Slovence i ugusi pobunu.
Onda odjednom Milosevic sklopi dogovor i povuce se iz Slovenije.
Jel` hocete tako?
Pa dobro, sad cemo mi sve priznati redom, da nas vi vise ne bi zaje.bavali.
Od pada Milosevica mi damo skoro 8 milijardi evra donacija, a vi opet svrsavate na Putina?
Pa nece to da mzoe tako.............Opet cemo vas polupati, jer ste zasluzili.

ZAR TI NIJE JASNO DA CEMO NAHEBATI KAKO GOD SE OKRENE.

AKO JE VEC TAKO.... BOLJE JE IZGINUTI KAO HEROJ, NEGO KAO SILOVAN I HEBAN U MOZAK.
 
Ucena?
Pa tacno smo svi mi zasluzili nesto mnoog mnogo gore od Milosevica,Djindjica i Vucica zajedno.
Pre drugog svetskog rata Nemaci nam ponude fakticku neutralnost, luku Solun, mi potpisemo pa ih zaj.ebemo.

i onda nas oni polupaju, kao sto bi svako od nas polupao nekog pored sebe koji danas kaze jedno a sutra drugo.
1991.godina, svi na svetu upadljivo cute celih desetak dana, dajuci vremena JNA da porazi Slovence i ugusi pobunu.
Onda odjednom Milosevic sklopi dogovor i povuce se iz Slovenije.
Jel` hocete tako?
Pa dobro, sad cemo mi sve priznati redom, da nas vi vise ne bi zaje.bavali.
Od pada Milosevica mi damo skoro 8 milijardi evra donacija, a vi opet svrsavate na Putina?
Pa nece to da mzoe tako.............Opet cemo vas polupati, jer ste zasluzili.

A sta bi se desilo da je bilo drugacije ?
Da je Djindjic bio na vlasti 90-tih godina,Vucic od 2000-te, a Sloba sada.
Da li bi bolje prosli ?
 
Svaki treci muskarac je poginuo u Prvom svetskom ratu, a ko zna koliko u drugom a moglo se mozda izbeci.
Ali bolje rat nego pakt.

Pa nije se moglo izbeci..... Kako da izbegnes da ti Hrvati ne ne pobijuu logoru 700 hiljada nevinih ljudi ? Jesu li oni bili krivi za politiku komunista?

Uostalom, da si bio sa Nemcima, izginuo bi od Britanaca i Amera.... sravnili bi nas sa zemljom mnogo zesce od Nemaca.
I jos bi im placao danak sledecih 50 godina.

Kako da izbegnes da ti Austro-Ugari ne iznasiluju zene u 1-om svetskom ratu i ne pobiju sve musko?
 
Poslednja izmena od moderatora:
x0nqP03453K0.jpg.pagespeed.ic.h29M3xZTxL.webp
 
Па ми још нисмо чланица ЕУ.

Vilimski: Zahtev Srbiji za sankcijama protiv Rusije "čista ucena"
Tanjug | 20. 11. 2014. - 17:41h |



Šef delegacije Slobodarske partije Austrije (FPO) u Evropskom parlamentu (EP) Harald Vilimski oštro je danas kritkovao evropskog komesara Hohanesa Hana zbog izjave da Srbija mora učestvovati u sankcijama EU protiv Rusije, istakavši da je to "čista ucena".

539878_profimedia0194633958_f.jpg


Han je danas tokom razgovora sa zvaničnicima u Beogradu precizirao da Srbija nije članica EU i da je slobodna da vodi svoju spoljnu politiku ali da evropska porodica očekuje da se Srbija "postepeno uskladi s njenom politikom, uključujući i spoljnu politiku".

"Ono što radi EU nastojeći da prekine važne odnose Srbije sa Ruskom Federacijom je čista ucena na račun mogućeg članstva Srbije u Uniji", naglasio je generalni sekretar najuticajnije opozicione stranke u Austriji.

Srpski premijer Aleksandar Vučić je jasno stavio do znanja da ne želi da se priključi sankcijama, a Vilimski strahuje da bi EU po pitanju prijema u članstvo mogla ocenjivati srpsku vladu na osnovu njenog odnosa prema Rusiji.

FPO, kako je podvukao u saopštenju, smatra da pristupanje Srbije EU ne sme biti procenjivano na osnovu spoljnopolitičkog delovanja, već pre svega na osnovu unutrašnjopolitičke situacije.

Srbija ima teške probleme u pravnom sektoru i već godinama vodi žestoku borbu protiv korupcije, nezaposlenosti i kriminala, naveo je on.

"EU treba da ima u vidu da su Srbiji važni partneri kako Brisel tako i Moskva. Odlučujuće je da se zemlji pomogne u rešavanju unutrašnjopolitičkih problema, i tako doprinese mogućem članstvu u EU", poručio je Vilimski.
 
Kолико видим за тебе то није исто зато сам те и ословио Босанцем, али видим не капираш :lol:
Е сине тако су и Руси и Срби једно те исто!


Geografska odrednica jedno i drugo, nista vise.
Znas koliko su male te drzave na ovoj planeti, a koliko je mala Zemlja naspram Sunca, a Sunce u nasoj galaksiji medju milijardama drugih zvezda, a Mlecni Put medju milijardama galaksija.

E sad zamisli koliko su tek mali i nebitni i Srbin i Hrvat i Kinez i Rus i Amer...onako svi zajedno..nema nas na mikroskopu....zato sam ti rekao, libo me racku za te glupe ljudske podele, pogotovu na Balkanu.
 

Back
Top