Градоначелница париза забранила приказивање дечје српске цртеже са косова

..brishe ih administrator..al' drago mi je da si ih prochitao..i da znash shta mislim o tebi..:cool:

A i bas sam se isjekirao zbog toga sto ti mislis. Tvoje misljenje:rotf:

A ja o tebi ne mogu lose da mislim jer mi tvojim nebulozama uvijek uljepsas dan:lol:

No dosta smo spamovali.
 
Ili je to ili roditelji jednostavno ne vode racuna sto im djeca rade. Treceg rjesenja nema.

Sto se tice diskusije ima i treca opcija,ti jednostavno nisi normalan,ili si jednostavno bezobrazan
Nije ti palo na pamet da je to posledica psihoze u kojoj ta deca odrastaju,da je to posledica njihove svakodnevnice?Ti glavonja svakog jutra mozes bezbrizno izaci iz kuce, i prosetati se po volji gde zelis.Mozes da se dosadjus postavljajuci psihoanalize po krstarici.
Ta deca za razliku od tebe ne znaju hoce li im se roditelji vratiti kuci ako izadju iz geta u kome zive po enkalavama na KiM.
Sve ono sto je za tebe potpuno normalno za njih je nenormalno.Za njih je sloboda kretanja nesto imaginarno.Za njih je odlazak u je8eni bioskop pusti san.Njihovi crtezi glavonja su stanje njihovoh duha.Oni ce odrasti bez detinjstva i verovatno bez buducnosti.Ali zato si se ti nasao da postavljas psihoanalizu sitna duso.Jajare kao ti stvarno teraju na povracanje.
Ako nemas trunke obraza budi bar korektan pa izbegavaj ovakve teme.Nisi ni svestan sitna duso kakvu srecu imas da ne odrastas na ovakvom Kosovu i Metohiji kakva je poslednjih deset godina.Nemas nikakvu predstavu kakav je zivot te dece, a dajes sebi slobodu da crteze tumacis kao podvalu roditelja
 
Poslednja izmena:
Jomini bolje prestani da se pravdas, iz posta u post postajes sve besmisleniji.

Mislim da je tebi vreme da se malo skloniš s puta. Jedan dan bi trebao da je dovoljan.

ownedcar.jpg
 
Poslednja izmena:
Smaraš, slabije kapiraš, vadiš iz konteksta... I smaraš.

Аман бре човече, о каквом "вађењу из контекста" ти причаш... па ту је све јасно!

Волео бих да њена деца прођу кроз све то па да видимо о чему ће цртати... стварно претерујеш!!!
 
A i bas sam se isjekirao zbog toga sto ti mislis. Tvoje misljenje:rotf:

A ja o tebi ne mogu lose da mislim jer mi tvojim nebulozama uvijek uljepsas dan:lol:

No dosta smo spamovali.

..zhelim ti da ti deca odrastaju u takvim uslovima kao deca na KM..zasluzhio si to..mozhda bi onda skapirao koliko si bolestan..
 
Sto se tice diskusije ima i treca opcija,ti jednostavno nisi normalan,ili si jednostavno bezobrazan
Nije ti palo na pamet da je to posledica psihoze u kojoj ta deca odrastaju,da je to posledica njihove svakodnevnice?Ti glavonja svakog jutra mozes bezbrizno izaci iz kuce, i prosetati se po volji gde zelis.Mozes da se dosadjus postavljajuci psihoanalize po krstarici.
Ta deca za razliku od tebe ne znaju hoce li im se roditelji vratiti kuci ako izadju iz geta u kome zive po enkalavama na KiM.
Sve ono sto je za tebe potpuno normalno za njih je nenormalno.Za njih je sloboda kretanja nesto imaginarno.Za njih je odlazak u je8eni bioskop pusti san.Njihovi crtezi glavonja su stanje njihovoh duha.Oni ce odrasti bez detinjstva i verovatno bez buducnosti.Ali zato si se ti nasao da postavljas psihoanalizu sitna duso.Jajare kao ti stvarno teraju na povracanje.
Ako nemas trunke obraza budi bar korektan pa izbegavaj ovakve teme.Nisi ni svestan sitna duso kakvu srecu imas da ne odrastas na ovakvom Kosovu i Metohiji kakva je poslednjih deset godina.Nemas nikakvu predstavu kakav je zivot te dece, a dajes sebi slobodu da crteze to kako podvalu roditelja

potpisujem ovaj post, posto je taj deckic, iz podgorice, trazio da mu se objasni zasto ga ne `razumeju

eto zasto, a ovo je jos u blagoj formi
 

Аман бре човече, о каквом "вађењу из контекста" ти причаш... па ту је све јасно!

