golotinja

Није у питању СТИД, него осећај за интиму.

Зашто нам ве-це није увек отворених врата па да бришемо дупе једни пред другима јер се ''не стидимо''?

Већина људи има потребу за својим интимним простором који не воли да дели чак ни са партнером.


uuuuu breeeeee :(
Ti bas umes da ukenyash stvar :(

Kakve veze ima golotinja sa brisanjem dupeta :(
"osecaj za intimu" takodje nema bezuslovne veze sa glotinjom, zar ne ?
I zasto bi bilo ko povezivao trenutak licne higijene, trenutak defekacije, ..... bla, bla,bla..... sa Golotinjom kao globalnim tabuom ?!?!?
Uostalom, svako ima pravo da svoje dupe suncha :)
Kao sto niko nema pravo da se cudi sto tamo neko svoje dupe suncha :)
 
uuuuu breeeeee :(
Ti bas umes da ukenyash stvar :(

Kakve veze ima golotinja sa brisanjem dupeta :(
"osecaj za intimu" takodje nema bezuslovne veze sa glotinjom, zar ne ?
I zasto bi bilo ko povezivao trenutak licne higijene, trenutak defekacije, ..... bla, bla,bla..... sa Golotinjom kao globalnim tabuom ?!?!?
Uostalom, svako ima pravo da svoje dupe suncha :)
Kao sto niko nema pravo da se cudi sto tamo neko svoje dupe suncha :)

Са последње две реченице се потпуно слажем;) , само хтедох да кажем и да свако има право да своје дупе не сунча ако то не жели, ако су границе његовог осећаја за интиму мало другачије од оних којих сунчају дупета! ;)
Значи, не мора да има везе са малограђанским или хришћанским моралом, са Балканом, нити са било каквим негативним вредновањем његовог избора.;)
 
DOK sam bila mladja pa i da se skinem na plazi:D
Ali to u moje vreme je retko ko praktikovao.
A sad:hahaha:popadali bi ljudi od smeha.
Sve visi:rotf:
Sve u svoje vreme:rumenko:
Posto imam devojke tata je vodio racuna o tome kako ce se pojaviti pred njima.
A ja se bas i nisam seckala okolo naga ali se nisam ni nesto sklanjala kad naidju.
Tako da mislim da je sve stvar izbora :brus::gace:
Kako je kome volja:bye:
 
Mi se poprilično opušteno ponašamo po pitanju golotinje. Deca su uvek ulazila u kupatilo i viđala nas dok se tuširamo. U uzrastu od 6 g. to im je odjednom postalo smešno i reakcije su bile zavirivanje iza zavese. To zagledanje i komentarisanje i zapitkivanje je očito bilo svojstveno uzrastu i uticaju dece iz obdaništa. Danas deca traže da budu sama u kupatilu. Zaviruju jedino kada se kupam u peni i traže da se i oni kupaju. Jutros mališa ulazi u WC i viče iz sveg glasa da se ne ulazi unutra. Nakon par sekundi ja kucam, a on opet viče:"Ne ulazi!". "Molim te, da li mogu da ostavim nešto u kupatilo?Može!" Duša majkina kako kopira svoju stariju seku sav važan.
 
Suuupish :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

o tome pricam :zcepanje:

A pitas li se Zasto dete okrece glavu na drugu stranu kad vidi tvoje dupe ???
Kako je doslo do toga da mu je neprijatno da gleda golo ljdusko telo ??????
Nismo li "po Bozjem Liku napravljeni", i kao takvi, sami po sebi savrseni, ..... i naravno Lepi ?!?!?
Zasto bi bilo kome bilo neprijatno da gleda nekog ko je go?
I zasto bi bilo ko gledao bilo koga, tek kada je go ?

"oko puberteta" ..... je slicnim stavovima i porukama Mladunac verovatno izgubljen, i verovatno je nasao alternativne izvore spoznaje, i saznanja...... itd, itd.......


ps
Vrata, kvaka, kljuc...... sluze da Osoba bude sama sa sobom kada to pozeli..... u kupatilu,.... spavacoj sobi.... bilo gde, ... bilo kada..... bez obzira da li je go, ili obucen

Evo ja se pitam zasto ali nemam odgovor
 
Није у питању СТИД, него осећај за интиму.

Зашто нам ве-це није увек отворених врата па да бришемо дупе једни пред другима јер се ''не стидимо''?
Већина људи има потребу за својим интимним простором који не воли да дели чак ни са партнером.


Слажем се.

А то је на незабораван начин најбоље описао Стив (серија "Парови") - додуше, виђено само с мушке тачке гледишта. ;) :lol:

 
Florena, pre dvadeset gorina sam se smejala ženama na plaži kada su nosile gornji deo bez donjeg. Sada ih potpuno razumem. Verovatno se štite od sunca. Hi, hi,hi!!!

:zper:
Znas ima u tome logike:hahaha:
Bio neki doktor hirurg Dr Djordjevic koji je govorio .
"Kad bi zene znale koliko je sunce opasno za grudi nosile bi majce":whistling:
Ali kad bih imala para i privatnu plazu da me niko ne vidi:brus:
Ala bi uzivala u moru:rumenka:
 
Nikada nisam voleo da se pred decom pokazujem ili setam po kuci - go.

Medjutim, video sam da se neki roditelji uopste ne libe da se setaju "ko od majke rodjeni" pred decom i deca pred njima.

Svestam sam da su danas druga vremena, da je ljudsko telo nesto normalno, da smo svi Bozija stvorenja, ali ipak....:sad2:
 

Back
Top