GMail

Hvala hvala! Ovo se razlikuje jedino zato sto ima dosta prostora...ima li neki sajt gde se otvori account mail gde mogu da se naprave dobri efekti na slovima u boji itd.
 
evo ja nemogu da pristupim gmailu.... neznma ni sam szašto ..sito imam kerio al sam ga isključio jer mi se to i pre dešavalo al izgleda da sada nije to nego prosto neće da ga otvori.. jel to kod njih ili kod mene....
 
NatasaNatasa:
Ja ne mogu da udjem u g-mail poštu ... ima li neko predstave zašto?
Već dva dana je tako :cry:

Evo maločas sam bio u gmailu,i sve je OK.Najverovatnije je,kao što loop reče,da je u pitanju pogrešan password ili pogrešno otkucan nickname (kombinacija velikih i malih slova).Priseti se ispravne kombinacije i pokušaj ponovo.
 
ljubomir47:
NatasaNatasa:
Ja ne mogu da udjem u g-mail poštu ... ima li neko predstave zašto?
Već dva dana je tako :cry:

Evo maločas sam bio u gmailu,i sve je OK.Najverovatnije je,kao što loop reče,da je u pitanju pogrešan password ili pogrešno otkucan nickname (kombinacija velikih i malih slova).Priseti se ispravne kombinacije i pokušaj ponovo.

Stavila sam opciju da cim ukucam g-mail on ulazi u moju poštu (pasword ukucavam na 15 dana) .. i evo i dalje, kad god pokušam da udjem, pokaže praznu stranu i piše ''loading'' i to je to
 
Ne znam sta se dogadja kod vas ali ja od kako immam gmail nemam nikakvih problema sem da mi prvih nekoliko dana nije htio to da otvori iz Opere,pa su to rijesili i sad radi kao munja...

Pogledajte da nije do vas..
 
NatasaNatasa:
Stavila sam opciju da cim ukucam g-mail on ulazi u moju poštu (pasword ukucavam na 15 dana) .. i evo i dalje, kad god pokušam da udjem, pokaže praznu stranu i piše ''loading'' i to je to

Pa valjda i treba da pise "loading" na praznoj strani...malo sacekas i otvori se.
GrimReaper, drago mi je da si dobio pozivnicu :) ...
Znaci, provjereno da moje stizu...javite se kome treba, ima toga jos.
lolaska@gmail.com
 
Ja i dalje imam isti problem kao Natasa, sad nece da otvara ni kad iskljucim firewall. Udjem na pocetnu stranu ukucam sifru, ali ne moze da otvori.
Ovo vazi za Operu, Firefox, IE.
Jedino mi bez problema otvara sa Slim browserom.

Znaci da nije do nas koji imamo ovaj problem.

:?: :?: :?:
 
Pa dobro, možda je i neki adawere. A i čini mi se da za XP ima i SP2. ja ga ne koristim, na 2000 sam, ali stavi i taj SP2. A i očisti komp od adawera, spyware-a i ostalih sra**. Možda pomogne.
-Avast
-AdAwere
-SpyBot
To je moja preporuka, zna i zbog toga da oteža ( ili onemogući ) otvaranje nekih strana.
 
naravno da znam za sp2 ali komp mi bolje radi sa sp1.

ma komp je cist:

nod 32
ad-aware
spybot
kerio firewall

a skenirao sam ga i sa nekim on-line skenerima, i sve je ok.
 

Back
Top