GMail

Thunderbird 1.0 podešavanja:

Server settings:
server name: pop.gmail.com
port: 995
username: korisničko ime (uključujući '@gmail.com')
Pod 'Server settings' selektuj 'Use secure connection (SSL)' (zbog porta), a ostalo kako ti odgovara.

Outgoing server (SMTP):
server name: smtp.gmail.com
port: 587
selektuj 'use name and password' i u polje ispod upiši korisničko ime (sa '@gmail.com')
pod 'use secure connection' selektuj 'TLS'.


To je u princupu sve. Inače i ja koristim Thuinderbird i sve šljaka OK sa Gmail-om. :)
 
DabaMAN:
Thunderbird 1.0 podešavanja:

Server settings:
server name: pop.gmail.com
port: 995
username: korisničko ime (uključujući '@gmail.com')
Pod 'Server settings' selektuj 'Use secure connection (SSL)' (zbog porta), a ostalo kako ti odgovara.

Outgoing server (SMTP):
server name: smtp.gmail.com
port: 587
selektuj 'use name and password' i u polje ispod upiši korisničko ime (sa '@gmail.com')
pod 'use secure connection' selektuj 'TLS'.


To je u princupu sve. Inače i ja koristim Thuinderbird i sve šljaka OK sa Gmail-om. :)

Hvala DabaMAN, probaću :wink:
 
E pa ne znam kako ali upravo sam sa Opera 7.54 uspeo da otvorim inbox u Gmail-u !? Do sada naravno to nije moglo . Mozda su od danas ukljucili i podrsku za 7.54 !?
 
Zašto ja ne mogu da šaljem pozivnice. na help googla piše:

Gmail gives users the ability to invite friends to sign up for Gmail accounts. If you don't happen to see a blue 'Invite a friend' box in your account, please be patient -- Gmail invitations are always randomly distributed.

...ali meni ta opcija pozivnica nikako da stigne. Prvi nalog sam napravio uzeći pozivnicu koje ste vi postavili. Na tom prvom nalogu odmah sam imao opciju za pozivnice, ali naloge koje sam napravio od tih pozivnica nemaju opciju već dugo vreme!

Da li će ta opcija da stigne ili ne?
 
drustvo, pokoosao sam na svim linkovima koje ste ostavili, ispostavilo se da su zauzeti.....da li bi neko bio ljoobazan da mi na pm posalje pozivnicu ili kako vec ide......unapred zahvalan i pOz.


g.
 

Back
Top