Grčka je pala jer je prva pravoslavna zemlja koja je legalizovala istopolne brakove, opasnost po Srbiju realna

Црква каже да је Стари Календар валидан, ја ту немам шта да се мешам и измишљам. ;)
ne treba da izmišljaš, nego da malo sam razmisils svojom glavom, ako ima ičega u njoj! ne da prihvatas sve zdravo za gotovo sto ti popovi kažu.
eto crkva je nekada tvrdila da je Zemlja centar univerzuma i da se sve vrti oko Zemlje i spaljivala ljude koji su drugačije mislili, pa se posle ispostavilo ipak da nije baš Zemlja centar, nego da se i ona okreće oko Sunca.
 
ne treba da izmišljaš, nego da malo sam razmisils svojom glavom, ako ima ičega u njoj! ne da prihvatas sve zdravo za gotovo sto ti popovi kažu.
eto crkva je nekada tvrdila da je Zemlja centar univerzuma i da se sve vrti oko Zemlje i spaljivala ljude koji su drugačije mislili, pa se posle ispostavilo ipak da nije baš Zemlja centar, nego da se i ona okreće oko Sunca.
То је тврдио (и радио) Ватикан, моја Православна Црква то није радила.
 
Koliko ruskinja si ti tucao pa da pravis taj komentar? 5, 10?

Sta kaze prijatelj; on izvadio dva boxa i one stale u red?

Da da, to su ti veliki yebaci koji samo u vreme krize vide p.

😎
Ja .Ni jednu.Njemu verujem jer znam kakve je devojke imao. Ima par pesama na YT ,lepo je izgledao ali necu da kazem ime.On ne bi voleo.
 
Јесте, Грцима требају дивље русјачке хорде из ијекавских катуна , србијанских чатрља и београдских дивљих насеља колико и Турска Инвазија.
Ne razumes ti to, samo je Botsan Kharchenko iz stepa Centralne Azije pravi i slavan. Ovi ostali su svi lazni i sramni.
 
Ja .Ni jednu.Njemu verujem jer znam kakve je devojke imao. Ima par pesama na YT ,lepo je izgledao ali necu da kazem ime.On ne bi voleo.
Pa eto; pevac u bendu koji lepo izgleda jel ne moze da hebe i na Menhetnu i u Sao Paolu; pa sto ne i u Moskvi.
Nema ni Zmaj od Sipova tih problema :)
Bio je papak jer je i pored toga morao da uvredi te zene; klasican indijanac.
 
Navikli smo stalno na neke probleme iz Grčke, evo najzad jedna lepa vest.
Pa dobro, treba se izdići iznad predrasuda pa izvideti da li bi jedan takav zakon recimo pomogao da U.S of A malo povuku Danke Deutschland za uši on our behalf. Mnogo manji problem nego tzv “priznaje” i tzv “Kosovo” u istoj rečenici ili “sankcije” nekima po sto i po hiljadu puta jačima od sebe, makar da je onaj Nr 1 koji to zahteva i 1300 puta jači od nas. Glasanja “za” tzv “sankcije” su sitna usluga koju the Big Guy odmah zaboravi, ali zato those other Big Guys lepo proknjiže pa posle hebu bez kraja i konca…
 
Pa ako nastave da insistiraju na Julijanskom, bice Bozic i na prolece.
Preći ćemo na Milankovićev kalendar bez ikakvog vraćanja datuma unazad, i tako će razlika ostati a Božić biti kada treba, kako Gospod nad vojskama zapoveda.

Lepo 7. januara Božić i 13. Nova godina, kako već sama Nebesa zapovedaju.
 
Preći ćemo na Milankovićev kalendar bez ikakvog vraćanja datuma unazad, i tako će razlika ostati a Božić biti kada treba, kako Gospod nad vojskama zapoveda.

Lepo 7. januara Božić i 13. Nova godina, kako već sama Nebesa zapovedaju.
Bozic je 25-og decembra.

Po Julijanskom je 25-og decembra.

Mislim da je po svakom mogucem 25-og decembra.

Po toj tvojoj ideji bi ti morao da promenis i deo teologije verovatno. :zcepanje:
 
Треба се трудити да се увек буде на страни љубави.

Ако се људи воле и желе да буду заједно, у томе их треба подржати а не подметати им ногу. Исправно је увећати количину среће и љубави на свету.
 
Ne mora da se zaboravlja da je istopolna ljubav ustvari grcki izum.
DSC_0001__2__copy-750x750.png
 

Back
Top