Godisnjica ubistva bin Ladena

Великим словом, неписмени један деране.
Таман сам те одвикао од почињања реченице са ,,па", кад оно већ међутим!
:rotf:Бтв, ниси одговорио ни на шта, сем што себи тролујеш тему.

Sto bi ti rekao matere ti?E bas ti hvala nisam znao boske.
Meni nije ni bila namera da dajem bilo kakve odgovore.Razni tupani koji su veliki Srbi a obozavatelji Osame su se sami javili.
 
Sto bi ti rekao matere ti?
Локализам, неупућени, слабо писмени деране.
E bas ti hvala nisam znao boske.
Meni nije ni bila namera da dajem bilo kakve odgovore.
Наравно, цео твој ангажман је нешто између троловања и глупости.
Razni tupani koji su veliki Srbi a obozavatelji Osame su se sami javili.
Откад су Срби уопште обожаватељи муџахедина???
Или је то оно, како чедер, или жута кљуса, Uјкан, балиста, или балија, замишља Србина?
:think:
 
Локализам, неупућени, слабо писмени деране:
To da si seljacina uopste ne moras da me ubedjujes
Наравно, цео твој ангажман је нешто између троловања и глупости.
Znas kako se kaze.Prodrmas jednu granu i probudio si sve majmune u sumi.Ti si se odmah javio.

Откад су Срби уопште обожаватељи муџахедина???
Или је то оно, како чедер, или жута кљуса, Uјкан, балиста, или балија, замишља Србина?
:think:

Srbi definitivno ne.Samo razni vadikalni retardi koji se nadaju propasti EU a kao prirodne saveznike vide pravoslavni Iran.
Naravno od literatre im je krajnje dostignuce Trece oko. Ti si tipican primer.
 
To da si seljacina uopste ne moras da me ubedjujes
ВолЕм кад помахниташ!:rotf:
Znas kako se kaze.Prodrmas jednu granu i probudio si sve majmune u sumi.Ti si se odmah javio.
Логично, да те вратим у кавез на спавање.
Srbi definitivno ne.Samo razni vadikalni retardi koji se nadaju propasti EU a kao prirodne saveznike vide pravoslavni Iran.
Naravno od literatre im je krajnje dostignuce Trece oko. Ti si tipican primer.
Сваки радикализам је опасан, либералфашизам и гори од тога.
Такви као ти клели су се у нову Европу и 1939., ни бриге ни памети.
Мада не би ти спомињао ,,Треће око" да ниси конзумент истог!
Дакле, сем празне нарације и Холивуда у покушају какве доказе о убиству Бин Миладина другосербијаши протежирају?
 
ВолЕм кад помахниташ!:rotf:?
Mogu da zamislim.Jel nosis i kosu na juris ala pavijan Dabic?

Логично, да те вратим у кавез на спавање.
Prvo moras da sidjes sa drveta a za to nisi sposoban ni civilizacijski ni intelektualno.Eventualno moze da ti se desi da padnes na zemlju kada ti neko prodrma granu na kojoj sedis.

Сваки радикализам је опасан, либералфашизам и гори од тога.
Такви као ти клели су се у нову Европу и 1939., ни бриге ни памети.
Мада не би ти спомињао ,,Треће око" да ниси конзумент истог!
Дакле, сем празне нарације и Холивуда у покушају какве доказе о убиству Бин Миладина другосербијаши протежирају

Taj pusti "liberalfasizam" koji si pokupio na nekoj fudbalskoj utakmici pa ga sada vrtis sav ponosan jer si naucio novu rec.
Ipak sam te precenio.Trece oko i Milja Vujanovic su za tebe mnogo komplikovana literatura.Zahteva barem citanje a tvoj krajnji itelektualni domet je Pink i Zvezde Granda.Cuj ja tebi nesto da dokazujem.Pa ti si zivi prorok upucen u sve zavere.
 
Mogu da zamislim.Jel nosis i kosu na juris ala pavijan Dabic?


Prvo moras da sidjes sa drveta a za to nisi sposoban ni civilizacijski ni intelektualno.Eventualno moze da ti se desi da padnes na zemlju kada ti neko prodrma granu na kojoj sedis.