Волео бих да њена деца прођу кроз све то па да видимо о чему ће цртати... стварно претерујеш!!!

Rekoh, ali da ponovim: slažem se da je to glupost i besmislica, sporan je komentar vezan za vest, koji je krajnje nebulozan.
 
demokratija je, informacije su slobodne, jednoumlje je ukinuto, valjda

Једноумље је горе него икад !

Италијански часопис ПАНОРАМА је приказао слике уништене српске имовине и масакрираних и стрељаних срба који су убијани упоредо са повлачењем војске и полиције, написали су да су војници КФОР-а добили наредбу да ником не причају о убијеним србима, којих је били сијасет !

Кад је реч о злочинима над србима , на делу је строга ЦЕНЗУРА
 
Poslednja izmena:
...
И у овакав Еу хоће да нас уведу! Србомрзачке сотоне који игноришу патњу српских деца и уопште срба на косову.

da podssetim na `sporan` komentar

ovakav eu

srbomrzacke

sotone

ignorisu patnju sprske dece


meni ovo zvuci ok, stil moze nekome da se ne svidja, al da je tacno, tacno je
 
Rekoh, ali da ponovim: slažem se da je to glupost i besmislica, sporan je komentar vezan za vest, koji je krajnje nebulozan.
Чекај, је л' ти заиста мислиш да једна градоначелница Париза, дакле главног града Француске, сме такве ствари да ради без да у намању руку није добила одобрење власти, ако чак није добила и наређење исте у вези тих цртежа?
Самим тим, да ли је логично закључити да Француска негира било какво зло доле почињено према Србима?

ЕеееЈ! Каже ''политичка ПРОВОКАЦИЈА''.

Па како такве изјаве сматрати пријатељским.
Како с таквима бити у дружини кад на све могуће начине гледају да унизе значај људских живота у Србији?

Само кукавица или себичњак сагиње главу над таквим стварима или се прави да не постоје.
 
Sto se tice diskusije ima i treca opcija,ti jednostavno nisi normalan,ili si jednostavno bezobrazan
Nije ti palo na pamet da je to posledica psihoze u kojoj ta deca odrastaju,da je to posledica njihove svakodnevnice?Ti glavonja svakog jutra mozes bezbrizno izaci iz kuce, i prosetati se po volji gde zelis.Mozes da se dosadjus postavljajuci psihoanalize po krstarici.
Ta deca za razliku od tebe ne znaju hoce li im se roditelji vratiti kuci ako izadju iz geta u kome zive po enkalavama na KiM.
Sve ono sto je za tebe potpuno normalno za njih je nenormalno.Za njih je sloboda kretanja nesto imaginarno.Za njih je odlazak u je8eni bioskop pusti san.Njihovi crtezi glavonja su stanje njihovoh duha.Oni ce odrasti bez detinjstva i verovatno bez buducnosti.Ali zato si se ti nasao da postavljas psihoanalizu sitna duso.Jajare kao ti stvarno teraju na povracanje.
Ako nemas trunke obraza budi bar korektan pa izbegavaj ovakve teme.Nisi ni svestan sitna duso kakvu srecu imas da ne odrastas na ovakvom Kosovu i Metohiji kakva je poslednjih deset godina.Nemas nikakvu predstavu kakav je zivot te dece, a dajes sebi slobodu da crteze to kako podvalu roditelja

Pa da imam razmisljanje i nerve kao ti, ne bih ni bio ovdje, no bi mi navukli ludacku kosulju poslije 15 dana postovanja. Cemu nervoza? Sve te uvrede koje citam su rezultat vase slabosti, ja za razliku od vas imam strpljenja da saslusam druge, i svi ljudi koji su u zivotu postigli nesto, nijesu kao vi gledali stvari pravolinijski.

