Градоначелница париза забранила приказивање дечје српске цртеже са косова

Ja jesam normalan, no si ti odjednom sa 1. svjetskog rata preletio u 15.vijek

Pokušavajući da prikažem teritorije današnje Crne Gore kroz istoriju...Ne vidim šta te je tu pogodilo?

koji blage veze nema sa ovim o cemu pricamo.

Istorija kao vremenski neprekidna i zavisna naučna grana povezuje 15 vijek i 21, 22, 23...koji god želiš. Opet, ne vidim šta te je tu pogodilo?

Skreces sa teme, kako bi uspio da izvedes nesto.

Na koji način skrećem sa teme?
Jasno sam definisao šta želim da ''izvedem'' tj da napravim paralelu između oslobodilačkih ratova Srbije i oslobodilačkih ratova Crne Gore. Opet, ne vidim šta te je tu pogodilo.

Dobar pokusaj, ali ti to, prijatelju, kod mene ne pali.

Kakav pokušaj? Probaj jasno da definišeš šta to pokušavam kod tebe da upalim?
Mislim, ja sam jasno izrekao moj stav i pokušao da ti ga približim koliko je to moguće.

A od Turaka nas nije Srbija oslobadjala.

Gdje sam ja rekao da jeste, pa si ovu rečenicu uputio meni?

A da ti odgovorim na pitanje kad si ga vec postavio, Boka je poslije Nemanjica usla u sastav Crne Gore tek 1945. godine. ali isto tako u istom periodu Boka nikad nije bila u sastav Srbije.

Da li je Crna Gora oslobodila Herceg-Novi, Kotor, Budvu ili ih je osvojila?
Mene tu zanima tvoj odgovor (po mogućnosti da samo kažeš ''osvojila je'' ili ''oslobodila je''), pošto ti je prethodni post po ovom pitanju prilično konfuzan.


P.S. Ne znam da li si stekao utisak da ja pokušavam da uguram Srbiju na crnogorsko more, pa si zbog toga agresivan u postovima, ne znam u čemu je problem...?
 
Jaoo, molim te, ja znam da ti nijesi toliko glup. Sam protumaci, ja sam bio dovoljno jasan. Sad idem na spavanje. Eto vam tema na raspolaganju, i @27E, ako ti se otvara tema o Crnoj Gori, slobodno me ne cekaj.

Evo da ponovim, da budem jos jasniji: Jadni ste kad robot koristi logiku bolje od svih vas.

Laku noc.

Tako su me programirali. Da budem logican kao Vulkanac. :sad2:
 
Jaoo, molim te, ja znam da ti nijesi toliko glup. Sam protumaci, ja sam bio dovoljno jasan. Sad idem na spavanje. Eto vam tema na raspolaganju, i @27E, ako ti se otvara tema o Crnoj Gori, slobodno me ne cekaj.

Evo da ponovim, da budem jos jasniji: Jadni ste kad robot koristi logiku bolje od svih vas.

Laku noc.

Obično se sa tobom može diskutovati, ali izgleda da si večeras prešao na vrijeđanje.
 
Pokušavajući da prikažem teritorije današnje Crne Gore kroz istoriju...Ne vidim šta te je tu pogodilo?



Istorija kao vremenski neprekidna i zavisna naučna grana povezuje 15 vijek i 21, 22, 23...koji god želiš. Opet, ne vidim šta te je tu pogodilo?



Na koji način skrećem sa teme?
Jasno sam definisao šta želim da ''izvedem'' tj da napravim paralelu između oslobodilačkih ratova Srbije i oslobodilačkih ratova Crne Gore. Opet, ne vidim šta te je tu pogodilo.



Kakav pokušaj? Probaj jasno da definišeš šta to pokušavam kod tebe da upalim?
Mislim, ja sam jasno izrekao moj stav i pokušao da ti ga približim koliko je to moguće.



Gdje sam ja rekao da jeste, pa si ovu rečenicu uputio meni?



Da li je Crna Gora oslobodila Herceg-Novi, Kotor, Budvu ili ih je osvojila?
Mene tu zanima tvoj odgovor (po mogućnosti da samo kažeš ''osvojila je'' ili ''oslobodila je''), pošto ti je prethodni post po ovom pitanju prilično konfuzan.


P.S. Ne znam da li si stekao utisak da ja pokušavam da uguram Srbiju na crnogorsko more, pa si zbog toga agresivan u postovima, ne znam u čemu je problem...?

E isto je tako NATO oslobodio Siptare 1999. srpskog terora. Sloba je krenuo da pokolje sve. pa je dobio po guzi :hahaha: I sam predao Kosovo. Njemu se obratite a ne nama :) To su ti vasi radikali i sloba dali kosovo i dozvolili da se ovo radi danas.

Ja da sam se tada pitao bi isli bi do poslednjeg. Opsta mobilizacija. Izginulo bi nas pola ali bi sacuvali kosovo,

A ne tu hocu kakim necu kakim. I sad ja treba da se borim za Kosovo .. pa da opet odem tamo i da neko kaze " Ej salili smo se aj se vrati.. a to sto si ostao bez noge nema veze, bas je fora".

