Hajde da pričamo malo o SRS

Kako niko nije otišao?
Pa otišao je Šešelj:mrgreen:
Ostalo ne bih komentarisao jer nema veze sa realnošću.

Nazalost, moj komentar uopste nisi shvatio, ali me to nimalo ne cudi....
Iako nisam radikal, a to ponavljam nekoliko puta ovde, vrlo brzo sam postao mnogo skloniji tezi da je u radikalima MNOGO manje jednoumlje nego u bilo kojoj drugoj stranci.
A ta cinjenica(koja je za mene postala cinjenica citajuci "demokratske" komentare lisene svake realnosti, a vrlo cesto i zdravog razuma) je vrlo vrlo porazavajuca za vas.
 
Pa šta ima da te čudi kad lupetaš, a onda to lupetanje nazivaš činjenicama.
Za ovu priču koju pokušavaš da plasiraš imaš forum na sajtu radio Fokusa.
Ako ne prepisuješ odande:mrgreen:

Pa , da SAMO MALO razmislis svojom glavom(ako ti nisu vec uradili lobotomiju), onda bih shvatio da je to sto sam napisao istinito.
Ili si mozda mislio da im se svidelo kako demokrate rade, pa da nisu izasli na izbore?
Ili da su mozda vama dali glasove?
Definitivno treba da tuzis DS, jer su ti ukrali mozak.
 
Ma sve si u pravu, kao i ono za radikale zašto nisu učestvovali u prelaznoj vladi posle 5. oktobra, pa sad ni da prismrdiš na tu temu:mrgreen:
Joj odakle izvirete:lol:

Ne razumem sta si hteo ovim da kazes.......

Radikali nisu hteli da ucestvuju u vladi posle 5. oktobra jer su JAVNO na konferenciji za stampu rekli kako smatraju da treba da se povuku iz vlade jer je ocigledno narodna volja da se vlast promeni....
Vrhunac demokratije, koji vi necete dostici NIKADA.
 
Ne razumem sta si hteo ovim da kazes.......

Radikali nisu hteli da ucestvuju u vladi posle 5. oktobra jer su JAVNO na konferenciji za stampu rekli kako smatraju da treba da se povuku iz vlade jer je ocigledno narodna volja da se vlast promeni....
Vrhunac demokratije, koji vi necete dostici NIKADA.

Oooooooo ludače:lol::lol:
Napisao sam ti na toj temi, nisu ni mogli da učestvuju u prelaznoj vladi jer su godinu dana pre toga dali ostavke.
A muzli su budžet još godinu dana.
Vrhunac demokratije?:mrgreen::rotf:
 
Oooooooo ludače:lol::lol:
Napisao sam ti na toj temi, nisu ni mogli da učestvuju u prelaznoj vladi jer su godinu dana pre toga dali ostavke.
A muzli su budžet još godinu dana.
Vrhunac demokratije?:mrgreen::rotf:

Nisam nasao na toj temi zato nisam pisao........
Mogli su da usestvuju jer su bili pozvani u tu vladu......ustvari , bili su ministri u ostavci u toj vladi, a vlada je sama sebe raspustila, iako je mogla da zavrsi mandat.
Takodje, ta prica oko "muzli su budzet" govori samo o tome koliko ti ne znas propise iz te oblasti, koji jasno kazu da ce recimo i SADA, poslanici u Skupstini Srbije(iz proslog saziva koji nece biti poslanici u sledecem parlamentu) primati poslanicke plate jos 6 meseci, jer na to imaju pravo.Kao i ministri iz bivse bvlasti(bilo koje bivse vlasti, kada im prestane mandat).
Dokle vise pricate te poluistine?????????
 
Radikali se boje vlasti. Mlohavom daju mesto premijera iako on vishe nema cime da ucenjuje. Tuzno...

ne boje se vlasti nego nemaju kadar koji bi vidio zemlju, zato i daju premijersko mesto kostunici, ko bi od njih mogao da bude cenjeni premijer? toma sa sredjom skolom koji poznaje samo srpski jezek?

jedini kadar koji imaju je ona zena sa kosova ekonomista, cini mi se da samo ona nesto tamo vredi sto se tice znanja i nekog ponasanja.

nemaju kadar koji moze da vodi zemlju...
 