Toj djeci treba da se pruzi ljubav i paznja, a ne uciti ih stvarima koje ce im samo naskoditi u buducnosti. Da se sa tom djecom postupalo ispravnije, ona ne bi radila ovakve crteze. No danasnji roditelji od svoje djece prave huligane i zaslepljuju ih mrznjom. Pa po tvojoj logici ako je dijete dozivjelo traumu, treba da ga pustis da ono i dalje ostane zatvoreno i povuceno? Naravno da ne treba, nego, kao sto sam prije rekao, treba im posvetiti mnogo vise paznje nego ranije, koju ocigledno nijesu dobili, sto se da vidjeti na njihovim djelima.
 
Toj djeci treba da se pruzi ljubav i paznja, a ne uciti ih stvarima koje ce im samo naskoditi u buducnosti. Da se sa tom djecom postupalo ispravnije, ona ne bi radila ovakve crteze. No danasnji roditelji od svoje djece prave huligane i zaslepljuju ih mrznjom. Pa po tvojoj logici ako je dijete dozivjelo traumu, treba da ga pustis da ono i dalje ostane zatvoreno i povuceno? Naravno da ne treba, nego, kao sto sam prije rekao, treba im posvetiti mnogo vise paznje nego ranije, koju ocigledno nijesu dobili, sto se da vidjeti na njihovim djelima.

Poenta je da ta djeca još uvijek doživljavaju traumu...dakle ne kao što si ti napisao tj. u prošlom vremenu.
 
Poenta je da ta djeca još uvijek doživljavaju traumu...dakle ne kao što si ti napisao tj. u prošlom vremenu.

takodje je poenta da je taj deo teritorije srbije pod faktickom vlascu i odgovornoscu euusanatoa, a da se tako nesto desava danas u eu, kroz primer decije patnje, pa to demaskira eu i njihove prave namere

oni-euusanato se igraju rata, i izigravaju da su srbi krivci i zlikovci pa cak nas i porede sa hitlerovcima

e, pa nece moci
 
Poenta je da ta djeca još uvijek doživljavaju traumu...dakle ne kao što si ti napisao tj. u prošlom vremenu.

Pa da je ta trauma gotova, oni ne bi to radili, tu si u pravu. Ali treba nesto ucinjeti povodom toga da ta trauma nestane, a ne opravdavati takve postupke i pustiti tu djecu da dalje crtaju takve crteze. To je moja poenta.
 

Самим тим, да ли је логично закључити да Француска негира било какво зло доле почињено према Србима?

ЕеееЈ! Каже ''политичка ПРОВОКАЦИЈА''.

.


Pa ne uklapa se u evropske (zlocinacke) vrednosti....Naravno da negira, ubica nece da prizna svoj zlocin, pogotovu ne pred decom.
 
Pa da je ta trauma gotova, oni ne bi to radili, tu si u pravu. Ali treba nesto ucinjeti povodom toga da ta trauma nestane, a ne opravdavati takve postupke i pustiti tu djecu da dalje crtaju takve crteze. To je moja poenta.

Pa trauma će nestati jedino da se stvore normalni uslovi za život Srba u AP Kosovo i Metohija ili tako što će se te porodice iseliti...naravno, smrt trajno rešava traume.
Kao što vidiš, veoma je teško riješiti taj problem, otud i priča da su ti crteži nagovor roditelja zvuči zlonamjerno.
 
Pa trauma će nestati jedino da se stvore normalni uslovi za život Srba u AP Kosovo i Metohija ili tako što će se te porodice iseliti...naravno, smrt trajno rešava traume.
Kao što vidiš, veoma je teško riješiti taj problem, otud i priča da su ti crteži nagovor roditelja zvuči zlonamjerno.

Mozda jesam pretjerao, ali recimo da znam sta su sve ljudi u stanju da urade kako bi pridobili sazaljenje.
 
Znam i ja, cijela šiptarska kampanja se zasniva na tome...evo Račak kao definicioni primjer.

I zaboravih jos jednou stvar za traumu. Jedini lijek za traumu je ljubav i paznja, s time sto traumiranom djetetu treba pruziti najmanje 10 puta vise paznje nego ranije. Moze me tu neko demantovati da nemam djecu itd. ali svi smo mi bili djeca.
 

Back
Top