Gta serbia

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nisam_Gost

Zainteresovan član
Poruka
452
http://gtasrbija.freesmfhosting.com

Ovo je zajednica koja se bavi patchovanjem gta serijala.Prvi patch koji radimo je gta serbia patch.Imamo na umu svasta da uradimo mnogo toga smo i uradili.Naprimer nesto od vaznijih stvari.Cj, rider, smoke svi su belci, PREVODIMO IGRICU NA SRPSKI....

Sajt treba da bude gotov do subote....Sve u svemu to je to dodjite i podrzite nas u ovom projektu ako hocete mozete i da pomognete....
 
GTA Serbia vec postoji ako nisi znao i bavi se patchovanjem i postoji patch gde je vecina igre prevedena na srpski.Sajt trenutno ne radi jer je glavni lik, otishao u vojsku. Znam ovo jer sam bio deo ekipe koja je prevela igru. BTW postoji vec patch gde su clanovi Grove Street-a belci. Mada mozda vi uradite nesto bolje. Srecno!!!
 
e bre nađite nešto originalno a ne da kopirate lika koji je to davno uradio...
evo npr uzmite pa cs za terrore stavite šiptare, a za ct četnike i prevedite na srpski :D
 
Ovo je vec vidjeno, ali se ideja i dalje moze exploatisati. Tipa , GTA Kosovo :D Sve naoruzate kalashima i granatama, jednima stavite srpske a drugima shiptarske skinove. I samo rokanjeee!!! :D
zar nije dobra ideja ? Jos biste i imali usput i clanove medjunarodne zajednice i UN-a koje biste morali da ubijete za extra kesh :D
 
Evo ovako ako zelite da pomognete dobrodosli ste.Trebaju nam ljudi koji znaju nesto od ovoga da rade:

3D modelovanje (modelovanje auta, zgrada, pusaka) (da zna da radi sa 3d maxom)
Coder (on odradjuje npr. cene pice, oruzija, edituje misije....)
 
Pazi, svi bi voleli i mnogi sad ocekuju da to budu ceo BG, i Srbija...pa znate vi koliko vremena treba za jednu stracaru? a kamoli ceo dvomilionski grad+ ove vase zelje.... Na GTA u Rockstaru rade citave armije 3d modelera...armije
 
Neki ljudi su ubacivali Liberty City umesto san andreasa. I samo 10 misija.

Prvo: Vecinu modela su inportovali iz GTA III
Drugo: Radili su skoro 15 meseci
Trece: Igra je puna bugova

Znaci ako se hoce moze da se uradi pravi GTA Serbia (sa 3 najveca grada), ali to moraju ma rade vrhunski 3d moderi i koderi i da se ima dosta iskustva sa njim. Naravno ni oni to ne bi mogli da urade za manje od godinu-dve. Pa zasto se GTA pravi tako dugo. Da je lako editovati, pa onda bi svako izdavao i pravio igricu...
 
Bande nece biti izmenjene kao i u gta srbija patchu da ti moras biti zvezdas i to...Ovde stavljamo da tvoja mafija (zelena) bude srbska mafija, ljubicasta sa kom imate najvise okrsaja u igrici ce biti siptari, zuta ce biti hrvati i tako...Znaci da imate slast kad ih ubijate.

Onda znaci manjamo cj-a nece biti crnac.Znaci menjamo sve ljude niko nece biti crnac.

Menjamo sve likove znaci Smoke se nece zvati Smoke, Raider nece biti Raider

Menjamo audio i video

Skroz prevodimo igricu.

Evo ovo radimo sto nije bilo u gta srbiji....I dosta vise sa takvim komentarima il mi pomozite nekako il nemojte ni postovati.Netrebaju mi komentari nemozes da uradis, 1000 modelera rade patch...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top