Nisam nasao na toj temi zato nisam pisao........
Mogli su da usestvuju jer su bili pozvani u tu vladu......ustvari , bili su ministri u ostavci u toj vladi, a vlada je sama sebe raspustila, iako je mogla da zavrsi mandat.
Takodje, ta prica oko "muzli su budzet" govori samo o tome koliko ti ne znas propise iz te oblasti, koji jasno kazu da ce recimo i SADA, poslanici u Skupstini Srbije(iz proslog saziva koji nece biti poslanici u sledecem parlamentu) primati poslanicke plate jos 6 meseci, jer na to imaju pravo.Kao i ministri iz bivse bvlasti(bilo koje bivse vlasti, kada im prestane mandat).
Dokle vise pricate te poluistine?????????
kako ne kapiraš da ćeš ispasti još gluplji ako se nastavljaš?:mrgreen:

- nisu bili pozvani u tu vladu;
- apropo "propisa" (kako ih ti nazivaš:mrgreen:) ... nisu u pitanju poslaničke plate i pravo na primanja u trajanju od 6 meseci. Oni(radikalski ministri) su podneli ostavke, te ostavke nikad nisu došle do skupštine zbog "viših ciljeva". Samim tim su nastavili da budu ministri, da muzu budžet i da se ogrebu za stanove;
- poslanici nisu podneli ostavke već samo ministri koji su bili u vladi sa SPS i JUL;

To je strašno ljigavo, a još je ljigavije što ti to pokušavaš da braniš, ali ni to ti ne ide od ruke jer veze nemaš o čemu pišeš:mrgreen:
 
Čisto da ih ne zaboravimo :D

U svom ovom vrtlogu napete političke situacije radikali ćute. Naravno, njihove pristalice to ne čine, jer vidimo hiljade klon-tema na ovom pdf koje su koncentrisane protiv DS-a.
A meni nekako čudno da se u svom tom krkljancu ne oglase radikali.

Da iskoristim Markowčevu logiku pa da zaključim:
"ovo je jasan dokaz da SRS ne želi u vlast"

Mene zanima gde su radikali i šta rade. Imaju otvoren gol, a izgleda da ne žele da strpaju loptu u njega. Kukavički? Nesposobno? Bojažljivo?

Dakle, pitanje - šta rade radikali dok DS nudi silne pare i pozicije da bi narod koji je glasao za njih doveo na vlast?

:shock:
nemoj molim te ,od toga moze da se rikne
 
ne boje se vlasti nego nemaju kadar koji bi vidio zemlju, zato i daju premijersko mesto kostunici, ko bi od njih mogao da bude cenjeni premijer? toma sa sredjom skolom koji poznaje samo srpski jezek?

jedini kadar koji imaju je ona zena sa kosova ekonomista, cini mi se da samo ona nesto tamo vredi sto se tice znanja i nekog ponasanja.

nemaju kadar koji moze da vodi zemlju...

Ja sam to i rekao u svom prvom komentaru ovde.
ali to takodje NE ZNACI, da treba prepustiti vlast ovim lopovima iz demokratske stranke.
Lopovluk je ipak lopovluk, zar ne?
 
kako ne kapiraš da ćeš ispasti još gluplji ako se nastavljaš?:mrgreen:

- nisu bili pozvani u tu vladu;
- apropo "propisa" (kako ih ti nazivaš:mrgreen:) ... nisu u pitanju poslaničke plate i pravo na primanja u trajanju od 6 meseci. Oni(radikalski ministri) su podneli ostavke, te ostavke nikad nisu došle do skupštine zbog "viših ciljeva". Samim tim su nastavili da budu ministri, da muzu budžet i da se ogrebu za stanove;
- poslanici nisu podneli ostavke već samo ministri koji su bili u vladi sa SPS i JUL;

To je strašno ljigavo, a još je ljigavije što ti to pokušavaš da braniš, ali ni to ti ne ide od ruke jer veze nemaš o čemu pišeš:mrgreen:

