Hajde da vidimo koliko se zna....

ja obichno hvatam beleshke....tipa....sad smo na boq....sad je ona na meni....pa sam zabio nokte u njena ledja itd....kasnije kad sve to imash na papiru crno na belo....rezime je mnogo lakshi...al netju sad o tome....to je ipak deo moje intime a vi ste totalni stranci....
 
Ništa lepše od zagrljaja i maženja posle odnosa.
Ako posle toga padne i zajedničko spavanje i buđenje u ranu zoru i kafica na svežem vazduhu, a onda sve ispočetka.....
Ljudi, za to vredi živeti, ali to ne može da se dešava svaki dan!
U svakom slučaju, sex posle koga ljudi okrenu leđa jedno drugom je najveći bedak na svetu....
Ko ne veruje neka proba!!! 8)
 
dejan_MB:
Znacenje reci znamo,obicno posle sex-a sledi rezime situacije,ume li ko da opise to!

Ja imam "evaluation form" koji imam ostampan u 1000 primeraka i to drzim ispod kreveta. To se onda popunjava, anonimno naravno posle svakog odnosa i onda se to stavi u kartoteku koja se vodi po nadimcima devojaka koje su popunjavale formulare. onda taj popunjeni formular biva ubacen u bazu podataka i onda se porede moje preformanse u odnosu na karakteristike partnerke i raspored planeta.

zar vi to ne radite?!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
mojickamala:
Ništa lepše od zagrljaja i maženja posle odnosa.
Ako posle toga padne i zajedničko spavanje i buđenje u ranu zoru i kafica na svežem vazduhu, a onda sve ispočetka.....
Ljudi, za to vredi živeti, ali to ne može da se dešava svaki dan!
U svakom slučaju, sex posle koga ljudi okrenu leđa jedno drugom je najveći bedak na svetu....
Ko ne veruje neka proba!!! 8)

I josh kad bi to moglo svaki dan...
 
NaraYan:
mojickamala:
Ništa lepše od zagrljaja i maženja posle odnosa.
Ako posle toga padne i zajedničko spavanje i buđenje u ranu zoru i kafica na svežem vazduhu, a onda sve ispočetka.....
Ljudi, za to vredi živeti, ali to ne može da se dešava svaki dan!
U svakom slučaju, sex posle koga ljudi okrenu leđa jedno drugom je najveći bedak na svetu....
Ko ne veruje neka proba!!! 8)

I josh kad bi to moglo svaki dan...
I ja kazem!
 
Incognito:
Cigareta naraFski... A ako je seks bio ekstra isrcrpljujuci, blagi dremez/polusan od bar 10-ak minuta u zagrljaju drage osobe...

Ovo mu dodje kao reklama za MasterCard (ili bese Visa?) - Dobro vino, 100€; Luksuzni apartman, 150€; (sad ide malo eye-pleasing hollywood style seksualni odnos); Kratak dremez posle seksa - neprocenjivo; Za sve ostalo tu je MasterCard ;)
...sirotan si ti, za, ne ovakav, NO TAKAV provod!
Zar ne!?
 
kojote:
Incognito:
Cigareta naraFski... A ako je seks bio ekstra isrcrpljujuci, blagi dremez/polusan od bar 10-ak minuta u zagrljaju drage osobe...

Ovo mu dodje kao reklama za MasterCard (ili bese Visa?) - Dobro vino, 100€; Luksuzni apartman, 150€; (sad ide malo eye-pleasing hollywood style seksualni odnos); Kratak dremez posle seksa - neprocenjivo; Za sve ostalo tu je MasterCard ;)
...sirotan si ti, za, ne ovakav, NO TAKAV provod!
Zar ne!?
:D :D :D :D :P :P :P
 
dejan_MB:
kojote:
Incognito:
Cigareta naraFski... A ako je seks bio ekstra isrcrpljujuci, blagi dremez/polusan od bar 10-ak minuta u zagrljaju drage osobe...

Ovo mu dodje kao reklama za MasterCard (ili bese Visa?) - Dobro vino, 100€; Luksuzni apartman, 150€; (sad ide malo eye-pleasing hollywood style seksualni odnos); Kratak dremez posle seksa - neprocenjivo; Za sve ostalo tu je MasterCard ;)
...sirotan si ti, za, ne ovakav, NO TAKAV provod!
Zar ne!?
:D :D :D :D :P :P :P

8) ...sto se smejes, klipane, zvirni (samo) u cenovnik! Beddara. Sirotinjski brate, kao i tvoj jadan osmeh. Hh, zvacu te: Deki sisa. Siskica. Sisoje.
Moj.

8)
 

Back
Top