Grcevi u predelu listova noge i jak bol

probam i to

hvala
ako spavas u hladnoj sobi, a sad pocinje to vreme, a ne pokrijes noge ili spavas u necemu sa dugim nogavicama ili carapama do kolena, noge se ohlade. kad naglo napravis pokret misic se zgrci. Slicno kao sto moze da te uhvati grc kad plivas u hladnoj vodi. Grcevi se ne desavaju ako su noge utopljene (ili kad zagrejes noge vežbom)
A cela industrija ce te ubediti da ti treba neka hemija - a treba ti zapravo toplota. Kad krene grejanje (ako imaš centralno) i toplo je u sobi u kojoj spavas, grcevi su mnogo redji.
Sustina je cirkulacija, verovatno da s tim imas odredjenih problema ali to nije nimalo neuobicajeno, dosta ljudi pati od toga.
 
ako spavas u hladnoj sobi, a sad pocinje to vreme, a ne pokrijes noge ili spavas u necemu sa dugim nogavicama ili carapama do kolena, noge se ohlade. kad naglo napravis pokret misic se zgrci. Slicno kao sto moze da te uhvati grc kad plivas u hladnoj vodi. Grcevi se ne desavaju ako su noge utopljene (ili kad zagrejes noge vežbom)
A cela industrija ce te ubediti da ti treba neka hemija - a treba ti zapravo toplota. Kad krene grejanje (ako imaš centralno) i toplo je u sobi u kojoj spavas, grcevi su mnogo redji.
Sustina je cirkulacija, verovatno da s tim imas odredjenih problema ali to nije nimalo neuobicajeno, dosta ljudi pati od toga.
dobar savet
 
ako spavas u hladnoj sobi, a sad pocinje to vreme, a ne pokrijes noge ili spavas u necemu sa dugim nogavicama ili carapama do kolena, noge se ohlade. kad naglo napravis pokret misic se zgrci. Slicno kao sto moze da te uhvati grc kad plivas u hladnoj vodi. Grcevi se ne desavaju ako su noge utopljene (ili kad zagrejes noge vežbom)
A cela industrija ce te ubediti da ti treba neka hemija - a treba ti zapravo toplota. Kad krene grejanje (ako imaš centralno) i toplo je u sobi u kojoj spavas, grcevi su mnogo redji.
Sustina je cirkulacija, verovatno da s tim imas odredjenih problema ali to nije nimalo neuobicajeno, dosta ljudi pati od toga.
Odlicni saveti slazem se mozda je i to uzrok ali u nekim slucajevima hemija nema alternativu u svakom slucaju pravac doktor
 
ako spavas u hladnoj sobi, a sad pocinje to vreme, a ne pokrijes noge ili spavas u necemu sa dugim nogavicama ili carapama do kolena, noge se ohlade. kad naglo napravis pokret misic se zgrci. Slicno kao sto moze da te uhvati grc kad plivas u hladnoj vodi. Grcevi se ne desavaju ako su noge utopljene (ili kad zagrejes noge vežbom)
A cela industrija ce te ubediti da ti treba neka hemija - a treba ti zapravo toplota. Kad krene grejanje (ako imaš centralno) i toplo je u sobi u kojoj spavas, grcevi su mnogo redji.
Sustina je cirkulacija, verovatno da s tim imas odredjenih problema ali to nije nimalo neuobicajeno, dosta ljudi pati od toga.
Ne pričamo o hemiji , već o unosu vode. :)
Premalo vode unosi i to je definitivno i ono što je najčešći razlog .
 
Ko će ga znati , oni kažu da se apsorbuje .
Ipak ja radim sa pravim lekovima , to oko suplemenata mi je generalno šuplja priča :lol:

https://eklinika.telegraf.rs/zdravl...vaki-ima-razlicitu-namenu-i-terapijski-ucinak
zanimljiv tekst , pisala prof biohemije , o svim oblicima magnezijuma
и ја сам чула да се апсорбује и преко коже, па зато питам.
прочитаћу текст, хвала ти.

ништа ја не пијем ако др не препоручи.
једино, овај магнезијум са б витамином, или директ, и то кад се сетим.
сад ме ви подсетисте, и ајд'... :lol:
 
Mene zbog napora na poslu i treninga cesto muce grcevi listova a jos na levoj nozu u listu desilo se nesto pre par meseci, ne znam sta, na treningu me samo zabolelo nesto u listu i morao da prekinem trening. Par dana jako je bolelo jedva sam hodao i onda je prestalo. Posle desetak dana probam opet tu vezbu i cim sam se malo opteretio zabolelo opet ali ovaj put bol je krenula iz zadnje loze pa se spuatila do lista. Moracu da izbacim tu vezbu.
Za grceve, slusajte mene, najbolji je tecni magnezijum i utrljavanje. Ja sam kupio magnezijumu so i samo rastvorio u vodu. Garantovano pomaze kod grceva
 
Screenshot_20220927-150429_Chrome.jpg
 

Back
Top