GMail

Kuliraza--Molim te, obrishi moj post gde sa postavio link za gmail pozivnice, jer ljudi ochito vishe vole da cekaju i primaju mailove sa pozivnicama, nego da odu negde i sami uzmu...Post je beskoristan, ne zelim da imam bezkorisne postove..
 
Agent Orange:

isnoop.net/gmail:
"I have gotten the word from Gmail's Product Manager that my service is no longer tolerable. At midnight PDT June 7th, 2005, this service was disabled. I would like to extend my sincere thanks to all who contributed to this service. Your generosity helped out a vast number of people and for that you should be proud.

The gmail spooler email account is now deactivated and any mail sent to it will bounce. If you have any questions or comments, please feel free to drop me a line: email@isnoop.net"

Did you know there was more to this site than just a Gmail invite spooler? Check out some of the other fancy tools and toys I've whipped up.
--Ian "isnoop" Anthony

shteta :cry:
 
Ako mogu da pitam nesto a da ne ispadnem glup. Zasto je gmail bolji od yahooa . Yahoo ima isto 1 Gb a nije potreban pozivnica.
Ili je ovo neki trend ili stvar prestiza imati gmail?
 
E to sam se i ja pitao.
Do sada sam dobio od raznoraznih strana desetke pozivnica. Cak i od ljudi koje i ne znam ko su?
Jednu sam ajde, iskoristio i sad imam i g-mail sanduce. Mos' misliti..
Ali ono sto me cudi, ne mogu naci nikakav razlog da ga koristim...

Strani partneri sa kojima saradjujem su insistirali jos davno da imam i Yahoo mailbox i zato ga i imam, inace i to mi ne treba, ali 'ajde.
Koristim svoj personalni nalog kod jednog naseg provajdera i to mi je dovoljno.

Pomisljam ponekad da je nekako postalo "moderno" imati bas g-mail. Mada, verovatno g-mail nudi jos neke "cake" ali licno nemam potrebe za njima, suvise drugih obaveza da bi se jos time bavio.
Tolika navala za g-mail mi nije bas najjasnija. Kolicina ponudjenog prostora nije toliko bitna, 99% onih koji bi da imaju g-mail mailbox, u zivotu nece popuniti prostor za mailove ionako...

Inace, pre nekog vremena sam natrcao negde na Google i naleteo na mogucnost da ja saljem drugima pozivnice. Poslao na dva tri mesta, cisto da vidim kako "fercera" i to je sve. E da me ubijete ne mogu da se setim gde sam to "zasao" pa mogao slati pozivnice. Zato ako vas bas interesuje, promuvajte se malo oko Googla, mozda "nabodete" gde se to moze...

Tako da...
 
Pa Gmail je veoma popularan i svi ga traze... Ja takodje imam gmail i mogu da kazem da je dosta cool..

Sad ne znam da li ste citali ali alima i programcic koji je google napravio i gmail se moze pa skoro da koristi kao HDD.. Vecina je koji koriste gmail uzela i to programce pomocu kojeg mogu da se smjestaju podaci (neki kako kome sta treba) na prostor od 2 i kusur GB..

Sad je stvar ukusa i posto je nesto u trendu onda to svi i traze, bas kao i sa popularnom ribom u kreaju.. Svi je zele da imaju, nebitno dal je plavusa ili garavusa samo da je popularna..

Poz.
 
codemaker:
Inace, pre nekog vremena sam natrcao negde na Google i naleteo na mogucnost da ja saljem drugima pozivnice. Poslao na dva tri mesta, cisto da vidim kako "fercera" i to je sve. E da me ubijete ne mogu da se setim gde sam to "zasao" pa mogao slati pozivnice. Zato ako vas bas interesuje, promuvajte se malo oko Googla, mozda "nabodete" gde se to moze...

Tako da...


Nije mi jasno - pa zar korisnik gmail adrese mora da "googla" da bi natrcao na mogucnost da salje pozivnice?
Zar ne pise kod svakog korisnika u inboxu
Invite a friend, Give Gmail to: ?
Neposredno po otvaranju pise Send invite 6 left, kasnije se taj broj poveca i sad je konstantno 50 ( npr. posaljem tri, pise 47 left, ali uskoro se opet vrati na 50 left). :?
Ne koristim ga ni ja ( ponekad posaljem pozivnice), ali, nek' se nadje...
 
Sandokan027:
Ako mogu da pitam nesto a da ne ispadnem glup. Zasto je gmail bolji od yahooa . Yahoo ima isto 1 Gb a nije potreban pozivnica.
Ili je ovo neki trend ili stvar prestiza imati gmail?

Ne mora da znači da je bolji, samo je drugačiji

Evo nekoliko (po mom mišljenju bitnih razlika)

Zašto Gmail:
Kod free naloga na yahoo svaku poruku ti ukrase na kraju reklamom tipa 'Do you yahoo ...'
Free nalog na yahoo ne podrzava POP/SMTP pristup serveru bez dodatnih programa.

Zašto Yahoo:
Gmail blokira slanje odredjenih vrsta fajlova ( .exe, .dll, verovatno još neke čak i kad su u kompresovane u zip, rar i slično).
Zbog zеz@nj@ sa pozivnicama, iako ih i nije teško naći.


Verovatno postoje i druge razlike samo u ovo doba noći ne mogu da ih se setim.
 

Back
Top