Hajde muskarci da vas vidimo na delu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Red_Zmaja:
DedaMraz:
A zar treba da je i ona zadovoljna?
Ma vazno je da tebi bude lepo....a njoj ako ne valja nek kupi neko pomagalo.... :wink:
Zmaju to je ipak malo egoisticno. Ako je tebi lepo mozes da se potrudis da i njoj bude dobro. U sexu ipak ucestvuju NAJMANJE dve osobe i da bi bio savrsen sex bilo bi fantasticno kada bi obe bile zadovoljene do kraja..do vrhunca. Nemoj reci da zensko ne izgleda najbolje u trenutku svrsavanja.
 
E pa ovako sex je jedino u cemu se slazem sa devojkama i to zato sto imam kako se kaze panov kompleks pa posto sex samnom moze da traje i po tri cetiri sata bez prestanka a nekad i vise onda mora bar jednom da svrsi da ga .... a pogotovu sto se ja i trudim jel nisam bas nesto narocito obdaren a ajde necu da lazem i do sada se nijedna nije zalila naprotiv 8)
a ti imas li ti nekih problema sa deckom pa proveravas kako je sa drugima? :twisted: :twisted:
 
Ma vazno je da tebi bude lepo....a njoj ako ne valja nek kupi neko pomagalo.... :wink:[/quote]
Zmaju to je ipak malo egoisticno. Ako je tebi lepo mozes da se potrudis da i njoj bude dobro. U sexu ipak ucestvuju NAJMANJE dve osobe i da bi bio savrsen sex bilo bi fantasticno kada bi obe bile zadovoljene do kraja..do vrhunca. Nemoj reci da zensko ne izgleda najbolje u trenutku svrsavanja.[/quote]

pa i ja sam to primetio to su jedini trenutci kad te zena zaista voli inace voli uglavnom ono sto mozes da joj pruzis mislim na pare i ono sto pare pruzaju zato ja najvise cenim prostitutke one su najpostenije :?
 
Captain Jack Sparrow:
E pa ovako sex je jedino u cemu se slazem sa devojkama i to zato sto imam kako se kaze panov kompleks pa posto sex samnom moze da traje i po tri cetiri sata bez prestanka a nekad i vise onda mora bar jednom da svrsi da ga .... a pogotovu sto se ja i trudim jel nisam bas nesto narocito obdaren a ajde necu da lazem i do sada se nijedna nije zalila naprotiv 8)
a ti imas li ti nekih problema sa deckom pa proveravas kako je sa drugima? :twisted: :twisted:
blago tvojoj devojci ako toliko dugo radis..nemam problema sa deckom, vec se igram malo sa vasim muskim mozgovima :lol: i moram da priznam da mi je veoma zanimljivo...
 
milichica:
Provalila sam da se uvek hvalite kako ste najbolji u svemu i svacemu a pogotovo u krevetu. E posto vam sve tako savrseno ide, da vas vidim sad....
Kako znate da ste uspeli da zadovoljite svoju partnerku, i da li ste sigurni da vam to nije odglumila. Provalila sam vas da nikada niste sigurni kakvi ste bili u krevetu ali bez obzira na to uvek ste na visini zadatka. Uvek je vasa velicina donjeg organa odgovarajuca i najbolja (naravno uvek povecana za jedno 5cm od prirodne velicine), uvek se hvalite da ste ne zamenljivi i najbolji u krevetu. Sta vas toliko cini sigurnim u svemu tome? Cisto me interesuje sta cete reci u svoju odbranu. By....
1. po njenoj reakciji :D 2.velicina je diskutabilna - na potpuno zadovoljstvo utice niz slatkih radnji kao sto su predigra,neposredan kontakt polnih organa, opustanje uz prijatno milovanje... jednostavno treba pratiti govor tela! :wink:
 
