Guild Wars

Nije glupo, jer ako igras samo PvP, a vodja party-ja ti kaze da rerollujes necra recimo, nece da te ceka par dana da ga izlevelujes ;) A i lakse je za (ozbiljan) PvP koristiti pvp-only likove, videces zbog cega ako se navuces na gw pvp, da te ne smaram sad beskorisnim informacijama.

Kupi Guild Wars Complete Edition, tu imas sve (prophecies, factions, nightfall i eye of the north).


Moze PvE lik da se koristi za PvP naravno. Kad naucis skill u PvE on ti je automatski otkljucan za PvP likove. Naravno, mozes da otkljucavas skillove i sa PvP likom preko balthazar factionsa. Balhazar factions dobijas kroz PvP (za svako ubistvo, pobedu tvog tima itd.) Svejedno je da li ces da otkljucavas skillove sa PvE likom ili odmah preko PvP-a.

Moj savet ti je da predjes prvo PvE, taman da naucis malo mehaniku, posto se dosta razlikuje od WoW-a a i da vidis koja ti profesija (klasa) najvise lezi. I da, prava igra pocinje tek kad dodjes do 20-og lvl-a. :)

da tako sam i razmishljao da izlvlujem prvo da se uhodom pa onda polako pvp, smao da se naviknem na GW poshto ono kad god pomislim na neki mmo odma wow u glavi i moj interface kakav je bio nece mi biti bash lako
 
eh vako ..... dosho sam do lvl 20 i igro neko vrijeme na njemu....i prohtije mi se pvp, pa napravim pvp only character, al kad uđem na guild hall i one alliance borbe neće da mi uđe tu da se borim--ne prikazuje mi nikakve opcije da accept kao sto drugima iz mog guilda prikaže...molim pomoć :dontunderstand:
 
Mene nesto smorio GW. Nerfovali CoP zbog farmera a SY! ostavili da svako ko igra paragona ili neku klasu sto spamuje SY! automatski igra igru na easy mode. Buffovali neke retardirane skillove. To me podseca na jednu izreku:
"What's OP about this skill?"
"It's X"
"Okay nerf everything except that."
 
Iz onog sto sam video na you tubeu i procitao u raznim casopisima i na raznim sajtovima Guild Wars zaista deluje interesantno. Da budem iskren smorio me je WoW i zaista bih zeleo da probam nesto drugoa nekako u moru raznoraznih MMOova Guild Wars mi deluje kao jedini pristojan naslov. E sad ono sto mene zanima kod GW a jeste sledece:

1. Da li ljudi u vecem broju jos igraju GW? (tj da li su serveri pusti ili pak ima igraca)

2. Da li ima novih igraca sa kojima bih ja mogao da pocnem da igram igru od pocetka (necu da prelazim ceo game content sam sa botovima)

3. Kakav je pvp? (Citao sam o pvpu i dosta je hvaljen, ali bih voleo da mi ga neko na neformalnom srpskom malo bolje opise).

4. Da li da cekam GW2 ?
 
1. Zavisi koji, americki su puni svuda, evropski zavisno od grada/outposta gde si trenutno (u vecim gradovima uvek ima dosta ljudi), dok su azijski vecinom pusti. Da napomenem da su svi serveri povezani medjusobno i da mozes u par klika da se prebacis sa jednog na drugi neogranicen broj puta. Ja licno preferiram eu zbog pinga.

2. Ima naravno. A i svaki normalan PvE guild pomaze pocetnicima.

3. PvP je fenomenalan, imas gomilu modova da tako kazem: Alliance battles, random arena, team arena, hero battles, heroes' ascent i guild vs guild. Svaki je prica za sebe.

4. Ne, jer izlazi tek 2010-2011.

Kupi complete edition (ako se uopste odlucis za GW) jer za 3k dinara dobijas sve delove i expanziju.


Poz,
Ivan
 
1. Zavisi koji, americki su puni svuda, evropski zavisno od grada/outposta gde si trenutno (u vecim gradovima uvek ima dosta ljudi), dok su azijski vecinom pusti. Da napomenem da su svi serveri povezani medjusobno i da mozes u par klika da se prebacis sa jednog na drugi neogranicen broj puta. Ja licno preferiram eu zbog pinga.

2. Ima naravno. A i svaki normalan PvE guild pomaze pocetnicima.

3. PvP je fenomenalan, imas gomilu modova da tako kazem: Alliance battles, random arena, team arena, hero battles, heroes' ascent i guild vs guild. Svaki je prica za sebe.

4. Ne, jer izlazi tek 2010-2011.

Kupi complete edition (ako se uopste odlucis za GW) jer za 3k dinara dobijas sve delove i expanziju.


Poz,
Ivan

Hvala na informacijama. Videcu da ga kupim sledece nedelje.
 
evo sad iz drugog ugla ;D :

1. nema puno ljudi vishe, jednostavno... nema.

2. Na kraju krajeva botovi ce ti posluzhiti bolje kroz misije kad vidish kakvih " mudrih glava " ima....

3. Vrlo subjektivno... pvp radi po principu rock-paper-scissors, znachi mnogo, mnogo, mnogo vishe je bitna tvoja klasa i build koji imash nego skill- nekoga cesh dobiti u par sekundi dok ce neko tako tebe... a i postoje neke klase za- "EJ FRENDU ZNASH KAKO RASTURAM U GILD VORSU", " EHEHE KAKO QL, SAD TJU I JA DA QPIM"- shto verovatno sluzhi da ta deca od 10g kupe koju kopiju i da ljudi isteraju josh koji dolar iz igrice. Ako si opushten lik koji ulazi sat do dva dnevno da se malo opusti i pobegne od realnosti, onda to nije za tebe. ( i btw pola tih "modova" niko zhivi ne igra, a za Heroes Accent i Guild vs Guild ti treba rank- znachi da si igrao ranije, ne pushtaju pochetnike)

4. ne, predugo cesh chekati.

Na kraju ostaje zakljuchak da ako trazhish igru da igrash "posle vechere" ovo je za tebe.... ako ocesh neshto "ozbiljnije" ( koliko god to igrica mozhe biti ozbiljna )- imash bolje varijante
 

Back
Top