Opet lazes!
Dokle vise?
Oni nemaju sta da budu pozivani(ili ne pozivani) u vladu, jer su oni ministri u vladi kojoj NIJE istekao mandat.
Da muzu budzet?????
Kojih bre visih ciljeva?
O cemu ti pricas?
Takodje si rekao nesto veoma ruzno, i OPET lagao...
Stanove koje su dobili, dobili su PRE tih ostavki, na nacin sasvim slican nacinu na koji je ogroman broj gradjana Srbije dobio stanove koji su bili u drustvenom vlasnistvu.
Pricas o nekakvoj ljigavosti?
Pa na sta ti lice ove izjave demokrata poslednjih dana?
Na sta ti lice price o bakinom lezaju, i price o kreditu uzetom za vilu ?
Na sta ti lice price o tome kako je milion evra za osnivanje firme prebaceno iz budzeta firme koja je za nekoliko godina UKUPNO prihodovala 6000 evra?
Na sta ti lice price o trzisnoj ceni secerane od 3 evra, i nekoliko miliona dugova, sa robom u skladistu dvostruko vrednijom od tih dugova?
Na sta ti lice price o 300 000 evra koje je jedan sluzbenik vlade pozajmio drugom(kada vec nije prosla prica kako je dobio od roditelja)?
Na sta ti lice price o vili vrednoj preko milion evra, koju funkcioner vase koalicije kupi za navodnih 380 000?
Na sta ti lici prica o stipendiranju funkcionerske cerke, odmah posle privatne posete rukovodstva firme tom funkcioneru?
Novcima koje se pominju samo u nekim od ovih prica, moguce je sazidati mnogoooooooooooooooo mnogooooooooooooooooo stanova.
 
Opet lazes!
Dokle vise?
Oni nemaju sta da budu pozivani(ili ne pozivani) u vladu, jer su oni ministri u vladi kojoj NIJE istekao mandat.
Da muzu budzet?????
Kojih bre visih ciljeva?
O cemu ti pricas?
ova.
Ludače:roll::lol:
Dali su ostavke i ostali u Vladi.
Mislio sam da si glup, ali tvoj problem je druge prirode.
Opusti se, sad će doći po tebe....:mrgreen:

veljavojaym0.png
 
Pa zavisi, Slobec i ekipa su drpali al nisu davali narodu.
Ovi drpaju al daju narodu. Isto kao i drug Tito.

Ipak postoje razlike.

to je moja logika bila i pre 5 oktobra daj da skinemo ove da se vise nikada ne vrate,
neka dodje ko hoce samo da povede i zemlju napred, neka kradu da im bude bolje ali neka obezbede i nama da zivimo bolje, danas bar znas da ce svaki dan biti bolji od predhodnog [sem pred izbore onda se molis bogu da se ne vrate oni stari koji su krali ,zemlja propadala, a narod je dobijao sipak od toga]

i ne kradu svi ni sada mozda ima 2-3 sumnjiva,to opozicija pravi atmosferu da su svi korumpirani,svi kradu, i da su svi tu samo zbog novca, mozda iz iskustva dok su oni vladali...tako je bilo...

drugo ovi sada oce da idu sto pre u E.U a zna se sta to znaci, sistem koji sprecava-suzbija korupciju na svakom mestu, [sudstvu,vlasti,zdravstvu, policiji, i.td]
 
to je moja logika bila i pre 5 oktobra daj da skinemo ove da se vise nikada ne vrate,
neka dodje ko hoce samo da povede i zemlju napred, neka kradu da im bude bolje ali neka obezbede i nama da zivimo bolje, danas bar znas da ce svaki dan biti bolji od predhodnog [sem pred izbore onda se molis bogu da se ne vrate oni stari koji su krali ,zemlja propadala, a narod je dobijao sipak od toga]

i ne kradu svi ni sada mozda ima 2-3 sumnjiva,to opozicija pravi atmosferu da su svi korumpirani,svi kradu, i da su svi tu samo zbog novca, mozda iz iskustva dok su oni vladali...tako je bilo...