E, super si nam nabacila kritiku! I ja sam se nosio mislju da prokomentarisem ove yebache, jer su svi koorati i izdrzljivi i preyebali su sve zivo! Lik sa nickom na B je navodno kresao bakutu od 60 i to za kintu. Drugi je dobio za par minuta trooda (pozdravljam labooda) dobio cetvorocifrenu novcanicu!!! Pazi bisera! Da se ne radi, mozda, o 1000 dinara? He-he! Samo ih napljuj!!!
Kako znamo? Ako se ne foliras i ne mislis bas samo na sebe... znas...
Pozdrav!!! :wink:
 
yusatch:
E, super si nam nabacila kritiku! I ja sam se nosio mislju da prokomentarisem ove yebache, jer su svi koorati i izdrzljivi i preyebali su sve zivo! Lik sa nickom na B je navodno kresao bakutu od 60 i to za kintu. Drugi je dobio za par minuta trooda (pozdravljam labooda) dobio cetvorocifrenu novcanicu!!! Pazi bisera! Da se ne radi, mozda, o 1000 dinara? He-he! Samo ih napljuj!!!
Kako znamo? Ako se ne foliras i ne mislis bas samo na sebe... znas...
Pozdrav!!! :wink:

Pa, ne mogu reci da delimicno nisi u pravu. Ali, recimo mene su neki dokoni Deda Mrazovi i slicni trpali u tu grupu, a ja nikad nisam nista izmislio... Niti sam se hvalisao necim...

Ne razumem ove ljude sa foruma... :(
 
Pravo da ti kazem , uopste mi nije toliko bitno da li je ona zadovoljena u krevetu, nego da sam ja. E sada, naravno ako ima tu nesto da pomognem, rado cu, pa cak i pitati da bolje shvatim.Ali mi je moje zadovoljstvo prece.Uostalom ko ne ume sebe da zadovolji ne ume ni druge. Znas kako kazu u koZmo-u, putem do orgazma idete sami, muskarac je tu da pripomogne. A mislim da je i suprotno. Isto tako bih postavio pitanje i devojkama, koliko su one ubedjene da zaista zadovoljavaju muskarca , i da li misle da je evodintno prskanje dovoljan znak da je TO To, i da je on zadovljen....;)
 
Provalila sam da se uvek hvalite kako ste najbolji u svemu i svacemu a pogotovo u krevetu. E posto vam sve tako savrseno ide, da vas vidim sad....
Kako znate da ste uspeli da zadovoljite svoju partnerku, i da li ste sigurni da vam to nije odglumila. Provalila sam vas da nikada niste sigurni kakvi ste bili u krevetu ali bez obzira na to uvek ste na visini zadatka. Uvek je vasa velicina donjeg organa odgovarajuca i najbolja (naravno uvek povecana za jedno 5cm od prirodne velicine), uvek se hvalite da ste ne zamenljivi i najbolji u krevetu. Sta vas toliko cini sigurnim u svemu tome? Cisto me interesuje sta cete reci u svoju odbranu. By....
hajde pojavi se sad ako smes
 
Provalila sam da se uvek hvalite kako ste najbolji u svemu i svacemu a pogotovo u krevetu. E posto vam sve tako savrseno ide, da vas vidim sad....
Kako znate da ste uspeli da zadovoljite svoju partnerku, i da li ste sigurni da vam to nije odglumila. Provalila sam vas da nikada niste sigurni kakvi ste bili u krevetu ali bez obzira na to uvek ste na visini zadatka. Uvek je vasa velicina donjeg organa odgovarajuca i najbolja (naravno uvek povecana za jedno 5cm od prirodne velicine), uvek se hvalite da ste ne zamenljivi i najbolji u krevetu. Sta vas toliko cini sigurnim u svemu tome? Cisto me interesuje sta cete reci u svoju odbranu. By....

А шта ако нас уопште не занима да ли смо задовољили партнерку? Или ту неку?
 
Pravo da ti kazem , uopste mi nije toliko bitno da li je ona zadovoljena u krevetu, nego da sam ja. E sada, naravno ako ima tu nesto da pomognem, rado cu, pa cak i pitati da bolje shvatim.Ali mi je moje zadovoljstvo prece.Uostalom ko ne ume sebe da zadovolji ne ume ni druge. Znas kako kazu u koZmo-u, putem do orgazma idete sami, muskarac je tu da pripomogne. A mislim da je i suprotno. Isto tako bih postavio pitanje i devojkama, koliko su one ubedjene da zaista zadovoljavaju muskarca , i da li misle da je evodintno prskanje dovoljan znak da je TO To, i da je on zadovljen....;)

Mistr beta mejl :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top