Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

zna li neko tacan naziv ovog filma i gde ima da se nabavi...

Drama. Zbog nevolja u koje neprestano upada, dvanaestogodišnji dječak Don (C. Levert) izbačen je iz škole. Njegovi imućni roditelji vjeruju kako je jedino rješenje za dječaka internat u inozemstvu, no prije drastične odluke ipak mu daju još jednu šansu da ostane u Nizozemskoj. U novoj školi, barem što se problematične djece tiče, Don nailazi na jaku konkurenciju. Njegovim razredom "vlada" skupina bahatih dječaka koji se već prvoga dana namjere na pridošlicu i istuku ga. Tek jedan kolega iz razreda, samozatajni Hrvat Miloš (M. Gottlieb), pokuša pomoći Donu, savjetujući mu da se radije povuče i drži po strani. To će se pokazati nemogućim kad se Don odluči priključiti školskom nogometnom timu i shvati da većinu momčadi čine upravo njegovi neprijateljski nastrojeni kolege...
 
Imam da pitam za dva filma...
Prvi je pola crtac. Covek koji sedi u zatvoru je u isto vreme i crtac stripova. I on stvara lik prelepe Lole, tako se zove ja mislim. Ali sa drugog strana hartije, Lola je itekako ziva. Ona zivi u tom nacrtanom gradu, gde je glavna riba (podsetilo me na "Ko je smestio zeki Rodzeru"). I nekako, ona se pretvara u pravu zenu. Njena prva replika posle toga bila je "Konacno, prava sam. Svi ce mi reci DA, Lola, DA...nijedan me muskarac nece odbiti". To sam gledala na TV-u pre mora biti 5 godina.
A u drugom filmu se radi o masini koja moze da cita misli mrtvih ljudi, ili ih skladisti pa onda ko je stavi na glavu, vidi te misli (da, masina moze i da reprodukuje). I na osnovu te masine, jedan covek, civil inace, otkriva ko je serijski ubica; dok mu sve vreme pomaze prelepa visoka crnkinja. A mislim da otkrivaju i policijsku zaveru....mada nisam sigurna u to. A soundtrack se cesto pusta na radiju ovih dana, iako je film relativno star.
 
971592~Cool-World-Posters.jpg


Dilan06.....mislim da je cool world ono sto trazis....
 
zna li neko tacan naziv ovog filma i gde ima da se nabavi...

Drama. Zbog nevolja u koje neprestano upada, dvanaestogodišnji dječak Don (C. Levert) izbačen je iz škole. Njegovi imućni roditelji vjeruju kako je jedino rješenje za dječaka internat u inozemstvu, no prije drastične odluke ipak mu daju još jednu šansu da ostane u Nizozemskoj. U novoj školi, barem što se problematične djece tiče, Don nailazi na jaku konkurenciju. Njegovim razredom "vlada" skupina bahatih dječaka koji se već prvoga dana namjere na pridošlicu i istuku ga. Tek jedan kolega iz razreda, samozatajni Hrvat Miloš (M. Gottlieb), pokuša pomoći Donu, savjetujući mu da se radije povuče i drži po strani. To će se pokazati nemogućim kad se Don odluči priključiti školskom nogometnom timu i shvati da većinu momčadi čine upravo njegovi neprijateljski nastrojeni kolege...

Upravo tako se i zove...http://www.imdb.com/title/tt0798780/
 
Film je bio na pinku ranije, mislim da su ga pustili 2, 3 puta, secam se da se radi o nekoj devojcici koja zivi sa bakom u nekoj ogromnoj kuci, one su bogate, a neki decak im uredjuje bastu valjda ili nesto sl., ima neka scena kad ih baka tera da uce da plesu, oni odrastaju zajedno, on se zaljubljuje u nju, ali ona ga odbija, pa on odlazi da se obogati valjda, tako nesto...otprilike... :)
Ako neko zna o cemu pricam neka se javi, please :worth:
 
Film je bio na pinku ranije, mislim da su ga pustili 2, 3 puta, secam se da se radi o nekoj devojcici koja zivi sa bakom u nekoj ogromnoj kuci, one su bogate, a neki decak im uredjuje bastu valjda ili nesto sl., ima neka scena kad ih baka tera da uce da plesu, oni odrastaju zajedno, on se zaljubljuje u nju, ali ona ga odbija, pa on odlazi da se obogati valjda, tako nesto...otprilike... :)
Ako neko zna o cemu pricam neka se javi, please :worth:
To zvuci kao neka od ekranizacija Dikensovog Great Expectations. Ako je bilo na Pinku, onda je verovatno u pitanju ona verzija od pre nekoliko godina u kojoj igraju Ethan Hawke, Gwyneth Paltrow, Robert De Niro itd. http://www.imdb.com/title/tt0119223/
 
hmmm.mozda ovo nije pravo mesto jer ne trazim ni jedan poseban film, vec ako neko od vas ima da mi predlozi neki film u kome amerika biva unistena ili skoro unistena ili tako nesto u tom fazonu... :))) obecala sam decku da cu mu naci neki takav film ali do sad nisam imala uspeha...pa ako ako neko od vas zna bicu mu veoma zahvalna... :)

http://www.imdb.com/title/tt0164184/
 
E ova tema mi treba kao lebac :lol:

Ovako:
Lik je roker i radi na radiju. Prvo radi na nekom budjavom lokalnom radiju, a na kraju dogura do nekog najveceg u Americi. U upravi radija ga mrze, pokusavaju da ga otpuste, a on ih zajebava najstrasnije. Naravno njegove emisije postaju najslusanije u Americi. U ekipi mu je i neka crnkinja. Na kraju filma mislim da se pojavljuje AC DC. Dajte pomoc dobri ljudi :dash:
 
E ova tema mi treba kao lebac :lol:

Ovako:
Lik je roker i radi na radiju. Prvo radi na nekom budjavom lokalnom radiju, a na kraju dogura do nekog najveceg u Americi. U upravi radija ga mrze, pokusavaju da ga otpuste, a on ih zajebava najstrasnije. Naravno njegove emisije postaju najslusanije u Americi. U ekipi mu je i neka crnkinja. Na kraju filma mislim da se pojavljuje AC DC. Dajte pomoc dobri ljudi :dash:


film
Private Parts

biografski o Howardu Sternu
 
U filmu "12 majmuna" gos'n Bruce Willis i gospoja Madeleine Stowe pred kraj filma u jednoj sceni sede u bioskopu u kome se daje neki stariji film.Da li neko zna o kom filmu se radi?Mislim da su prikazane scene iz 2 filma,drugi je "Ptice" (a možda i nije) a mene zanima onaj prvi gde ona plavuša i tip gledaju godove na drvetu.Al' ga objasnih,svaka mi čast:dash::dash::dash:
 

Back
Top