Google hrom?

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
Da li cesta instalacija i denistalacija Google hroma moze biti losa za komp i programe u njemu? Na poslu da bih mogla da koristim chat moram da ga naknadno instaliram tj da se prikacim na google hrom ili neki drugi pregledac kao i da kada odlazim kuci deinstaliram isti jer mi je inace zabranjeno chatovanje na poslu pa cisto da zatrem trag.Dakle,da li to moze uticati na ostale podatke da nebih napravila neki haos sa sluzbenim podacima.
 
Pa i nije, ali zna da bude dosadno. Zato postoje portabl verzije pretrazivaca. Jedan od njih je i Firefox. Instaliraj na flesku i koristi na poslu dok ti treba, posle ga sam iskljuci iz kompa i tako svaki dan.
 
Da li cesta instalacija i denistalacija Google hroma moze biti losa za komp i programe u njemu? Na poslu da bih mogla da koristim chat moram da ga naknadno instaliram tj da se prikacim na google hrom ili neki drugi pregledac kao i da kada odlazim kuci deinstaliram isti jer mi je inace zabranjeno chatovanje na poslu pa cisto da zatrem trag.Dakle,da li to moze uticati na ostale podatke da nebih napravila neki haos sa sluzbenim podacima.

Na poslu bi valjda trebala nesto da radis?:think:
 
Мора да ради у државној фирми, код приватника не би имала времe ни у WC да оде.
MG_138.gif
 
Da li cesta instalacija i denistalacija Google hroma moze biti losa za komp i programe u njemu? Na poslu da bih mogla da koristim chat moram da ga naknadno instaliram tj da se prikacim na google hrom ili neki drugi pregledac kao i da kada odlazim kuci deinstaliram isti jer mi je inace zabranjeno chatovanje na poslu pa cisto da zatrem trag.Dakle,da li to moze uticati na ostale podatke da nebih napravila neki haos sa sluzbenim podacima.

Skini Google Chrome Live CD sa neta ..

http://en.kioskea.net/faq/4023-download-google-os-0-9-570-release-canditate

Mozes ga Bootovati po zelji sa CD-a
 
Poslednja izmena:

Back
Top