Taj pusti "liberalfasizam" koji si pokupio na nekoj fudbalskoj utakmici pa ga sada vrtis sav ponosan jer si naucio novu rec.
Ipak sam te precenio.Trece oko i Milja Vujanovic su za tebe mnogo komplikovana literatura.Zahteva barem citanje a tvoj krajnji itelektualni domet je Pink i Zvezde Granda.Cuj ja tebi nesto da dokazujem.Pa ti si zivi prorok upucen u sve zavere.
Празно гицо.
Није трагедија што ништа не знаш, научи се то, него не разумеш ни очина.
Али ниси ти крив.
Ајд покушај рецимо неком, не морам бити ја, како би ма кога убедио у причу, убиство без леша, који је (као) бачен у океан, командоси који су га (опет као) убили погинули у Афганистану (шта ће фоке, као поморска јединица у земљи без излаза на море, без језера и у којој се и највећа река у кишној сезони може прегазити)+што је ту (опет као) акцију видело само неколико људи из врха власти чији је најјачи аргумент: Мајке ми!!!
И теби је заиста свашта могуће продати, али као сваком другосербијашу и љубитељу либералфашизма нос је оптимизован на американско г...које вама не дисмр!
 

Ovaj covek (Jugoslav Petrusic) je ludak sa elementima genijalnosti... On pokusava da sklopi kompletnu sliku, ali ne uspeva, jer je pretenciozan... Rece da ce coveka crne puti, koji je dosao na vlast ubiti od septembra 2011 do decembra 2011. Obamu, ponovio mnogo puta... Omasio je... Sorry, Jugoslave. :hahaha:

On je kao onaj student, sto lansira satelite u vasionu...Genije, ali majmunoliki. :per:

_nobody_
 
Poslednja izmena:
Празно гицо.
Није трагедија што ништа не знаш, научи се то, него не разумеш ни очина.
Али ниси ти крив.
Ајд покушај рецимо неком, не морам бити ја, како би ма кога убедио у причу, убиство без леша, који је (као) бачен у океан, командоси који су га (опет као) убили погинули у Афганистану (шта ће фоке, као поморска јединица у земљи без излаза на море, без језера и у којој се и највећа река у кишној сезони може прегазити)+што је ту (опет као) акцију видело само неколико људи из врха власти чији је најјачи аргумент: Мајке ми!!!
И теби је заиста свашта могуће продати, али као сваком другосербијашу и љубитељу либералфашизма нос је оптимизован на американско г...које вама не дисмр!
Debi
Opet tupavo i u skladu sa tvojim skromnim intelektom.
Naravno da je sve zavera najcesce vatikanska ali si ti odmah shvatio posmatrajuci zadnji derbi i slusajuci Seku Aleksic.
Sva sreca uspeo si da izgovoris liberalfasizam pa ces sada tu rec da vitlas u narednih 500 postova. Cimni koju zozovacu i proci ce te zalost.Ako nista drugo barem Osami za dusu.
To oko strategije i komandosa gnjavi Lazanskog jer mene uopste ne zanima sta se desava u Afganistanu.
 
Debi
Opet tupavo i u skladu sa tvojim skromnim intelektom.
Naravno da je sve zavera najcesce vatikanska
Сада и страшни Ватикан!!!:rotf:
ali si ti odmah shvatio posmatrajuci zadnji
Задњи, задњи...
А постоји и предњи дерби, а?
Е неписмени јадане, ни с белим шенгеном ти нећеш видети света.
derbi i slusajuci Seku Aleksic.
Sva sreca uspeo si da izgovoris liberalfasizam pa ces sada tu rec da vitlas u narednih 500 postova. Cimni koju zozovacu i proci ce te zalost.Ako nista drugo barem Osami za dusu.
To oko strategije i komandosa gnjavi Lazanskog jer mene uopste ne zanima
Високо, високо...
sta se desava u Afganistanu.
Одо' да на'раним твоје грокћуће рођаке.
:bye:
 

Back
Top