drugo ovi sada oce da idu sto pre u E.U a zna se sta to znaci, sistem koji sprecava-suzbija korupciju na svakom mestu, [sudstvu,vlasti,zdravstvu, policiji, i.td]

Pa naravno. Nije Tito dzabe vladao 50 godina. Krao koliko je stigao, ali je uvek davao narodu. Da je slobec kojim slucajem tako radio, jes bi on nama bio boss. Sva sreca pa nije.:mrgreen:
Al objasni ti to ljudima kojima se malipulise preko Kurira, Pravde i ostalog sto se kupuje na trafici al nisu novine.
Nista dok se sami ne uvere. A hoce. Uverice se kao i sve one opstine koje su najurile radikalsku vlast na sadasnjim izborima. Videli ih na delu i rekli-pali, mars iz moje avlije.:rotf:
 
Stanove koje su dobili, dobili su PRE tih ostavki, na nacin sasvim slican nacinu na koji je ogroman broj gradjana Srbije dobio stanove koji su bili u drustvenom vlasnistvu.
Pricas o nekakvoj ljigavosti?
Pa na sta ti lice ove izjave demokrata poslednjih dana?
Na sta ti lice price o bakinom lezaju, i price o kreditu uzetom za vilu ?
Na sta ti lice price o tome kako je milion evra za osnivanje firme prebaceno iz budzeta firme koja je za nekoliko godina UKUPNO prihodovala 6000 evra?
Na sta ti lice price o trzisnoj ceni secerane od 3 evra, i nekoliko miliona dugova, sa robom u skladistu dvostruko vrednijom od tih dugova?
Na sta ti lice price o 300 000 evra koje je jedan sluzbenik vlade pozajmio drugom(kada vec nije prosla prica kako je dobio od roditelja)?
Na sta ti lice price o vili vrednoj preko milion evra, koju funkcioner vase koalicije kupi za navodnih 380 000?
Na sta ti lici prica o stipendiranju funkcionerske cerke, odmah posle privatne posete rukovodstva firme tom funkcioneru?
Novcima koje se pominju samo u nekim od ovih prica, moguce je sazidati mnogoooooooooooooooo mnogooooooooooooooooo stanova.

Ovo mi sve lici da mnogo citas Kurir i istom preterano verujes.:rotf::rotf::rotf:
 
to je moja logika bila i pre 5 oktobra daj da skinemo ove da se vise nikada ne vrate,
neka dodje ko hoce samo da povede i zemlju napred, neka kradu da im bude bolje ali neka obezbede i nama da zivimo bolje, danas bar znas da ce svaki dan biti bolji od predhodnog [sem pred izbore onda se molis bogu da se ne vrate oni stari koji su krali ,zemlja propadala, a narod je dobijao sipak od toga]

i ne kradu svi ni sada mozda ima 2-3 sumnjiva,to opozicija pravi atmosferu da su svi korumpirani,svi kradu, i da su svi tu samo zbog novca, mozda iz iskustva dok su oni vladali...tako je bilo...

drugo ovi sada oce da idu sto pre u E.U a zna se sta to znaci, sistem koji sprecava-suzbija korupciju na svakom mestu, [sudstvu,vlasti,zdravstvu, policiji, i.td]

2-3 sumnjiva?????
Pa , po toj logici , neka ih nema ih puno?
Malo mi ta logika smrdi....
Ili si ti mozda jedan od dvojice trojice?
 
Ludače:roll::lol:
Dali su ostavke i ostali u Vladi.
Mislio sam da si glup, ali tvoj problem je druge prirode.
Opusti se, sad će doći po tebe....:mrgreen:

veljavojaym0.png

Ti stvarno nemas pojma o zivotu...........
Oni su i pored ostavki ministri u vladi SVE DOK se ne izaberu novi....a za nove ministre potrebna je NOVA parlamentarna vecina , koju radikali nisu hteli da daju nikome...
A ni socijalisti....I sta je posledica toga?
Poznajes li ti razliku izmedju uzroka i posledica???????
Izgleda da je to suvise tesko za tebe.....

Nego ne rece mi nista za sva ona pitanja o ljigavosti koja sam postavio?
Opet selektivno citas????????
 

Back
Top