Guild Wars

Vidak

Početnik
Poruka
7
Pozdrav ljudi,

Ja isto igram Guild Wars i uopste nisam zadovoljan svojim Guildom. Da li ima nekih domacih guildova i kako bih mogao da se registrujem? Imam Prophecies, EotN i Factions. Jel bi neko mogao da mi pomogne?

Steva Mustaine

Ističe se
Banovan
Poruka
2.205
lol!
njab se raspao negde u junu kad sam batalio da igram GW ;)
pa sam negde u avgustu poceo ponovo da igram i napravili smo guild Mi Imamo Celicna [Muda]
i onda smo nekako uspeli da obnovimo NJAB..pa sam dao nikoli lid i posle nekoliko dana sam batalio ponovo da igram :lol:
sad ne znam kakvo je stanje

ljubo-exyu

Početnik
Poruka
22
Do kog ste inace dosli onim gay gank buildom. GG. Javite se kad budete poceli balance da radite.
Zavidni stvore treba da kazes BRAVO. Napravi srpski guild i budi r2000 i ja cu ti reci "svaka cast". Nervira me sto se svaki put nadje neki pametnjakovic u nasem narodu koji ce da pljuje po svom, i posle se cudimo sami sebi sto nam je ovako. Glavu gore, budi srbin, a jok seka persa.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.