Eto zato treba da se prizna Kosovo. Je su ga predlai sami nasi Patrijoti. A sad hocete da ga mi izdajnici cuvamo. Hoces MALO MORGEN. :hahaha::hahaha:
 
E isto je tako NATO oslobodio Siptare 1999. srpskog terora. Sloba je krenuo da pokolje sve. pa je dobio po guzi :hahaha: I sam predao Kosovo. Njemu se obratite a ne nama :) To su ti vasi radikali i sloba dali kosovo i dozvolili da se ovo radi danas.

Ja da sam se tada pitao bi isli bi do poslednjeg. Opsta mobilizacija. Izginulo bi nas pola ali bi sacuvali kosovo,

A ne tu hocu kakim necu kakim. I sad ja treba da se borim za Kosovo .. pa da opet odem tamo i da neko kaze " Ej salili smo se aj se vrati.. a to sto si ostao bez noge nema veze, bas je fora".

Eto zato treba da se prizna Kosovo. Je su ga predlai sami nasi Patrijoti. A sad hocete da ga mi izdajnici cuvamo. Hoces MALO MORGEN. :hahaha::hahaha:

Pa vi ga nikad i niste cuvali :)
Kosovo niko nije predao,nego je oteto.
Od takvih kao ti koji se nikad nisu potulli u zivotu,niko i ne oekuje da nesto brani:)
Jeste da izgine nas pola,kakav glup predlog.:)
 
Poslednja izmena:
Pa vi ga nikad i niste cuvali :)
Kosovo niko nije predao,nego je oteto.
Jeste da izgine nas pola,kakav glup predlog.:)

Molim te, ne izazivaj ga...:)
Već je rekao da RS i Vojvodina nisu srpske teritorije, zašto bi uopšte ulazio u diskusiju sa njim kada su vam polazne osnove toliko udaljene?
 
Pa vi ga nikad i niste cuvali :)
Kosovo niko nije predao,nego je oteto.
Od takvih kao ti koji se nikad nisu potulli u zivotu,niko i ne oekuje da nesto brani:)
Jeste da izgine nas pola,kakav glup predlog.:)

AHa ti ono.. ako je neko jaci bezis? Tuces se samo sa slabijima? :hahaha:
 
Треба да вас је срамота, они ни струју немају!
И модератора који допушта спрдачину!:evil:

deca-nestalih-srba-sa-kosov.jpg


Неко их је наговорио да пишу то? или да цртају ратне слике?Срам вас било!

И опет....ово није форум, него кафанчина за алапаче.Јест да сам баба, ал алапача нисам!
Срамите се!
orahovacun8.jpg

Шта може да нацрта ова девојчица, осим онога што види!
 
E isto je tako NATO oslobodio Siptare 1999. srpskog terora. Sloba je krenuo da pokolje sve. pa je dobio po guzi :hahaha: I sam predao Kosovo. Njemu se obratite a ne nama :) To su ti vasi radikali i sloba dali kosovo i dozvolili da se ovo radi danas.

Ja da sam se tada pitao bi isli bi do poslednjeg. Opsta mobilizacija. Izginulo bi nas pola ali bi sacuvali kosovo,

A ne tu hocu kakim necu kakim. I sad ja treba da se borim za Kosovo .. pa da opet odem tamo i da neko kaze " Ej salili smo se aj se vrati.. a to sto si ostao bez noge nema veze, bas je fora".

]B]Eto zato treba da se prizna Kosovo. Je su ga predlai sami nasi Patrijoti. A sad hocete da ga mi izdajnici cuvamo. Hoces MALO MORGEN. :hahaha::hahaha:[/B]

Aha a ti bi bio na celu kolone ko Aca Makedonski.....ajde ne *****j svega ti......predao ga je Tito i bratstvo jedinstvo....Milosevic jeste kriv ali ni tvoji nisu iz toga cistih ruku izasli.
Od vas se ne ocekuje nista da cuvate i razvijate....grupa lezilebovica,lopurda i narkomana...:)
 
Poslednja izmena:
Aha a ti bi bio na celu kolone ko Aca Makedonski.....ajde ne *****j svega ti......predao ga je Tito i bratstvo jedinstvo....Milosevic jeste kriv ali ni tvoji nisu iz toga cistih ruku izasli.
Od vas se ne ocekuje nista da cuvate i razvijate....grupa lezilebovica,lopurda i narkomana...:)

Citava Srbija je bila poltronska prema titu... tako da opet.. sami smo krivi :)
 
AHa ti ono.. ako je neko jaci bezis? Tuces se samo sa slabijima? :hahaha:

Bezim kada vidim da cu da poginem kao svaki normalan covek,a kada vidim da cu samo da dobijem batine ostajem.

Kao sto je ostala hrabra srpska vojska protiv nato-a :)

i crnogorska da dodam.
 
И опет....ово није форум, него кафанчина за алапаче.Јест да сам баба, ал алапача нисам!
Срамите се!
orahovacun8.jpg

Шта може да нацрта ова девојчица, осим онога што види!


Bakice oni bi da uprljaju i decu-ali cistota dece se ne moze tako lako isprljati.Nek im svima sluzi na cast i obraz.
 

Back
Top