Grupa lekara okrenula leđa Brnabić i Lončaru u Novom Pazaru

Ја никада не бих народ страхом терала на послушност, то раде само психопате.
Постоје прописи, закони, примена истих и казнена политика.

AV ...."Ako to dozvolimo, sva groblja u Beogradu nam neće biti dovoljna!".
 
Страх од законске казне је минорна ствар у односу на страх од смрти.
Шта поредиш ти уопште?

Батали расправу, немаш аргументе више. Почео си да брљавиш. :lol:

Nemoj tako, nećemo po principu "u redu, pobedila sam". Dalje, opet je strah u pitanju, nebitno od čega, a to zavisi i od pojedinca. Recimo, mene uopšte nije strah od smrti, ali s obzirom na to da sam u zatvoru već bio, i te kako se plašim da ne zaglavim ponovo tamo, jer je dosadno do bola i ne znam šta ću sa onolikim vremenom. Niko nema pravo, ni ti ni ja, da određuje ljudima kako će da se osećaju i da ih trpa tamo gde ne pripadaju.
 
Nemoj tako, nećemo po principu "u redu, pobedila sam". Dalje, opet je strah u pitanju, nebitno od čega, a to zavisi i od pojedinca. Recimo, mene uopšte nije strah od smrti, ali s obzirom na to da sam u zatvoru već bio, i te kako se plašim da ne zaglavim ponovo tamo, jer je dosadno do bola i ne znam šta ću sa onolikim vremenom. Niko nema pravo, ni ti ni ja, da određuje ljudima kako će da se osećaju i da ih trpa tamo gde ne pripadaju.
Бити у затвору и бити у смрти су две јако различите ствари. Страх од смрти је моћна емоција, толико моћна да је обичан неискуствени човек избегава по сваку цену. Док му не закуца на врата. А тада је већ касно.
 
И чуј ово- страх од з
Nemoj tako, nećemo po principu "u redu, pobedila sam". Dalje, opet je strah u pitanju, nebitno od čega, a to zavisi i od pojedinca. Recimo, mene uopšte nije strah od smrti, ali s obzirom na to da sam u zatvoru već bio, i te kako se plašim da ne zaglavim ponovo tamo, jer je dosadno do bola i ne znam šta ću sa onolikim vremenom. Niko nema pravo, ni ti ni ja, da određuje ljudima kako će da se osećaju i da ih trpa tamo gde ne pripadaju.
Кранже, батали. Излишно је поредити ствари које покушаваш да ставиш у раван.
Страх од смрти који се вештачки пумпа и нема потребе за њим и страх од законске казне која постоји да би систем функционисао адекватно.
За мене је ова расправа завршена.
 
Бити у затвору и бити у смрти су две јако различите ствари. Страх од смрти је моћна емоција, толико моћна да је обичан неискуствени човек избегава по сваку цену. Док му не закуца на врата. А тада је већ касно.
Страх велики, што је страх од смрти, доводи човека у ситуацију да прихвата нелогичности, губи сваку критичност. И најпаметнији човек у тој ситуацији постаје некритичан, посебно кад је у виду масовне хистерије.
Ужасна ситуација, ужасна!
Неупоредива са било чиме.
 
Бити у затвору и бити у смрти су две јако различите ствари. Страх од смрти је моћна емоција, толико моћна да је обичан неискуствени човек избегава по сваку цену. Док му не закуца на врата. А тада је већ касно.

Sama smrt kao jaka emocija se prerasta ... Oni koji ne odrastu (a mnogi ne odrastu potpuno do kraja zivota) glasaju zaa SNS.

AV lako upravlja pastetonjama jer zna njihove strahove ...
 
Бити у затвору и бити у смрти су две јако различите ствари. Страх од смрти је моћна емоција, толико моћна да је обичан неискуствени човек избегава по сваку цену. Док му не закуца на врата. А тада је већ касно.

Zato i kažem da pojedinci nemaju iste doživljaje. Dakle, ja sam se smrti nagledao, kako kod drugih, tako i u svojoj familiji. Viđao sam užasne smrti, stvari koje većina ljudi viđa samo na filmu. A u puno navrata me je od samoubistva spasilo jedino što verujem da je to smrtni greh. Nemam nikakvog straha od smrti, verujem da ću ponovo biti sa meni dragim ljudima koje sam izgubio, a na ovom svetu sam prošao dovoljno i zadovoljan sam time.
 
IMG_20200627_204000.jpg



IMG_20200627_204055.jpg
 
Sama smrt kao jaka emocija se prerasta ... Oni koji ne odrastu (a mnogi ne odrastu potpuno do kraja zivota) glasaju zaa SNS.

AV lako upravlja pastetonjama jer zna njihove strahove ...
Ниси ти био близу смрти. А далеко си од одраслог човека. Јебо вас АВ привремени управник и "борба" против њега. Схвати, да га склониш у року одмах би се појавио нови.
 
Ја говорим о нивоу фрке која се беспотребно диже.
Немамо посла са великим богињама већ са вирусом који је у нивоу грипа.
Дакле, смртност у Србији је у овом моменту 0,004% (рачунала сам 300 смртних исхода на 7 милиона становника; 300х100:7000000).

Схваташ ли колико је ненормално што се шири паника ових убер размера?
Схваташ ли колико сте застранили у триповању?


ja cak pomislim da vlast sad namerno spinuje iz nekog razloga, ikao ispada da su oni krivi zbog izbora.
 
Zato i kažem da pojedinci nemaju iste doživljaje. Dakle, ja sam se smrti nagledao, kako kod drugih, tako i u svojoj familiji. Viđao sam užasne smrti, stvari koje većina ljudi viđa samo na filmu. A u puno navrata me je od samoubistva spasilo jedino što verujem da je to smrtni greh. Nemam nikakvog straha od smrti, verujem da ću ponovo biti sa meni dragim ljudima koje sam izgubio, a na ovom svetu sam prošao dovoljno i zadovoljan sam time.
Време је да нађеш духовника и да попричаш мало са њим.
 
Ниси ти био близу смрти. А далеко си од одраслог човека. Јебо вас АВ привремени управник и "борба" против њега. Схвати, да га склониш у року одмах би се појавио нови.

Ne znas me ,ne znam te. Smrt je bitna kao kontrateza zivotu ali joj ne treba teziti.
 
И чуј ово- страх од з

Кранже, батали. Излишно је поредити ствари које покушаваш да ставиш у раван.
Страх од смрти који се вештачки пумпа и нема потребе за њим и страх од законске казне која постоји да би систем функционисао адекватно.
За мене је ова расправа завршена.

Opet pričam, pojedinci različito doživljavaju stvari. Ja ne znam kako da nacrtam da se kaveza plašim više nego smrti, pošto vidim da mi se ne veruje na reč. Mada, nije da nisi pobedila u raspravi, pošto si uspela da skreneš priču u smeru koji meni nije padao na pamet. Svaka čast. Jer smo došli do toga da ispadne kako ja zagovaram širenje straha i panike, a zapravo sam zagovarao poštovanje jednostavnih mera, kako kod običnih ljudi, tako i kod članova režima. Od jedne sekvence, nebitne za moju poentu, to jest da smatram kako bi čak i strah i panika bili bolji od opuštenosti, napravila si glavni pravac moje priče. Još jednom, svaka čast.
 

Back
Top