Guild Wars

sta reche strajo za Galigord's Stone Staff ????? 4.5 k :lol: likovi mi traze izmedju 30-40 k za njega ali svi :(

Еј, Shone, набавио сам ти штап... није баш Galigord's Stone Staff, али овај је бесплатан, мом ћалету више не треба,купио други па сад хода ко нов... :hahaha:
А понудио се и да ти покаже како се користи...:rotf:
Немој да се љутиш, ајмо заједно по тих 30 к. Направићемо их за 1 дан, ако те не мрзи...
Поздрав :) :bye:
 
Odavno nisam igrao GW zbog errora 58 , pa me zanima koji se buildovi koriste sad za clearovanje FoW-a , UW-a i ostalih elite area i jel se promenila meta u HA malo ( tj. da li se novi skilovi koriste ) ?
 
<zaishen supporter :mrgreen: postao sam zavisnik od z chesta q.q
e da i posle muka i muka i muka i muka da nadjem grupu za HA, nashao sam jednu dobru, imali smo 4 pobede i dobio sam Hero titulu :D al je muka naci grupu bez ranka a razumem i zashto u no ranked grupama sve neki majmuni :S ladno gledam lika kako healuje i baca OoS dok ima jedno 15% healtha i ubije se XD
 
<zaishen supporter :mrgreen: postao sam zavisnik od z chesta q.q
e da i posle muka i muka i muka i muka da nadjem grupu za HA, nashao sam jednu dobru, imali smo 4 pobede i dobio sam Hero titulu :D al je muka naci grupu bez ranka a razumem i zashto u no ranked grupama sve neki majmuni :S ladno gledam lika kako healuje i baca OoS dok ima jedno 15% healtha i ubije se XD
Lol tolko losheg hilera nisam nikad video :hahaha:
A kakav ste build igrali , jel se meta u HA promenila neshto ?
 
@steva
ne kontam shta si hteo da pitash xD
@mare
ja sam se valjao kuci kad se ubio, igrali smo hway (valjda se tako zove :D) to je ono sa 3 RaO, SH ele, 2n/rt healera (jedan oos a drugi ooa), TF heroj (livia, rawr xD) i josh jedan snarer ele ili hexer heroj zavisi kako smo raspolozheni xD
 
Hway zakon , ja san n00b za HA , samo sam 3 puta ulazio u HoH i 3 puta izgubili ( mojom krivicom ) i to sa Hway-om .
Meni je bilo najbolje u HA kad smo pichili Hway sa 2 SH elea i jednim snareom , 3 RaO-a i 2 N/Rt-a i igrali protiv nekog r 8-9 balanced tima , posle 10 min ostali smo samo ja i snarer ele protiv monka , warra i WS derva . Onaj moj ele odigro ko pro , sve zhivo snareovao ja samo trchim ko lud i silujem monka , a war i derv i ne mogu da nas stignu , a monk samo psuje na chatu , sve vreme samo OMG **** OMG **** OMG , posle me taj monk spamovao na whisper 10 minuta posle mecha :D.
 

Back
Top